Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Moim zdaniem mylisz sie i to bardzo,zaloze sie ze mowisz tak bo sam jezdzisz zna mineralnym.Wujaszek lal do poldka 5w40 mimo ze zalecany jest 15w40,nalatane mial 220tys a silniczek chodzil lepiej niz nie jeden po przebiegu 100tys do swojego 126p tez lalem pelnysyntetyk i napewno i chodzil jak zegarek.
  2. Skoro jestes pewien przebiegu to nie ma co sie zastanawiac,tylko lac 5w40
  3. marewel odpowiedział(a) na mirek26 temat w 1.9TDI
    Gasnie po zaplonie,zaswieca sie i piszczy gdy cisnienie brak na zapalonym silniku.
  4. Skoro ty wymieniales ja razy wiecej odemnie i nie demontowales rozrzadu to zwracam honor.
  5. Co z tego ze ja widac skoro i tak nie da sie jej wymienic bez demontażu przodu i rozrządu?
  6. Chciales zaoczszedzic i nie wymieniles pompy?Trzeba rozbierac rozrzad.
  7. Skoro ten mechanik nie umie tego zrobic to zmien mechanika/naciagacza.Poszukaj moje posty niedawno wyciągałem miske w passacie b5 bez wyjmowania silnika.Zaznaczam ze nie jest to proste,rece bola mnie jeszcze
  8. Grafitowy jest glownie do przegubow,do cylinderkow jest specjalny http://www.allegro.pl/item346496605_smar_do_tloczkow_i_cylinderkow_pulsar_najtaniej.html http://www.allegro.pl/item345622447_wurth_profesjonalny_smar_do_cylinderkow_hamulcow.html Oczywiscie polecam ten drozszy.
  9. Ja kupiem na rozrzad.pl
  10. A silnikiem nie dzialo sie nic,popychacze nie stukaly,delikatnie słychać lancuszek ale napinacz trzyma twardo wiec tak zostanie,rocznik 1997. Koles kupil auto i zobaczyl pod korkiem sporo nalotu zapytal wiec mnie czy da sie cos z tym zrobic,wiec zrobilem a nie bylo latwo nagar twardy jak kamien 3h twardego mycia i skrobania.
  11. Czyszczenie cylinderkow+mechanizmu recznego+specjalny smar,ewentualnie wymiana linki ręcznego.
  12. Myśl co chcesz,moje zdanie jest takie ze minerał nie nadaje sie do żadnego silnika,nawet starego poloneza.Jest za gesty w zimie co utrudnia rozruch silnika,i nie wiem jak to nazwac wypala sie i powstaje smoła/osad jak ze zdjęć.Byc moze w tym aucie olej nie byl wymieniamy przez x lat tego nie wiem. Auto przyjechalo prawdopodobnie z niemiec przebieg nie znany(na liczniku 150tys),kupiony w komisie.Na poczatek plukanka silnika,olej 10w40+wymiana za 1000km.
  13. Prawdopodobnie mineral+wymiany raz na 3 lata
  14. Moze ten co kupiles to jakas nowsza wersja i mimo innego wygladu podejdzie do twojego silnika.Podobny przypadek jest z paskami rozrzadu starsze mialy kilka zebow wiecej,nowsze mniej a pasuja.Sruby smarujesz specjalna pasta/klejem zeby sie nie odkrecily i dokrecasz dosyc mocno,nie wiem jakim momentem na to robie na wyczucie.
  15. Bezkolizyjne glowice to juz przeszlosc,to nie opel kadet.
  16. Zaczyna robic sie podobna sytuacja jak z Honda mojego klienta.Przy skrecie cos chrobocze jakby przegub,zostal wiec wymieniony,nie ustalo,wymienione wszystkie tulejki,gumki,swoznie w zawieszeniu,SKRZYNIA BIEGOW - nie ustalo.Na koniec pojechal do ASO i stwierdzili ze to musibyc przegub a ostatni nowy byl wadliwy.Założyliśmy wiec cala półoś klijent sie przeejechal i stwwierdzil ze teraz do dopiero na******s Ja stawiam na złośliwość rzeczy martwych.
  17. Jutro mycie,czyszczenie zobaczymy co z tego wyjdzie.
  18. Ten wykresik jakis taki nie Rogalowaty. :no:Duzo niutkow przy malych obr skrzynia,sprzeglo mocno cierpi. Pewnie jakis nie przemyslany gotowiec.
  19. Napinacz. Skoro rozrzad przeskoczyl i nie masz kompresji na 3 cylindrach to masz glowice do roboty.
  20. Z AEB powinno podejsc,twojego silnika moze nie byc poprostu w katalogu.
  21. Nie warto,bo nie ma turbiny nie ma cinienia w doloce,nie ma tez wzrostu temperatury.
  22. Ja kupilem od niego: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=573622
  23. Syntetic pomaga a nie zabija.300tys to duzo dla poloneza a nie dla audi.
  24. Fakt zdjąć pokrywę zaworów to wielki problem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.