Treść opublikowana przez bartek213
-
[B6 AKE] Problem z przepływka
filtr powietrza nowy , nie ma żadnych dźwięków które oznajmiały by nieszczelność , z podmiana ciężko nikt z znajomych nie ma 2,5tdi 180 koni bo każdy sie tego boi ,a silnik jeżeli zadbany i w dobrej kondycji to nie ma nic lepszego na świecie
-
[ALL B6] Wymiana termostatu w 2,5 TDI V6
sam nie dasz rady wizyta u mechanika konieczna :>
-
[B6 AKE] Problem z przepływka
turbina jest ok kierownice działają poprawnie , spróbuje go wyczyścić a jeżeli to nic nie da pewno będzie trzeba wymienić tylko czy to cos da
-
[B6 AKE] Problem z przepływka
Witam mam problem , byłem dzisiaj u mechanika ponieważ wydawało mi się ze audi nie jedzie miałem juz prędzej podobno autko i jechało dużo lepiej. po podłączeniu komputera w silniku żadnych błędów nie było ,ciśnienie doładowania ok wtryski ok natomiast okazało sie ze przepływka powinna wskazywać około 500 jakiś tam jednostek a wskazuje niecałe 400 czy to możne byc przyczyna braku mocy ?? dodam ze autko jedzie ale tak nie do konca jak powinno ma 220 oryginalnego przebiegu potwierdzonego w aso
-
[ALL B5] Czy słupek silnika 2.5 AKE z 2001 roku, podejdzie jako dawca pod AKN 2000
nie ma wszystko bedzie pasowało
-
[ALL] Tester dwutlenku wegla, jego wiarygodność
pomiędzy głowicami u góry na bloku pod pompa wtryskowa ,z bloku wychodzą dwie rurki mi tamtędy uciekało wystarczyło wymienić oringi dodam ze tez wszyscy mechanicy stawiali na uszczelkę pod głowica
-
[B6 AKE] Kolorowy FIS czasem działa czasem nie
moje auto jeszcze nie wyjechało z warsztatu wiec by pasowało mozesz kolego podesłac namiary na ta firme ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tez w tym komisie kiedys byłem, auta graty po lakierce a ceny a co wy tak na stg narzekacie przecież tak sam porządny handlarz hehe na poważnie to uważać trzeba ale nie wszyscy sa tacy sami zdążają sie normalni i uczciwi
-
[B6 AKE] Kolorowy FIS czasem działa czasem nie
Witam mam problem z fisem w mojej a4, czasem wyswietlacz jest cały czarny , czasem siweci na biało , a czasami działa tylko połowa wie ktos co to moze byc i w jaki sposób to naprawic ?? Z góry dzieki
-
[B5 AJM] Rozrząd-zrób to sam?
naj lepiej bedzie jak wymienisz na nowy
-
[B5 AKN] Dziwny dzwięk przy odpalaniu i gaszeniu
o poduszcze był juz temat poszukaj masz automat czy manual ??
-
[B5 AFB] Plomby na VP 44
ja w swoim 2,5 tdi mialem zielone pompa byla regenerowana w serqwisie vw w de
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobry dzien w nocy wróciłem z de z fajnym polo 2004 rok 1.2 benz 12v jak by co na pw polo jes lekko uszkodzone
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo jest to juz wiem jak bedzie twoj nastempny samochod golf II 1.3 pełen wtrysk :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I silniki CDI :gwizdanie: ten silnik jest 20raz lepszy niz nieszczesne 2.5tdi dobra koniec auto reklamy :polew: jak bys mial takie przezycia jak ja z 2.5tdi to nawet 1.3 benzyna w golfie II była by lepsza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I silniki CDI :gwizdanie: ten silnik jest 20raz lepszy niz nieszczesne 2.5tdi dobra koniec auto reklamy
-
[ALL B5] Przekładnia Koyo czy ZF
kup sobie kolego zf z amortyzatorem drgan takie przekladnie byly w 2.5tdi i w esach duzo lepeij bedzie Ci sie jezdziło
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tydzień temu koleś sprzedał taką z 2.2cdi za 30tyś. 2 lata temu dał za nią ponad 50tyś.C-klasa to kupa :gwizdanie: nie zgodze sie ze to kupa bardzo fajne autko moj wujas mail; taka z przebiegiem ponad 300 i nie robil kompletnie nic jednyna wada to słabe blachy i skrzynie autmoatyczne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i z czego ha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://moto.allegro.pl/item915438582_piekna_c_klasa_2_7_cdi_avantgarda_tanio.html jak by ktos byl zaintersowany
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spot dzisiaj normalnie ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A w czym miałeś to AKE w A6? Jak Gili napisał zależy od właściciela Mam juz AKE ponad 2 lata i nie narzekam no w b6 masakra auto mkiało 140tys orginalnego przebiegu serwisowane w aso de władowałem w silnik prawie piec tys a i tak nie chciał chodzic pali ogromne ilosci oleju dmuchał odma a naj lepsze jest to ze tego oleju nie palił bo spaliny były ok
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wyglada na to ze poprzedni własciciel jest ok auto badz co bardz do konca serwisowane mysle ze jakos na weekend wybiore sie na de zobaczuc jak to cacko wyglada na zywo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dokładnie a tak na powaznie wyposazenie super jest dokument ze zawieszenie zostało sprawdzone i geometria jest ok swiezo przed wypadkiem wymieniony rozrzad w aso no i wszystko przeglady i naprawy robione w jednym aso w de tylko niestety silnik to AKE miałem juz kiedys takiego i powiedziałem ze juz nigdy nie popełnie drugi raz tego samego błedu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no na ewentualne naprawy [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 18:17_________________________________________________http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=110165014&__lp=85&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&transmission=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&features=LEATHER_SEATS&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=XENON_HEADLIGHTS&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 na tapecie mam w tej chwili to auto mam juz numer vin wszystko sie zgadza tylko jest jeden problem ze to nieszczescne AKE