Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartek213

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. filtr powietrza nowy , nie ma żadnych dźwięków które oznajmiały by nieszczelność , z podmiana ciężko nikt z znajomych nie ma 2,5tdi 180 koni bo każdy sie tego boi ,a silnik jeżeli zadbany i w dobrej kondycji to nie ma nic lepszego na świecie
  2. sam nie dasz rady wizyta u mechanika konieczna :>
  3. turbina jest ok kierownice działają poprawnie , spróbuje go wyczyścić a jeżeli to nic nie da pewno będzie trzeba wymienić tylko czy to cos da
  4. Witam mam problem , byłem dzisiaj u mechanika ponieważ wydawało mi się ze audi nie jedzie miałem juz prędzej podobno autko i jechało dużo lepiej. po podłączeniu komputera w silniku żadnych błędów nie było ,ciśnienie doładowania ok wtryski ok natomiast okazało sie ze przepływka powinna wskazywać około 500 jakiś tam jednostek a wskazuje niecałe 400 czy to możne byc przyczyna braku mocy ?? dodam ze autko jedzie ale tak nie do konca jak powinno ma 220 oryginalnego przebiegu potwierdzonego w aso
  5. pomiędzy głowicami u góry na bloku pod pompa wtryskowa ,z bloku wychodzą dwie rurki mi tamtędy uciekało wystarczyło wymienić oringi dodam ze tez wszyscy mechanicy stawiali na uszczelkę pod głowica
  6. moje auto jeszcze nie wyjechało z warsztatu wiec by pasowało mozesz kolego podesłac namiary na ta firme ??
  7. tez w tym komisie kiedys byłem, auta graty po lakierce a ceny a co wy tak na stg narzekacie przecież tak sam porządny handlarz hehe na poważnie to uważać trzeba ale nie wszyscy sa tacy sami zdążają sie normalni i uczciwi
  8. Witam mam problem z fisem w mojej a4, czasem wyswietlacz jest cały czarny , czasem siweci na biało , a czasami działa tylko połowa wie ktos co to moze byc i w jaki sposób to naprawic ?? Z góry dzieki
  9. naj lepiej bedzie jak wymienisz na nowy
  10. o poduszcze był juz temat poszukaj masz automat czy manual ??
  11. ja w swoim 2,5 tdi mialem zielone pompa byla regenerowana w serqwisie vw w de
  12. dobry dzien w nocy wróciłem z de z fajnym polo 2004 rok 1.2 benz 12v jak by co na pw polo jes lekko uszkodzone
  13. bo jest to juz wiem jak bedzie twoj nastempny samochod golf II 1.3 pełen wtrysk :polew: :polew:
  14. I silniki CDI :gwizdanie: ten silnik jest 20raz lepszy niz nieszczesne 2.5tdi dobra koniec auto reklamy :polew: jak bys mial takie przezycia jak ja z 2.5tdi to nawet 1.3 benzyna w golfie II była by lepsza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.