Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

demo84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. panowie ja sie pisze na nastepny spocik okolice liverpool-u mi pasują fajnie ze w tych rejonach Anglii też sa maniacy szkoda tylko ze tak p.....dzi
  2. a adaptacja przeplywki zrobiona po wymianie?? :gwizdanie:
  3. i jak rozwiazales probelm ? daj znac i sorry za OT
  4. jak zatankuje to wraca do normy
  5. ja tez to mam u siebie czesto jak wskazówka jest w okolicach 1/4 baku to zmierza w oczach do zera potem auto postoi i wskazówka jest spowrotem na 1/4 baku a kontrolka od rezerwy wciaz sie swieci rece opadaja
  6. Jezeli z tego miejsca tryska to nie ma watpliwosci ze uszczelka nie trzyma jesli masz dostep do takiej uszczelki to zmien moze w ASO maja osobno tak samo jak do termostatu :gwizdanie:
  7. z "tego" co pokazujesz na drugim zdjeciu to czujnik temperatury cieczy zrob tak: na zimnym silniku , wez strzykawke i jakas rurke podczep do niej , "wypompuj" caly plyn ze zbiorniczka i wypnij wspomniany czujnik, najpierw wtyczke potem plastikowa zawleczke i wydobadz czujnik! na jednym z konców powinien byc gumowy oring ( uszczelka) prawdopodobnie tamtedy cieknie , zabierz czujnik do ASO i kup taki sam czujnik wsadsz, zapnij zawleczke i wtyczke i uzupelnij plynu w zbiorniczku do pomiedzy min a max !!! mam nadzieje ze pomoze bo na uszczelke pod glowica mi to nie wyglada skoro to wyciek o ile masz pewnosc ze to wyciek !!!! jak jestem w bledzie niech mnie poprawi wciaz sie ucze :decayed:
  8. ja probowalem uginac i za h...a sie nie da
  9. Nie wydaje wam sie ze temp na vagu i klimie jest za wysoka?? moze ja juz jestem przewrazliwiony
  10. raczej nainacza ktory juz nie domaga i nie napina
  11. ja dzisiaj odebralem auto od mechaników i przepustnicy mi nie adoptowali obroty mi spadaly oraz falowaly wylaczylem wszystkie urzadzenia co biora prad i przekrecilem stacyjke do zaplonu i po paru sek. przepustnica mi sama sie adoptowala PS domjenick przepustnica na ebay.co.uk ok 30£ nie jest tak zle
  12. Witam panowie!!!! Niedawno wymienialem termostat Wahlera niestety nie ori i podejrzewam ze to sie na mnie zemscilo :wallbash: z temp. do niedawna bylo wszystko ok 90 na blacie i 90 na klimtroniku orz pod vgiem rowniez dzis podpielem kontrolnie vaga i tam temp pokazuje mi w engine kolejno 97.5st 67st 100st w instruments okolo 97 oraz na klimatroniku ok 97st wszystko to podczas postoju gdy jade temp. na klimatroniku spada do ok 93-94st a na blacie rowne 90st nie wiem od czego zaczac ?? czujnik temp wsadzilem niedawno z passata B5 ale uzywke prosze o porade od czego zaczac?? moze podjade na szort i wezme jeszcze ze dwa czujniki i bede sprawdzal na kazdym po kolei ??
  13. Panowie co myslicie o tych do A6 C5 http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A6-C5-LED-rear-lights-in-Pro-Germany-clear-red-S6_W0QQitemZ350080836757QQcmdZViewItem?hash=item350080836757&_trksid=p3286.m14.l1318 ciekawe jak beda wygladaly z moja zielenia
  14. Dlatego zalalem 5W30 Valvoline mysle ze na te upaly w UK powinno wystarczyc bo srednia temp. w leciej tutaj to ok 20 st.C
  15. jesli jest wiecej bledów, beda sie zmieniac same bynajmniej u mnie tak jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.