-
[B5 ADP] Komplet kluczyków i wkładek
Kupię komplet kluczyków wkładek do audi a4 B5 avant 98 rocznik może być bez stacyjki, oraz pompkę do centralnego.
-
[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał
"diavia" jest tam taka naklejka dokładnie na pasie przednim naklejona, czyli nie było klimy a poprostu ktoś chciał i sobie założył, ale czy ta firma jest polska czy zagraniczna bo auto jest z luksemburga. A i co do działania klimy to jak ją dokładnie sprawdzić czy działa w 100 % dobrze czy powinien się wiatrak od klimy załączać od razu po jej włączeniu czy może trochę później jakby ktoś mnie chciał uświadomić
-
[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał
tak sobie siedzę i myślę że raczej w audi klimatronik zawsze był podświetlany na czerwono jeżeli nie to proszę niech mnie ktoś poprawi, a jeżeli dobrze kombinuję to może jest to jakiś vw albo seat
-
[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał
a jak ja mam poznać czy reszta klimy oryginalna czy nie nie znam się na tym jedyne co zauważyłem to po otwarciu maski od jej wewnętrznej strony jest jakaś naklejka w kilku językach jest napisane coś o klimatronic
-
[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał
załóżmy że b4 a teraz takie pytanko czy jest opcja zmiany samego panela czy muszę razem ze sterownikiem
-
[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał
możliwe ale oglądałem na allegro wszystkie b4 i klimatronic jest inny więc nadal nic nie wiem
-
[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał
oto zdjęcia tylko panela może wieczorem dodam jak uda mi się rozkręcic zdjęcia wtyczek[br]Dopisany: 30 Październik 2007, 10:46 _________________________________________________ [nie widać zdjęć. jakiegoś nie ten teges linka wstawiłeś][br]Dopisany: 30 Październik 2007, 10:48 _________________________________________________http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/klimatronic-a4 http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/klimatronic-a4-2[br]Dopisany: 30 Październik 2007, 19:23 _________________________________________________jakby ktoś zerknął na linki powyżej i coś stwirdził to bym był wdzięczny
-
[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał
ok ale zdjęcie dopiero jutro dziś już nie chce mi się do garażu lecieć ale jutro z rana dodam zdjęcie z góry dziękuje za wszelkie wiadomości na temat tego czegoś co jakiś typek włożył to do tego samochodu nie znałem się to dałem się zrobić w jajko trudno jakby co to do jutra
-
[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał
ale czy muszę wymienić razem ze sterownikiem czy może jest możliwość wymiany samego panela czy będzie pasował
-
[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał
no to fajnie :blink:a orientujesz się może ile kosztuje ori od a4 i jak go zamontować
-
[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał
mam pytanko kupiłem ostatnio a4 i rzekomo posiadam klimartonik ale z jakimś dziwnym panelem wygląda mi na jakiś od vw czy coś wygląda on mniej więcej tak: ma jeden podłużny wyświetlacz który świeci na zielono z lewej strony ma przyciski do ustawiania temperatury a z lewej do mocy nadmuchu pod wyświetlaczem znajdują się przyciski od ustawienia w którą stronę ma dmuchać itd postaram się jutro dodać zdjęcie tego panela Czy to jest orginalny panel czy nie, ewentualnie od jakiej fury on jest pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
JESTEM ŚWIEŻY CHCIAŁEM SIĘ PRZYWITAĆ a więc WITAM
sylwesterw
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta