Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Przestroga dla posiadaczy 2.0TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Coz, nieawaryjne diesle skonczyly sie jakis czas temu...

Opublikowano

Tylko AFN i 1Z :kox:

Opublikowano

taaaa... trochę tych motorków jeździ, więc nie przesadzajmy z tą "awaryjnością"

Bardziej wkurw...ce jest to, że ewentualne awarie stają się mocno kosztowne. I faktycznie jak autor pisze, irytujące może być to, że pierdułka za 20zł może doprowadzić do sporego problemu.

Ale to akurat nie tylko Audi... Mercedes czy BMW również mają "drogie kwiatki".

Czy tam Toyota etc...

Opublikowano

Fak, a mialem w tym tygodniu sprzedawac moje i brac B7 3.0 tdi :bicz: . Poczytalem AKP, 2 godziny spedzone w gooooglownicy i chyba sobie odpuszcze. Ciekawe czy w B8 problem zostal rozwiazany. :disgust::tonguemad::mysli:

Opublikowano

Fak, a mialem w tym tygodniu sprzedawac moje i brac B7 3.0 tdi :bicz: . Poczytalem AKP, 2 godziny spedzone w gooooglownicy i chyba sobie odpuszcze. Ciekawe czy w B8 problem zostal rozwiazany. :disgust::tonguemad::mysli:

chyba nie do końca - silnik jak na razie ok ale znajomy w b8 już 2 razy wymieniał kluczyki i parę innych wkurzających pierdółek. Praktycznie raz w miesiąc jest z czymś innym niby nic takiego ale ile starty czasu na jeżdżenie

Opublikowano

Przewaga dzięki technice.... pffff :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko zalezy od zasobnosci portfela.

Dla jednego 10 tys za rozrzad w 3.0 to nie wydatek, dla innego majatek...

Opublikowano

Ale cos trzeba kupowac :decayed:

Opublikowano

Benzynke, po dłuższym zastanowieniu wychodzi taniej niz nowoczesne diesle, no chyba ze ktos kupuje nowe auto.

Opublikowano

Ale w nowych a4 tez jest to samo ?? Tam juz jest common rail ?

Opublikowano

W B8 jest juz CR :)

Opublikowano

Diego poogladaj troche zdjec po wypadkach a sprzedasz auto i oddasz prawojazdy, ( i tak można bez końca) jak bym sluchał co niktorych na forum naszym ( a zdarzaja sie prZypadki ) nigdy bym nie kupił a4

Opublikowano

Ale w nowych a4 tez jest to samo ?? Tam juz jest common rail ?

B7 z 3.0 TDI (BKN) to też CR

Opublikowano

Każde nowe auto ma jakies problemy niestety tym nowsze tym jest ich wiecej i niestety dzieje sie to w wszystkich samochodach nie tylko audi czy mercedes

Opublikowano

Dalatego trzeba kupować autka 4-5 letnie :) i to z końcowej fazy produkcji serii

Albo fabryka poprawiła "wpadki" albo jest bardzo dużo info na ich temat i wiadomo czego pilnować

Opublikowano

Ale ludzie zawsze będą kupować nowe modele tylko dla lansu np.żeby sąsiad widział, a póżniej płacz i zgrzytanie zębów,że części po 15 tysięcy złotych, a zamienników brak. Taka jest polityka wszystkich marek - często wypuszczać nowe modele, mniej zarobić na sprzedaży auta ale kokosy na póżniejszym serwisie wykorzystując fakt,że to nowy model i zamienników nie robią więc kupiec jest skazany na ASO.

PS: najlepszym rozwiązanie jest kupować auta conajmniej 2-3 lata od ich rynkowej premiery.

Opublikowano

I najlepiej 1.4 Pb total golas, żeby nic sie nie popsuło :)

Opublikowano

I jechać za autobusem żeby mało spalił... :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.