Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartek213

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartek213

  1. niesety kolego nie spodziewaj sie kokosów ostatnio kumplowi ukradli paska b5 fl miał ubezpieczone na 45 wypłacili 29 oddał sprawe do sondu podobno ma szanse wygrac ale pewno bedzie to sie ciagnąć w nieskonczonosc
  2. moim zdaniem lepszy by był swap na manuala
  3. zacznij od sprawdzenia poziomu oleju w skrzyni
  4. Z takim silnikiem też bym szybko punkty zbierał tylko ze na codzien jezdze corsa 1.3cdti i ta piekielna moc 75km powoduje szybkie zbieranie punktów
  5. kiedys musi byc ten pierwsz raz
  6. ja mam zawsze na odwrót kasa gdzieś a punktów szkoda 24 szybko sie zbiera wiem cos o tym
  7. ledwo ledwo ale jakos daje rade
  8. to podobno jest seria
  9. zadyma była ale z opon
  10. mi udało sie odebrac autko przed chwileczka od mechanika wiec s4 bedzie napewno
  11. naj lepiej to własnie 19tdi 130 koni nowsze bym odpuscił bo sa rownie problematyczne co twoj aktualny
  12. nie trzeba odpowietrzac mozesz smiało samemu w domu wymieniac a naj lepszym autkiem dla ciebie bedzie poczciwe 1.9tdi
  13. zmień odme sam kup ori z serwisu gdzies na forum jest watek z dokładnymi zdjeciami jak to zrobic i przy okazji koniecznie zmień podkładki pod wtryskami musza byc koniecznie ori pozatym przy okazji wymiany odmy sprawdz jak wirnik w turbinie wyglada bo mozliwe że przez ta zapchana odme zajezdziłeś turbo. Sprawdz tez wąż odpowitrzajacy silnik on wchodzi do rury ktora idzie od filtra powietrza do turbo jezeli tam nie bedzie oleju to masz zajezdzone tubo a jezeli bedzie no to musisz szukac dalej
  14. mnie niestety nie bedzie bo esa stoi na warsztacie bo musiałem w końcu zrobic coś z tym błedem wstempnie mechanik ustalil że mam jedna cewke do wymiany i wszystkie swiece czy jak na razie koszta jeszcze w normie
  15. bardzo dobry jest bosch serwic pezal w gd mają naj lepszy sprzet do diagnostyki i naprawy układów paliwowych ja byłem naprawde zadowolony z ich usług a korzytsałem parokrotnie
  16. dzieki za info jutro bede sprawdzał. jutro most bedzie wymontowany i rozebrany wiec bede wiedział czy tylko lozyska czy bede musial szukac drugiego. wtedy logi i mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni bo jezdzi sie tym potworkiem bosko [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 23:09_________________________________________________a wiec panowie jest problem i to powazy bo sondy ok sprawdzone dokładnie cisnienie paliwa ok szczelnosć dolotu sprawdzona bardzo dokładnie a bład jak wyskakuje tak wyskakuje moze ktos ma jeszcze jakies pomysły co trzeba by było sprawdzić
  17. do skrzyni 3.2 do dyfra cos powyzej 2 ale pewny nie jestem motul ktory poszukałeś do skrzyni i mostu bedzie ok
  18. 1. jak dla mnie jedyny słuszny do tego silnika to 10w60 motul albo castrol są to oleje o podwyższonych parametrach i większej odporności na duże przeciążenia i wyższe temperatury do skrzyni i dyfra 75w90 2.pompkę dostaniesz na allegro pasuje od każdego a4 3.tak jak kolega mówi 4.ja na twoim miejscu kupił bym świece z aso niby to samo co w innych sklepach ale jednak zawsze aso filtry tak jak kolega mówi ewentualnie mogą być jeszcze manna 5.w każdym sklepie motoryzacyjnym kupisz naj lepiej wymień od razu pompę wody napinacz hydrauliczny i cegiełko do tego napinacza 6
  19. niestety jak chcesz jechać po 3,0 to zostaje Ci tylko rzeczoznawca i wycena przez niego zrobiona to jedyny sposób obniżenia akcyzy ja zamiast 5100 zaplacilem 2150 wiec oplacalo sie dać 500zl rzeczoznawcy
  20. wszystkieg naj
  21. witam panowie jak w temacie które grupy mam zlogowac by wszystko wyszło na jaw? Mam zamiar zabrac sie za zlogowanie mojego potworka bo cały czas wyrzuca mi bład za uboga mieszanka i traci moc z góry dzieki za info
  22. tylko niestety w 100procentach nie jestes w stanie zweryfikowac tego kto jak dbał nie lepiej AJM ładnego lekki program i masz to samo a spalanie dużo mniejsze i w eksploatacji tańszy
  23. sorka chłopaki że wczoraj nie wpadłem ale składałem swojego crossa do końca kolego to naprawde nie jest dobry pomysł poszalec to tym napewno nie poszalejesz bo jak żle trafisz to bedziesz wiecej u mechanika siedział niz jeżdził pozatym bardzo cieżko znaleśc ładna b5 2.5tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.