Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Przestroga dla posiadaczy 2.0TDI


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyśl ile byś zaoszczędził kupując malucha :) Myśle że taki wahacz spokojnie za dyche byś wymienił.

:>

a propos, mozna zrobic jakąś akcje zeby ASO, albo audi oddawało kase za uszkodzenia ze wzgledu na wytarcie tego pier$@!# wałeczka ? Przeciez to ich wina i ewidentnie jest to wada fabryczna auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl ile byś zaoszczędził kupując malucha :) Myśle że taki wahacz spokojnie za dyche byś wymienił.

Taniej za flaszke piwa z biedronki :polew:

Yates ciebie sie nie da czytac,pleciesz kocopoly wyjasnie ci:

Jak kogos stac na B7 to stac go i na remonty w ASO.Podajesz jakies dziwnie kwoty a sam jezdzisz na wymaniae wahacza po 20zl :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie wszystkie modele 3.0 TDI z początku produkcji miały wadliwe wtryski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl ile byś zaoszczędził kupując malucha :) Myśle że taki wahacz spokojnie za dyche byś wymienił.

Taniej za flaszke piwa z biedronki :polew:

Yates ciebie sie nie da czytac,pleciesz kocopoly wyjasnie ci:

Jak kogos stac na B7 to stac go i na remonty w ASO.Podajesz jakies dziwnie kwoty a sam jezdzisz na wymaniae wahacza po 20zl :rolleyes:

Napisałem wyżej,że nie każdego stać na te cześci - niektórzy kupują auto za ostatni grosz i póżniej płaczą co robić w razie awarii. Jak kogoś stać to nie widzę problemu , auto do ASO,wymiana ,słodki rachunek i życie toczy się dalej. Nie moje pieniądze nie mój problem. Czemu dziwne kwoty - to napiszcie ile kosztuje 6 wtrysków do B7 TDI w ASO ??? Napisałem ,że 12000zł - no to mnie poprawcie jeśli to nie prawda. Może 11999zł ??

PS. Co do mojego wahacza to moja sprawa,że mam znajomości i dałem tylko 20zł za robociznę . A co miałem jechać do ASO i zapłacić za wymianę 800zł-1000zł ??? Taki głupi to nie jestem żeby sponsorować ASO - wolę za zaoszczędzoną kasę wybrać się z żoną dwa razy w roku na pożądne wczasy. A to,że w ciągu 3 lat wymieniłem w swojej B5 tylko wahacz to chyba nie powód do wstydu,a do dumy.

Po pierwsze to nie wszystkie modele 3.0 TDI z początku produkcji miały wadliwe wtryski .

Wiadomo,że nie wszystkie miały wady ale pewna część miała i współczuję włascicielom tych aut ale jak to marewel napisał stać was na B7 3,0 TDI więc mogą was doić w ASO,bo was na to stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie wszystkie modele 3.0 TDI z początku produkcji miały wadliwe wtryski .

nie strasz mnie Ja mam 3.0TDI z poczatku produkcji 29.11.2004 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdzę Daewoo,bo podoba mi się Audi,dobrze mi się prowadzi, jest dobrze wyposażony,stać mnie na jego utrzymanie więc wybrałem Audi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajny wahasz made in pekin chyba i nie pisz takich głupot bo jak widze auta po takich gosciach jak ty to sie żle robi człowiekowi, naprawy "kropelka" robione, jak ci pandie turbawka tez pewni za 30 zł zrobisz bo nie w aso:) takie posty powinno sie eliminować bo to kompletne bzdury, 3 lata i nic nie robic bo sie niby nie psuje, paliwo pewnie tez lejesz z pod granicy sasiadów, pozatym co z tego ze kupili auto i musza w niego wsadzic twoje gdyby podstawił pod znawce tematu wymagało by chyba generalnego remontu, a ze ktos ma to jego sprawa jak ma na b7 to i ma czesci proste a wydatek zawsze kosztuje troche emocji i powiedziec cos trzeba kolega napisał ku przestrodze ze istnieje taka mozliwosc usterki i mozna temu przeciwdziałać, ale pewnie jak tobie cos padnie np. turbina podczas manewru wyprzedzania to znienawidzisz świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie wszystkie modele 3.0 TDI z początku produkcji miały wadliwe wtryski .

nie strasz mnie Ja mam 3.0TDI z poczatku produkcji 29.11.2004 :(

Nie bój sie ,to co pisze kolega o kosztach to tylko jego lekka schiza :) Nowe wtryski do 3.0 TDi mozna kupić za 350/400 zł sztuka :) Podaj mi swój VIN na PW to napisze ci jakie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie wszystkie modele 3.0 TDI z początku produkcji miały wadliwe wtryski .

nie strasz mnie Ja mam 3.0TDI z poczatku produkcji 29.11.2004 :(

Nie chcę Cię straszyć ale mój znajomy który pracuje w ASO w Bielsku- Białej ( nie jako mechanik ale ogólnie sie orientuje w sytuacji) mówił mi,że troszkę B7 przyjeżdza do nich i co niektórzy przeżywają lekki szok jak dostają wstępną wycenę naprawy. Życze Ci jednak bezawaryjnej jazdy i obyś tylko musiał wymieniać to co i tak kiedyś trzeba olej,filtry,rozrząd itp. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 16:05 _________________________________________________

Nowe wtryski do 3.0 TDi mozna kupić za 350/400 zł sztuka :)

Hehehe 350/400zł pokaż mi gdzie za tyle kupię to uwierzę. Może w Biedronce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES daj juz spokój bo to zaczyna byc żenujące..., teksty w stylu "mój znajomy powiedział" itp to naprawde smiech na sali..., Kiedys ostro jechałes po 2.5 teraz okazujesz sie znawcą 3.0 a pewnie nigdy nawet tego na oczy nie widziałes. Jesli czegos nie wiesz w 100% to lepiej nie zabieraj głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajny wahasz made in pekin chyba i nie pisz takich głupot bo jak widze auta po takich gosciach jak ty to sie żle robi człowiekowi, naprawy "kropelka" robione, jak ci pandie turbawka tez pewni za 30 zł zrobisz bo nie w aso:) takie posty powinno sie eliminować bo to kompletne bzdury, 3 lata i nic nie robic bo sie niby nie psuje, paliwo pewnie tez lejesz z pod granicy sasiadów, pozatym co z tego ze kupili auto i musza w niego wsadzic twoje gdyby podstawił pod znawce tematu wymagało by chyba generalnego remontu, a ze ktos ma to jego sprawa jak ma na b7 to i ma czesci proste a wydatek zawsze kosztuje troche emocji i powiedziec cos trzeba kolega napisał ku przestrodze ze istnieje taka mozliwosc usterki i mozna temu przeciwdziałać, ale pewnie jak tobie cos padnie np. turbina podczas manewru wyprzedzania to znienawidzisz świat

Czytalem to 3 razy i nadal nie wiem dokladnie o co chodzi. Moglbys kolego uzywac znakow interpunkcyjnych, typu kropka, zaczynac nowe zdanie z wielkiej litery, etc? :gwizdanie: Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...