Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 ADP] Toyota Auris 1.4 97 KM
Podobnie jest w nowym Yarisie,kolega ma na nauce jazdy.Ma klime ale nie ma centralnego zamka co jest smieszne.Ze jest cala plastikowa to nie wspomne.
-
[B5 AFN] Mała dziurka w skrzyni po wypadku auta oraz kilka innych pytań
Jak masz rozwalony przegub to na P sie potoczy. Skrzynie najlepiej zaspawac. Wogóle opłaca sie to naprawiac?
-
Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!
Znaczy sie ze w b6 i b7 rozni sie tylko panelami?
-
Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!
Popatrzcie ze blotnik od b7 pasuje z dachem od b6.
-
[B5 ADR] BLOS - 1.8, 125 KM
Przerób na sekwencje,blos jest trudny do wyregulowania i niektorzy nie sa do końca zadowoleni.
-
[B5 AFN] STUKI W 1.9 DIESEL TATY POMOCY
Mialem juz pare takich motorow na warsztacie i prawie wszystkie stukaly,jakby popychacz nie wiem nie zaglabialem sie w szczegoly.
-
[ALL B6] Swap silnika AWX na AVF
A co ma program silnika do skrzyni biegow? Zaloz sprzeglo od awx,slupek od avf i powinno smigac.
-
[B5 AJL] 1.8T 150 czy 180 koni? Prosze o pomoc
Byly tez w osce sam jednego kiedys ogladalem.
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Ja wam powiem ze jak sie przejechałem afn + chip a tarfil sie kupiec na mojego AEB to szybko go sprzedałem.
-
[B6 AVF] koło dwumasowe - jak sprawdzić w jakim jest stanie?
Awaria objawia sie tepalaniem silnika,stukiem przy zmianie biegów.
-
Przekręcone liczniki. Jak to się robi w PL
W naszym ulubionym koncernie czyli vag,przebieg zapisuje sie w ECU(sprawdzilem osobiscie w A4 AJM,i A6 AVG) ale juz dawno doszli jak to wykasowac. Ostatnio bylem powaznie zainteresowany pewnym pojazdem z rocznika 2001 i przebiegiem 113tys. okazalo sie ze ma okolo 330tys I powiem ze jak sie troche znam na autach to nie szlo sie poznac.
-
[ALL] Renault Megane 1.9 DCI
Jak padaja wtryski objawy sa podobne,wymien ten czujnik na ori lub jakis uzywany.Zreszta sa 2 czujniki polozenia walka rozrzadu i polozenia walu.
-
[ALL B7] kluczk 433mhz a 434 ... zadziala?
433 i 434 nie sa kompatybilne.
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
Mailem 1.6 i w miescie nie moglem zejść niżej 12.5 z klima,w trasie jak emeryt zszedłem na 7.1, 1.8T w mieście bez szaleństw pali mi tyle samo co 1.6 ale przyjemność z jazdy nieporównywalna.Oczywiście jak zaszalejesz to na pewno 1.8t spali nawet do 20 w miesice.
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
Chyba w snach,albo caly czas z górki.
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Prościej,ale to nie znaczy ze po takiej operacji kat będzie powiedzmy to w zakresie wzorcowym czyli 49-54
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Oczywiscie ze to bzdura z ta kontrola jakosci,kupiłem uszczelkę pod miske i tez miala zeszlifowane znaczki.
-
[B5 AJL] Wymiana paska rozrzadu w A4 1,8 T
Producent zaleca wymiane co 120tys,ale na nasze warunki podobno co 90.
-
[B7 BWT] Proszę o info nt: wad oraz zalet kosztów silnika 2.0T FSI (200KM)
Jakbym byl to modem to dostalbys warma za te herezje,chyba ze masz 1.8T w dieslu. Moj palił 12,5,a co niektorzy pisali ze jest popsuty i zarżnięty. 2.0 TSI z tego co wyczytalem pali okolo 1l mniej przynajmniej po miescie od starego dobrego 1.8T.
-
[B5 AHU] Dwa rodzaje popychaczy hydraulicznych w sklepie - czy to możliwe ?
Skad masz informacje ze nalezy je scisnac? Oczywiscie kompletna bzdura bo nic sie nie sciska,ewentualnie nalezy odczekac po zalozeniu 2-3h.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja ori mialem lem,kupilem teraz w IC tez lema gornego tylnego z zeszlifowanym znaczkiem ale porownojac je z oryginalnym musze stwierdzic ze to jest calkiem inny odlew aluminium.W dodatku swozen samego wahacza chodzi dosyc luźno,mam mieszane odczucia chyba jednak zainwestuje w mooga
-
[B5 ADR] Jaka pompa wody do ADR ?
A w sklepie nie znaja?
-
[ALL] Jaka nawigacja ?
Jam mam asusa 636N,jestem zadwolony.Najważniejsze żeby procesor nie byl wolniejszy niż 400mhz i nie samsung tylko intel. http://www.allegro.pl/item416250835_asus_a636n.html
-
[B5 ABC] Dziwny efekt w 2.6 V6
Pomyliło mu sie z honda chyba.
-
[Chełm] MARK-MOT
A co takiego potrafia czego inni nie?