Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Moim zdaniem masz namieszane z LPG,dlatego te problemy.
  2. Juz go nie strasz :>
  3. Zamiast lema hmm,tu jest problem zaryzykowałbym stwierdzenie ze TRW lub Moog,ale nie sa o wiele tańsze.
  4. marewel odpowiedział(a) na nao temat w Audi A4 B5
    Jak chce go naprawic to niech jedzie do mechanika.
  5. Panowie jakby jechal a4 to mialby szanse: http://www.liveleak.com/view?i=d84_1208262661
  6. Pasazer z boku,chyba nie bardzo z nim.
  7. Kopcił ci na tych wtryskach?
  8. To akurat widac. Moge ci jedynie powiedziec ze teroia z forum nie zawsze pokrywa sie z praktyka.
  9. Raczej mienszy stopien sprezania da wiecej mocy
  10. Osobiscie uwazam ze NGK to najgorszy wybor nozesz wybrac sobie cos innego z tabelki:
  11. To napisz ile aut udalo ci sie naprawic z podobnym problemem a nie chodzili o pompe,chetnie poczytam.
  12. Potrzebny jest specjalny klucz.Wyglada mniej więcej tak: http://www.allegro.pl/item375533789_klucz_do_korka_oleju_skrzyni_biegow_vw_audi.html#photo
  13. Widze ze nie tylko ja mialem problem z tancem na weselu,na szczescie moj byl 5 stycznia a na sylwestra mauczylem sie tanczyc :>
  14. Chcesz powiedziec ze w automacie jest inny?
  15. Na gwarancje producem ma jedna odpowiedz:"Uszkodzenia powstaly na skutek eksploatacji" i nici z gwarancji.
  16. To potwierdza sie to co mowielm ze febi to slaba firma,a mam z nia do czynienia na co dzien i wiem cos na ten temat. Kupilem kiedyś łączniki do Clio i przy dokrecaniu popekaly mi gumki z czego oni je robia z galaretki?
  17. Skad masz te dane,tylko nie mow ze z auto swiata.
  18. Czy z ATJ i AJM to nie jest ta sama bajka co z AWX AVF ktore to różniły sie jedynie skrzynia biegow? W/g autodaty ATJ i AJM byly produkowane w tych samych latach,wiec kiedy mieli cos poprawiac?
  19. A wracajac do tematu:AJM to najepsza jednostka w B5
  20. Prawdopodobnie siada ci pompa oleju.
  21. Nie wiem dlaczego montujecie Dayco ale ja jakos nie ufam tej firmie,zreszta bylo juz na forum. Rada to jak najszybciej wymienic i miec z glowy,a skoro masz tylko 25ty to mozna sie pokusic wo wymiane samego paska.
  22. Znalazlem wydaje mi sie dosyc ciekawa alternarywe dla regenerownych turbin,montowal moze ktos cos podobnego? Jak wiadomo obudowa sie nie zuzywa,a cena dosyc przystepna. http://www.allegro.pl/item373591944_turbosprezarka_vw_transpoter_t4_chra_nowe.html
  23. Ja nie kierowca tylko mechanik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.