Treść opublikowana przez bartek213
-
[B5 AFB] Nierówne obroty biegu jałowego
kolego na bank czujnik temperatury ten koło pompy wtryskowej zobacz jak masz kolor podjedz do jakiegos sklepu motoryzacyjnego kup zmien i objawy znikna czujnik nie jest drogi
-
[B6 AWX] Witam oto 1.9 tdi avant
ładna fajny kolor dawaj dokładki jeszcze w kolor i bedzie git
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nie obecuje ale może Bieniek daj mi na PW twój nr tel jak bym sie wyrobił to bede dzwonił
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ktos jeszcze od nas jedzie ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widze że tu wczoraj wesoło było ja wczoraj przez ten wiatr neta nie miałem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko biore zywca
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzieki za spocik panowie napewno bede stałym gosciem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
moze kiedys narazie jestem zajety
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to juz wiem ze jutro bedzie bardzo wesoło kaste wezme napewno no i o wisience dla kolegi tez nie zapomne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobra to zrobie losowanie w sklepie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe cos czuje że bedzie wesolo warka może byc ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
skrzynke czy dwie ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nasza klase to i ja mam potrzebny vag kabel wezme tylko cos mi nie chce chodzic z nowszymi wersjami vaga
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bede w takim razie nawet troche przed 18 bedzie ktos z laptopem ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to widze ze bede musiał poczekac jeszcze jeden dzien na logi ;( ale chyba jakos przezyje
-
[ALL] problem z komunikacja z autem vag com 409-1
vag com 409-1 a na interfejsie nic nie pisze wiem tyl ze jest pod coma
-
[ALL] problem z komunikacja z autem vag com 409-1
witam panowie mam problem po zainstalowaniu nowszej wersi vaga nie chce komunikowac sie z samo0chodem a predzej nie było problemów przypuszczam ze problem tkwi w ustawieniach a wiec u mnie w protocol options jest tak start baud KW2 Delay TST Addt. 0 30 -1 Blk Int Char Int KP2 Time 55 1 25 dodam ze w laptopie mam przejscie z PCMCIA na rs232 i wszystko oprucz tego vaga smiga że hej łacznie z polskim vagien tylko ten orginalny cos nie chce prosił bym żeby ktoś sprawdził jak ma u siebie i podał zeby w końcu urochomil to piorunstwo
-
[INNE] Proszę o analizę błędów-utrudnione odpalanie-strzela, szarpie
napewno sonda a raczej odrazu do wymiany sprawdz tez czy nigdzie nie łapie falszywego powietrza no i fajnie by było jak bys zrobił logi było by wiadomo cos wiecej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a czemu koleżance smutno ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wesoło sie zrobiło mam prośbę niech ktoś weźmie vaga bo mój dzisiaj sie wysrał nie wiem czemu i nie wiem czy dam rade do środy cos wykąbinować
-
Kontrolka oil a hydrauliczne popychacze w A4 B5 1.9TDI AFN
to zalezy czy ta kontrolka to od cisnienia oleju czy od inspekcji olejoweje
-
[ALL] Metoda pomiaru ciśnienia na tłokach
mogli sprawdzic przez swiece żarowe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe czyli rozumiem ze w środe spot odbedzie sie normalnie ?
-
[B5 AFB] Spadek Vmax
podpiac odczytac błedy i zrobic logi wtedy bedzie wiadomo bez tego to wróżenie i fusów a filtr paliwa i powietrza jak wygląda ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak ma słabośc to napewno wpadne tylko musze najpierw na myjnie zaprowadzic na woskowanie i czyszczenie pozatym problem mam z zrobienie samych logów