-
[B6 AKE] Problem z przepływka
filtr powietrza nowy , nie ma żadnych dźwięków które oznajmiały by nieszczelność , z podmiana ciężko nikt z znajomych nie ma 2,5tdi 180 koni bo każdy sie tego boi ,a silnik jeżeli zadbany i w dobrej kondycji to nie ma nic lepszego na świecie
-
[ALL B6] Wymiana termostatu w 2,5 TDI V6
sam nie dasz rady wizyta u mechanika konieczna :>
-
[B6 AKE] Problem z przepływka
turbina jest ok kierownice działają poprawnie , spróbuje go wyczyścić a jeżeli to nic nie da pewno będzie trzeba wymienić tylko czy to cos da
-
[B6 AKE] Problem z przepływka
Witam mam problem , byłem dzisiaj u mechanika ponieważ wydawało mi się ze audi nie jedzie miałem juz prędzej podobno autko i jechało dużo lepiej. po podłączeniu komputera w silniku żadnych błędów nie było ,ciśnienie doładowania ok wtryski ok natomiast okazało sie ze przepływka powinna wskazywać około 500 jakiś tam jednostek a wskazuje niecałe 400 czy to możne byc przyczyna braku mocy ?? dodam ze autko jedzie ale tak nie do konca jak powinno ma 220 oryginalnego przebiegu potwierdzonego w aso
-
[ALL B5] Czy słupek silnika 2.5 AKE z 2001 roku, podejdzie jako dawca pod AKN 2000
nie ma wszystko bedzie pasowało
-
[ALL] Tester dwutlenku wegla, jego wiarygodność
pomiędzy głowicami u góry na bloku pod pompa wtryskowa ,z bloku wychodzą dwie rurki mi tamtędy uciekało wystarczyło wymienić oringi dodam ze tez wszyscy mechanicy stawiali na uszczelkę pod głowica
-
[B6 AKE] Kolorowy FIS czasem działa czasem nie
moje auto jeszcze nie wyjechało z warsztatu wiec by pasowało mozesz kolego podesłac namiary na ta firme ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tez w tym komisie kiedys byłem, auta graty po lakierce a ceny a co wy tak na stg narzekacie przecież tak sam porządny handlarz hehe na poważnie to uważać trzeba ale nie wszyscy sa tacy sami zdążają sie normalni i uczciwi
-
[B6 AKE] Kolorowy FIS czasem działa czasem nie
Witam mam problem z fisem w mojej a4, czasem wyswietlacz jest cały czarny , czasem siweci na biało , a czasami działa tylko połowa wie ktos co to moze byc i w jaki sposób to naprawic ?? Z góry dzieki
-
[B5 AJM] Rozrząd-zrób to sam?
naj lepiej bedzie jak wymienisz na nowy
-
[B5 AKN] Dziwny dzwięk przy odpalaniu i gaszeniu
o poduszcze był juz temat poszukaj masz automat czy manual ??
-
[B5 AFB] Plomby na VP 44
ja w swoim 2,5 tdi mialem zielone pompa byla regenerowana w serqwisie vw w de
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobry dzien w nocy wróciłem z de z fajnym polo 2004 rok 1.2 benz 12v jak by co na pw polo jes lekko uszkodzone
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo jest to juz wiem jak bedzie twoj nastempny samochod golf II 1.3 pełen wtrysk :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I silniki CDI :gwizdanie: ten silnik jest 20raz lepszy niz nieszczesne 2.5tdi dobra koniec auto reklamy :polew: jak bys mial takie przezycia jak ja z 2.5tdi to nawet 1.3 benzyna w golfie II była by lepsza
bartek213
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta