Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AEB] Wanli 225/45R17 - warto ?
Da sie na nich jezdzic ale to lipa.
-
ciekawa aukcja
U mnie w miescie kieydys taki jezdzil moglem go wtedy kupic. :>
-
[ALL B6] Który lepszy w B6 3.0 220koni czy 1.8t 193 konie
OMG zaczyna sie ,masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Osobiscie wybralbym chyba 1.8t + jakies ewentualne mody,z 3.0 nie zrobisz nic gdy seryjnej mocy zabraknie.
-
[B5 AHU] Wymiana rozrządu - co jeszcze wymienić ?
To co wymieniles wystarczy+sprawdzenie kąta wtrysku po wymianie paska.
-
[B5 AEB] Czy wymieniac rowież napinacz przy zmianie rozrzadu?
Wlasnie ze z lancuszkiem i jego napinaczem to cena bardzo przystepna :th:
-
[B5 AFN] Holowanie automatu
Nie ryzykowałbym holowania.
-
[B5 ADR] Opornik zamiast AIRBAG'a
Pochopnie krytykujecie autora tematu,napisal ze nie ma poduchy bocznej i chce wstawic opornik zeby dzialaly inne AirBagi.
-
[B5 ADR] ChipTuning w A4 Ile ? gdzie ? warto ?
Sluchaj jest taka firma jak Masters Tunning,i oni twierdza na ich stronie ze twoj silnik chipuje sie na 138km/201NM-wiec zadzwon i sie zapytaj. http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm
-
[B5 ADR] Opornik zamiast AIRBAG'a
Wiec napiszcze jek wylaczyc to vagiem?
-
[ALL B5] Wymiana silnika z 1.8 125 KM na 1.8T
Jak masz wszystkie kable to nie powinno byc problemow,sam wydech jest troche inny.
-
[B5 AEB] Jakie tarcze przód i tył
:blink: :blink: :blink:
-
[B5 AEB] Jakie tarcze przód i tył
Przeciez ja tego nie sprzedaje i nie ma zamiaru nikogo namawiać,mowie tylko ze twoje auto wyjechało za fabryki na tarczach TRW lub ATE,jeżeli to nie jest żaden argument dla ciebie,a dla firny Audi byl ze wybrała właśnie ta firmę na pierwszy montaż ,tu kup sobie 4Max,czy Kagera może argumentem będzie ze są tańsze.
-
[B5 AEB] Jakie tarcze przód i tył
Trw-Lucas to firma na 1 montaż moze dlatego?
-
[B5 AWT] Obróciło mi panewkę na korbowodzie
Nie lepiej bylo kupic dól silnika i zalozyc tylko glowice?
-
[B5 AFN] Zbyt wysoka temperatura na kanale 49
Tu napisales. Po drugie wypisuje sie z dyskusji bo nie mam AFN'a.
-
[B5 ABC] Wyjący most (quattro) - czy można tak jakiś czas jeździć ?
Mozesz jezdzic,oby byl prawidlowy stan oleju.
-
[B5 AEB] Czy wymieniac rowież napinacz przy zmianie rozrzadu?
Oryginalny jest firmy NTN kosztuje jakies 200zl.Ja klijentom zalecam wymianę każdorazowo,obowiązkowo przy pasku.
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
Mialem to wczesniej napisac,ze mozna uszkodzic przewody bo to swieta racja i napewno nie jest to metoda serwisowa tylko druciarska.
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
Specjalnym przyrządem.
-
[B5 ADR] Jaki olej do ADR ? syntetyk vs. semisyntetyk ??
To ty tak twierdzisz a nie jest to potwierdzine.
-
[B5 AEB] Czy wymieniac rowież napinacz przy zmianie rozrzadu?
Mowicie o napinaczu lancuszka?
-
[B5 ANB] Pytanie o log 115
Ty nie masz wcale ladowania Turbinka nie pompuje
-
[B5 ADR] Jaki olej do ADR ? syntetyk vs. semisyntetyk ??
Jak jestes pewny to lej syntetyk bo przy takim przebiegu nie zaszkodzi napewno silnikowi nawet gdy wczesniej jezdzone bylo na polsntetycznym. Polsyntetyk jest gestszy ale tylko w niskiej temp.w wysokiej jest tak samo rzadki.
-
[B6 BFB] Olej - dziwna sprawa
Nie wiem jak w B6 ale B5 jest taki plastik pod miarka,jak on sie wysunie to pokazuje nie wlasciwy stan oleju.
-
[ADR B5] Dzwoni przy uruchamianiu zimnego silnika
Nie dramatyzuj,popychacze moga rano stukac,jest o tym w instrukcji a kwalifikują sie do wymiany gdy stukaja na cieplym.