Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Chcesz powiedziec ze byles u wróżki? Najlepsze auta sa z końca produkcji,gdyz poprawiono w nich wiele niedociągnięć,a materialy chyba sa coraz lepsze przynajmniej w A4.
  2. Szklanki moga stukac na zimnym,tak mowi instrukcja do wymiany sa jak stukaja na cieplym. AFN jest na 8 szklankach a AEB na 20.
  3. Jak zakladasz Wahlera to sie nie dziw ze jest dalej zle,termostat tylko z ASO nadaje sie do zalozenia. Bez termostatu nie powinno sie jezdzic,mialem przypadek co prawda w oplu ze po wyjęciu termostatu silnik sie gotowal.
  4. Thermal,nie wiem zjadłem ze 3 tapsy i jakoś niczego nie czułem,reszta paczki lezy w szafie.
  5. Ja mialem RedLine od vpx i ThermalPro od kilosport. Po RedLinie bylo mi dosyc goraco.
  6. :polew: To ile kucy przybędzie jak kolega zalozy strumienice? Strzelam-50 :>
  7. To trw i ate nie jest wysoka pólka?
  8. Msasz tlumiki do wymiany i dziwisz sie dlaczego jest rezonans
  9. Napisal ze magnetyzer chce wstawic :polew:
  10. Wrzuc logi w takim formacie jak zapisal VAG,wrzuce w arkusz bo to sie zle czyta.
  11. A szef castrola powiedzial ze wymiana oleju szkodzi
  12. Strumienica ale nie luskowa bo ona spowoduje jeszcze wiekszy rezonans,sa strumienice wyciszajace.
  13. masz wstawiona jakas rurke,strumienice czy pusta puszke?
  14. Nie ma nic zlego w tym ze zlogujemy na raz kilka grup a nawet lepiej,pozniej mozna ukryc e excelu i wstawic pojedynczo,zeby lepiej sie czytalo. Przeplywka wydaje sie kaput ale dawki w normie
  15. Chyba kupili matryce do odlewów od KKK,bo jest ten trojkat tylko nie ma nazwy.
  16. Ja nie mialem kata i bylo to samo,ta motorownia chyba tak ma na zimnym chodzi jakby na ssaniu i czuc wzrost mocy.
  17. Jakosc powinnna wystarczyc bo byly montowane seryjnie.
  18. Odpowietrzenie jest potrzebne i to wszystkich kol.
  19. W trasie olej lapie wyzsza tem. moze dlatego sie zaswieca.
  20. Możesz skrócić cięglo ktore popycha tloczek pompki,sprzeglo da sie w ten sposób delikatnie obnizyc.
  21. Jak masz ori po 320zl to jak bym bral.
  22. Albo przebieg 600tys
  23. W inter carsie mozesz kupic.A koles co posal ze Lemfordery sa robione na Ukrainie sam jezdzi na Meyle a to wiele wyjasnia-przynajmniej dla mnie.
  24. Ok Tu jest lepiej opisane i wyjasnione jak i za ile da sie to naprawic: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=3455

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.