Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartek213

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartek213

  1. kolego na bank czujnik temperatury ten koło pompy wtryskowej zobacz jak masz kolor podjedz do jakiegos sklepu motoryzacyjnego kup zmien i objawy znikna czujnik nie jest drogi
  2. ładna fajny kolor dawaj dokładki jeszcze w kolor i bedzie git
  3. ja nie obecuje ale może Bieniek daj mi na PW twój nr tel jak bym sie wyrobił to bede dzwonił
  4. a ktos jeszcze od nas jedzie ?
  5. widze że tu wczoraj wesoło było ja wczoraj przez ten wiatr neta nie miałem
  6. dzieki za spocik panowie napewno bede stałym gosciem
  7. moze kiedys narazie jestem zajety
  8. to juz wiem ze jutro bedzie bardzo wesoło kaste wezme napewno no i o wisience dla kolegi tez nie zapomne
  9. dobra to zrobie losowanie w sklepie
  10. hehe cos czuje że bedzie wesolo warka może byc ??
  11. nasza klase to i ja mam potrzebny vag kabel wezme tylko cos mi nie chce chodzic z nowszymi wersjami vaga
  12. ja bede w takim razie nawet troche przed 18 bedzie ktos z laptopem ?
  13. to widze ze bede musiał poczekac jeszcze jeden dzien na logi ;( ale chyba jakos przezyje
  14. vag com 409-1 a na interfejsie nic nie pisze wiem tyl ze jest pod coma
  15. witam panowie mam problem po zainstalowaniu nowszej wersi vaga nie chce komunikowac sie z samo0chodem a predzej nie było problemów przypuszczam ze problem tkwi w ustawieniach a wiec u mnie w protocol options jest tak start baud KW2 Delay TST Addt. 0 30 -1 Blk Int Char Int KP2 Time 55 1 25 dodam ze w laptopie mam przejscie z PCMCIA na rs232 i wszystko oprucz tego vaga smiga że hej łacznie z polskim vagien tylko ten orginalny cos nie chce prosił bym żeby ktoś sprawdził jak ma u siebie i podał zeby w końcu urochomil to piorunstwo
  16. napewno sonda a raczej odrazu do wymiany sprawdz tez czy nigdzie nie łapie falszywego powietrza no i fajnie by było jak bys zrobił logi było by wiadomo cos wiecej
  17. a czemu koleżance smutno ?
  18. wesoło sie zrobiło mam prośbę niech ktoś weźmie vaga bo mój dzisiaj sie wysrał nie wiem czemu i nie wiem czy dam rade do środy cos wykąbinować
  19. to zalezy czy ta kontrolka to od cisnienia oleju czy od inspekcji olejoweje
  20. mogli sprawdzic przez swiece żarowe
  21. hehe czyli rozumiem ze w środe spot odbedzie sie normalnie ?
  22. bartek213 odpowiedział(a) na Armani85 temat w Audi A4 B5
    podpiac odczytac błedy i zrobic logi wtedy bedzie wiadomo bez tego to wróżenie i fusów a filtr paliwa i powietrza jak wygląda ?
  23. jak ma słabośc to napewno wpadne tylko musze najpierw na myjnie zaprowadzic na woskowanie i czyszczenie pozatym problem mam z zrobienie samych logów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.