Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AFN] Wahacze a gwarancja
Autor tego tematu napisal wyraznie ze ma do wymiany wahacze a nie tulejki wahaczy,macie problem z czytaniem ze zrozumieniem?
-
[B5 AFN] Wahacze a gwarancja
Co ma zużycie sworzni do tego jak czy było skręcone na podnośniku czy nie?Skreca sie na opuszczonym aucie ze wzgledu na tulejki gumowo-metalowe a nie na sworznie.Wic nie piszcie bzdur nie mając pojęcia o montażu.
-
[INNE] [ASZ] Golf - prośba o analizę logów
Minimalnie przycinaja sie kierownice.
-
[B5 AFN] Wahacze a gwarancja
Powiedz jeszcze jakie masz zalozone teraz?
-
[B5 AFN] Wahacze a gwarancja
Napisze ci to koles pisze na forum passata (ten od Master-Sportow) Wszystko w temacie gwarancji.
-
[B5 AFN] Wahacze a gwarancja
A niby dlaczego? Jesli kupił i zamontował w jednym warsztacie to 12 miesięcy gwarancji powinien mieć. Bo tak jak powiedziel kolega co sprzedaje Master Sporty firmy/hurtownie tlumacza sie zuzyciem wskutek eksploatacji.
-
[B5 ADR] Jak pracują stare silniki - video
W tym silniku z linka chyba konczy sie napinacz/llancuszek rozrzadu.
-
[B5 AFN] Wahacze a gwarancja
Mysle ze o gwarancji nozesz zapomniec,ale ja bym spróbował.
-
[B5 AJM] Głośne buczenie po wymianie koła dwumasowego
Masz do wymmiany dwumasa i tyle.On nie jes niewyważony tylko pewne sie rozpada.
-
[INNE A6 AEB] Czy można wyłączyć / usunać immo z licznika ?
Musisz poszukac urzadzenia do zczytania pina z licznika,tymi co wymieniles tego nie zrobisz.
-
[AGB S4 B5] Oceńcie wykres i logi
Moim zdaniem ta hamownia znacznie zawyżyła moment
-
[ALL] Czyszczenie turbiny - gdzie ?
Tam nie ma co czyscic.
-
[B5 AJM] Przyczyny dymienia na ciepłym silnku (po zmianie turbo)
Widze ze masz oktrutnego pecha z tym turbo
-
[ALL B5] Końcówka drążka kierowniczego, jakość wykonania, która firma ?
Deliphi,febi to raczej szajs wez lemfordera,najlepiej 2 i ustaw zbieznosc za max 100zl.Z tylu sie nic nie ustawia wiec albo nie maja pojecia co robia albo chca naciągnąć.
-
Czarnobyl 1986-2006
Kiedys ogladalem film dokumentalny na Discovery o Czannobylu.Wybychlo bo sprawdzali moc reaktora i nie moglo juiz go zatrzymnac co za idioci
-
[B5 AJM] Przyczyny dymienia na ciepłym silnku (po zmianie turbo)
Zakladam ze pytales Bogumila dlaczego tak jest,wiec co ci powiedzial?
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
Mi drgala kiera na nowym wahaczu meyle,na uzywce ze szrotu przestala.
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
U klienta drgał cały samochód,bo rozlecial sie przegub wewnetrzny,ale to byl ford h** wort.
-
[B5 AJM] Przyczyny dymienia na ciepłym silnku (po zmianie turbo)
Powiedz a po pierwszej wymianie tez kopcil?Bo bylo sporo oleju w ukladze wydechowym. Nie chce tu oceniac Bogumila ale on jest tylko czlowiekiem,a mylic sie jest rzecza ludzka.
-
[B5 1Z] Czy da się ustawić tylnią belke
Nie da sie nic regulować,mialem taki sam przypadek ze jedo kolo wystawalo w mojej 80 B4 ale byla bita, i ktos nie wyprostowal blotnika.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Chociaz nie mam do Ukrainy 30km to chyba nie skorzystam z tej dobrej oferty Lemfordera,bo tu by sie zgadzalo dlaczego pewien Pan przejechal na tych wahaczach 30tys. ETERNITY skoro siedzisz w tym fachu to powiedz jakie sa w/g ciebie godne zalozenia?
-
[ALL B7] Podłączenie VAG-COM - problem
Dobry fejs wykrywa jako ros-tech(cos tam),jak uwalony to cos tam USB.
-
[B5 AFN] Co jest w tym katalizatorze ?
Moze to kawalki wirnika turbiny?
-
[B5 AEB] Rozpórki przód i tył
Ta rozporka ro lipa,sa lepsze ale i cena jest 2x wyzsza.
-
w końcu sie pozbylem 2,5 TDI V6
Zobaczysz jak Bemka zacznie sie chrzanic,wtedy zatesknisz za oooo