Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Widze ze niezle drut mody stosujesz,jedz lepiej do jakiegos mechanika radze.
  2. Teraz pomysl,skad ja moge wiedziec ze ty to nie ten co sprzedaje to szemliwo?Ponadto poogladales i nazwujmy to ze "wydaje ci sie ze oryginal",co innego jakbys powiedzial ze "przejechalem 100tys i jest git".
  3. Fiesty 1.3 i 1.4 to padaczki.Wycieraja sie walki rozrządu po czym następuje brak mocy,gaśnie szarpie katastrofa,1.8D tez padaczka nie pali w zimie. Polecam VW polo.
  4. Czyli nie ma zadnej pewnosci.Podobno sa w obrocie jakies odrzuty z serwisu.
  5. Skad masz pewnosc ze sa oryginalne?
  6. Ja przejechalem 7tys i wywalilem to Meyle w p..du.Na meyle telapala mi sie kierownica,a na ory ze szrotu nic sie nie dzieje.Pozatym meyle montuje jakies za sztywne tulejki do banana dolnego.
  7. Sprawa jasna,stary olej mimo ze 75w90 zrobil sie rzadszy.Mialem identyczyny przypadek w fiescie. Tak samo jak szklanki w silniku po wymiane nie stukaja na znimym,bo nowy jest zawsze gestszy.
  8. Chyba ze zaznaczył sobie czymś kolo zębate.Osobiscie wole zdjac dekiel o zluzować kolo,a walek zblokowac,ale czasem trafi sie gównozjad i nie chce zebym to robi bo wiąże sie to w wymiana uszczelki pod deklem a to koszt około 80zl. Serwisowo powinno sie zluzować kolo,nastepnie ustawic wszystko na znaki napiąć pasek i zakręcić kolo rozrządu.
  9. Kolo nie powinno sie odkrecic nawet gdybys zredukowal z 5 na 1
  10. Panowie kolega pyta co lepsze 1.8 czy 1.8T,a wy mu wtryniacie ze lepsze bedzie 1.9TDI zaoszczędźcie proszę takie wywody. Lepsze bedzie 1.8T,ale to bedzie zalezec w jakim stanie uda ci sie kupic.Ja poprzednio mialem 1.6 a wiedzac ze w 1.8 mocy tez jest nie za wiele to wybralem 1.8T tu zawsze jest opcja na 180km ja znowu zabraknie mocy.
  11. Jak nie ma czynnika to sprężarka sie nie zamaczy.
  12. Chyba ze w twoim roku bylo jakies przejscie z jedno na dwumasa,dlatego w sklepie mogły byc rozbieżności. Ja w idzialem juz roznie cuda,wytwory druciarzy.
  13. A od kiedy Febi wytrzymują dłużej?Ja montuje wiele czeci z pod znaku febi,i jakosc ich jest bardzo slaba.
  14. O meyle pisalem wyzej,chcesz to bierz moim zdaniem to straszny szmelc,a te lemki to pewnie jakas podroba lepiej dolozyc 50 zl i kupic w sklepie.
  15. Zdaje mi sie ze ktoś założył tam jednomas,z 1Z.
  16. A co to za olej, mozesz cos wiecej opisac o nim?? Wiem ze ciezko go kupic i gdzies wyczytalem ze mozna go zalac do dyfra,np BMW i w passacie b3 4x4,zamiast zwyklego 75w90.A czy jest lepszy czy gorszy,tego nie wiem.
  17. Dmuchajac na zimne,chcialbym sie zaopatrzec w kawalek rury ktora bedzie pasowala w miejsce katalizatora,kiedy ten dokona zywota.Jak wiadomo katalizator w 1.8T jest zaraz za turbina,mozna go oczywiscie "wydlubac",ale nie chce zostawiac pustej puszki zeby nie bylo niepotrzebnych rezonansow. Zna ktos jakiegos speca co robi podobne rzeczy?Interesuje mnie cos podobnego jak na zdjeciu.
  18. Nie przesadzaj bo to nie wielka odchyłka.Za male cisnienie doladowania to jest problem.
  19. Z doswiadczenia wiem ze zadko uszczekla glowicy wyrzuca olej,predzej uszczelka klawiatury bądź nieszczelna odma. Wymiana uszczelki glowicy+planowanie 300-400zl.
  20. Kup sobie specjalny przyrząd na allegro.
  21. TRW bylo montowane na oryginale w wielu autach WV,Audi,Renault,Nissan. Ale podobno teraz firma sie popsuła na co nie mam potwierdzenia.
  22. Zawsze mozesz ustawic "na oko".

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.