Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. 150Km to prawie jak 1.8t
  2. spróbuj zmostkowac 2 kabelki we wtyczce i zobaczysz czy wlacza sie wentylator.
  3. To ze masz skalpel nie znaczy ze już jesteś chirurgiem.
  4. Laczy sie za 2 razem bo masz slaby kabelek. Wyprodukowali oprogramowanie wiec dlaczego ma pracować z każdym kablem przecież to nie logiczne.
  5. Inspekcje kasuje sie sekwencja przycisku i zaplonu.
  6. Kupuj turbo od AWX+progam i osiagniesz jakies 160km w miare bezpieczne dla silnika.
  7. Chyba ze jest dodatkowy jak termostat sie zatnie przy silniku
  8. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Samsungi,tez mi sie nie podobaly,ale zobaczylem nowszy model a obok stal jakis starszy i roznica byla kolosalna,dlatego mam samsunga.
  9. Roznica w rozmiarze kol bedzie przekladala sie na predkosc rzeczywista,a nie na ta wyświetlana na liczniku.
  10. Jedz do serwisu i kup nowe zarniki.
  11. W AEB nie ma wyraznego "odczucia wlaczenia turbo",byc moze dlatego ze daje ono nie cale 0.6bar
  12. Jak macie blisko do ASO to radze sie wybrac,te tanie podróbki są do kitu.
  13. Odgrzeje troche kotleta. Mysle nad Canonem D400,tylko ze nie posiada on polskiego menu,jest opcja zeby je jakos wgrac?] http://www.pixmania.com/pl/pl/382587/art/canon/eos-400d-obiektyw-ef-s-18.html?form=91#tech-specs
  14. Mozesz wywalic ale bedzie czekala Cie wizyta u tunera i grzebniecie w sofcie.
  15. U mojego starego w warsztacie stala mazda prawie 2 lata Podobno po 3 mozna auto przejac ale nie wiem jak to dokladnie jest.
  16. Za to na elementach zawieszenia jest napis Ruville i sa do bani Czesci rozrzadu Ruville'a sa OK.
  17. Nie napisales ile pobiera tego oleju.
  18. Nie mozesz wywalic kata w takiej sytuacji jak masz 2 sondy.
  19. Zeby wymienić łańcuch musisz zrzucić przód i dostać sie do rozrządu.
  20. To jest motor z DPF?
  21. Jak masz DPF to rura powinnna byc koloru jasnego
  22. Nie wiem jak to sie robi w Quatro ja wyjmowalem w ADR bez demontazu zawieszenia.
  23. chcesz miec moc to nie zmianiaj,chcesz oszczednos to szukaj AFN.
  24. Taniej za flaszke piwa z biedronki Yates ciebie sie nie da czytac,pleciesz kocopoly wyjasnie ci: Jak kogos stac na B7 to stac go i na remonty w ASO.Podajesz jakies dziwnie kwoty a sam jezdzisz na wymaniae wahacza po 20zl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.