Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Nie no do eSuni wsadzic 2.5TDI :shocked:Ludzie widze maja roznie dziwne pomysły.
  2. Bedziesz mial efekt jak tuner wylaczy Ci druga sonde,takie kombinacje jak Ty tu uskuteczniasz to zwyczajne druciarstwo.
  3. Zanim dorwałem tomtoma i automape,to tez używałem takich dziwnych programów ze droga mi się kończyła albo kręciłem sie w kółko.
  4. 2 blazny,Swierczewski dzialal mi na uklad nerwowy jak komentowal mecze na euro,a teraz jeszcze wtopił,wysłowić się nie potrafi jak człowiek
  5. Spory turbo lag,przeplywka przyzwoita,blad czujnika temp.powietrza zasysanego.
  6. Najpierw musi go wywalic fizycznie pozniej leci po sofcie,Master's cos pisal ze rozkminil softa jak obejsc DPF.
  7. To jedz na program i wywal dpfa.
  8. Rzad to chętnie pobierał by opłatę za oddychanie,tyle ze to to urzad celny a nie rzad kombinuje juz z tymi akcyzami 8 lat. Pamietam jak starszemu przyszla jakas kosmiczna kwota za passata za to ze sprowadzil go jako skladaka myslalem ze z krzesla spadnie :polew: Niestety pomysły naszych urzędów nie znaja granic,chyba w zadnym innym kraju europejskim nie ma tylu mądrych głów.Skoro ktoś pobiera oplaty za autostrade w remoncie,to co tam taka akcyza.
  9. A ty znowu swoje mądrości wylewasz? Zakładając ze dostaje auto za darmo muszę zapłacić akcyzę od wartości rynkowej nie logiczny bezsens
  10. Przeplywka kuleje,reszta OK.Kat wtrysku masz 1,norma to 0-4,czyli tez ok.
  11. Zdaje sie ze sam odpowiedziales sobie na pytanie.
  12. U mnie w 1.6 bylo 97-100* w zimie w trasie,nic sie nie dzialo.
  13. Moze masz zapchany katalizator,dlatego slabo pompuje z dolu.
  14. Bardzo ladnie masz odme zarutowana tasma brawo :thumbdown:
  15. Przeciez 93-95 to normalna temp.Te badziewne termostaty tak dzialaja,jak masz za duzo kasy to kup w ASO o zobaczymy jest szansa ze temperatura spadnie o 1-3*.
  16. Moze policzyl czesci z ASO i wyszlo 17tys.
  17. Turbina wolno sie rozkreca,przeplywka kaput,wiec tylko bosch albo pierburg.
  18. Czujnik cieczy jest podwójny,czyli 2 piny do ECU,2 na blat.
  19. Wymien mechanika a bedzie OK.
  20. RUVILLE jakie lozysko ma w srodku przypadkiem nie INA?
  21. marewel odpowiedział(a) na adi3159 temat w 1.9TDI
    Nie wazne co tam jest i tak sie wyrobi to moze byc nie ciekawie.Ja dokrecam ta srube na sile i jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby pekla czy sie odkrecila,dynamometrem to sie dokreca nowa w fabryce. Tak wyglada kolo w starym AAZ i w 1Z.
  22. Wczesniej jak pislaem temp. cieczy wynosila od 115-120.Chlodnica zostala przeczyszczona.... i motor prawie sie naprawil temp lekko przekraczala 90*. Wszystko prawie w normie tylko ta turbo dziura.Patrzylem na AKP jakiegos AEL'a i wygladalo to podobnie,wiec czy one tak maja? Nowsze logi: http://marewel.republika.pl/log/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.