Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Da sie na nich jezdzic ale to lipa.
  2. U mnie w miescie kieydys taki jezdzil moglem go wtedy kupic. :>
  3. OMG zaczyna sie ,masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Osobiscie wybralbym chyba 1.8t + jakies ewentualne mody,z 3.0 nie zrobisz nic gdy seryjnej mocy zabraknie.
  4. To co wymieniles wystarczy+sprawdzenie kąta wtrysku po wymianie paska.
  5. Wlasnie ze z lancuszkiem i jego napinaczem to cena bardzo przystepna :th:
  6. Nie ryzykowałbym holowania.
  7. Pochopnie krytykujecie autora tematu,napisal ze nie ma poduchy bocznej i chce wstawic opornik zeby dzialaly inne AirBagi.
  8. Sluchaj jest taka firma jak Masters Tunning,i oni twierdza na ich stronie ze twoj silnik chipuje sie na 138km/201NM-wiec zadzwon i sie zapytaj. http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm
  9. Wiec napiszcze jek wylaczyc to vagiem?
  10. Jak masz wszystkie kable to nie powinno byc problemow,sam wydech jest troche inny.
  11. :blink: :blink: :blink:
  12. Przeciez ja tego nie sprzedaje i nie ma zamiaru nikogo namawiać,mowie tylko ze twoje auto wyjechało za fabryki na tarczach TRW lub ATE,jeżeli to nie jest żaden argument dla ciebie,a dla firny Audi byl ze wybrała właśnie ta firmę na pierwszy montaż ,tu kup sobie 4Max,czy Kagera może argumentem będzie ze są tańsze.
  13. Trw-Lucas to firma na 1 montaż moze dlatego?
  14. Nie lepiej bylo kupic dól silnika i zalozyc tylko glowice?
  15. Tu napisales. Po drugie wypisuje sie z dyskusji bo nie mam AFN'a.
  16. Mozesz jezdzic,oby byl prawidlowy stan oleju.
  17. Oryginalny jest firmy NTN kosztuje jakies 200zl.Ja klijentom zalecam wymianę każdorazowo,obowiązkowo przy pasku.
  18. Mialem to wczesniej napisac,ze mozna uszkodzic przewody bo to swieta racja i napewno nie jest to metoda serwisowa tylko druciarska.
  19. Specjalnym przyrządem.
  20. To ty tak twierdzisz a nie jest to potwierdzine.
  21. Mowicie o napinaczu lancuszka?
  22. Ty nie masz wcale ladowania Turbinka nie pompuje
  23. Jak jestes pewny to lej syntetyk bo przy takim przebiegu nie zaszkodzi napewno silnikowi nawet gdy wczesniej jezdzone bylo na polsntetycznym. Polsyntetyk jest gestszy ale tylko w niskiej temp.w wysokiej jest tak samo rzadki.
  24. Nie wiem jak w B6 ale B5 jest taki plastik pod miarka,jak on sie wysunie to pokazuje nie wlasciwy stan oleju.
  25. Nie dramatyzuj,popychacze moga rano stukac,jest o tym w instrukcji a kwalifikują sie do wymiany gdy stukaja na cieplym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.