Treść opublikowana przez marewel
-
Moja audiolka 1.8
150Km to prawie jak 1.8t
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
spróbuj zmostkowac 2 kabelki we wtyczce i zobaczysz czy wlacza sie wentylator.
-
[B5 AHU] Czy program Vag służy tylko do sprawdzenia co jest nie tak ?
To ze masz skalpel nie znaczy ze już jesteś chirurgiem.
-
[INNE] Proszę o analizę błędów silnika - Golf mk3
Jaki to golf AFN 110ps?
-
[B6 AVF] Prośba o interpretację/pomoc w rozwikłaniu 2 zagadek
Laczy sie za 2 razem bo masz slaby kabelek. Wyprodukowali oprogramowanie wiec dlaczego ma pracować z każdym kablem przecież to nie logiczne.
-
[B5 AEB] Prośba o pomoc dotyczaca seata ibizy
Inspekcje kasuje sie sekwencja przycisku i zaplonu.
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
Kupuj turbo od AWX+progam i osiagniesz jakies 160km w miare bezpieczne dla silnika.
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
Chyba ze jest dodatkowy jak termostat sie zatnie przy silniku
-
Telewizor Laserowy
Samsungi,tez mi sie nie podobaly,ale zobaczylem nowszy model a obok stal jakis starszy i roznica byla kolosalna,dlatego mam samsunga.
-
[B5 ADR] Rożnica w obrotach pomiedzy dwoma samochodami o tych samych silnikach
Roznica w rozmiarze kol bedzie przekladala sie na predkosc rzeczywista,a nie na ta wyświetlana na liczniku.
-
[ALL B5] Spalony żarnik HID nagle ożył - dlaczego ???
Jedz do serwisu i kup nowe zarniki.
-
[B5 AEB] Odczucie wlaczenia turbo
W AEB nie ma wyraznego "odczucia wlaczenia turbo",byc moze dlatego ze daje ono nie cale 0.6bar
-
[B5 AFN] Układ chłodzenia - dziwna nieszczelność
Jak macie blisko do ASO to radze sie wybrac,te tanie podróbki są do kitu.
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Odgrzeje troche kotleta. Mysle nad Canonem D400,tylko ze nie posiada on polskiego menu,jest opcja zeby je jakos wgrac?] http://www.pixmania.com/pl/pl/382587/art/canon/eos-400d-obiektyw-ef-s-18.html?form=91#tech-specs
-
[B5 ANB] Wycięcie kata a dwie sondy
Mozesz wywalic ale bedzie czekala Cie wizyta u tunera i grzebniecie w sofcie.
-
Zalegający samochód na warsztacie - co z nim ?
U mojego starego w warsztacie stala mazda prawie 2 lata Podobno po 3 mozna auto przejac ale nie wiem jak to dokladnie jest.
-
[B5 ARG] Rozrząd - podróbki zamienników ?
Za to na elementach zawieszenia jest napis Ruville i sa do bani Czesci rozrzadu Ruville'a sa OK.
-
[B6 ALT] Zużywa za dużo oleju proszę o radę
Nie napisales ile pobiera tego oleju.
-
[B5 ANB] Wycięcie kata a dwie sondy
Nie mozesz wywalic kata w takiej sytuacji jak masz 2 sondy.
-
[B5 ADR] Wymiana łańcuszka rozrządu
Zeby wymienić łańcuch musisz zrzucić przód i dostać sie do rozrządu.
-
[ALL B7] 2.0 TDI 140 HP po modzie
To jest motor z DPF?
-
[ALL B7] Różnica w silnikach 3.0 TDI 204PS vs. 233PS ?
Jak masz DPF to rura powinnna byc koloru jasnego
-
[B5 AEB] Pompa oleju do AEB
Nie wiem jak to sie robi w Quatro ja wyjmowalem w ADR bez demontazu zawieszenia.
-
[B5 AEB] Podobieństwo konstrukcyjne
chcesz miec moc to nie zmianiaj,chcesz oszczednos to szukaj AFN.
-
[ALL B7] Przestroga dla posiadaczy 2.0TDI
Taniej za flaszke piwa z biedronki Yates ciebie sie nie da czytac,pleciesz kocopoly wyjasnie ci: Jak kogos stac na B7 to stac go i na remonty w ASO.Podajesz jakies dziwnie kwoty a sam jezdzisz na wymaniae wahacza po 20zl