Treść opublikowana przez bartek213
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no dobra to czekamy na reszte :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zobaczymy ile was bedzie bo nie posiadam nie skonczonych pokładow sanek w domu :> ale mysle ze cos da sie zrobic- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
musze wiedziec ile by miało was byc zeby odpowiednia liczbe sanek wykabinowac- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe moze byc i esa tylko nie wiem czy dacie rade sie na sankach utrzxymac dało by rade bez problemu zrobic ognicho- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gili Ty ze Zblewa polecisz do STG i na Skórcz/Pelplin (lepsza droga) na zblewo duzo blizej ma a droga wcale nie jest duzo gorsza czym chcecie miec roboiny kulig bo musze zaczas cos organizowac- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z tego co widze na allego i na mobile zdarzaja sie polifty z 2001- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
juz sie troche napalilem a tu lipa no ale nie jest zle bo zainteresowanie esa jest dosc duze wiec moze sie ktos skusi- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
temat zamianny nie aktualny bo okazało sie ze to jest a6 przed liftem a nie po wiec zamiana nie ma sensu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no cały ranek jezdzilm ładowarka teleskopowa i odsnieżalem [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 21:21_________________________________________________ tam zaraz daleko na autostrade i moment jestescie do z jazdu w pelplinie ma jakies 15 km :> a czym bys nas ciągał? a czym byscie sobie zyczyli traktor jeep jak bym sie postarał to i konie by sie znalazły- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
u mnie było lepiej- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tam zaraz daleko na autostrade i moment jestescie do z jazdu w pelplinie ma jakies 15 km :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dawajcie do mnie to bedzie czym i gdzie :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzieki lodówa sam nie wiem co zrobie musze sie dokładnie zastanowic- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja zawsze skrzynie naprawiam na śnieznej w gd i jestem zadowolony autko było 180 tys serwisowane w aso wiec przypuszcza ze autko kiedys miało wymieniany olej [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 15:40_________________________________________________ hehe przywioze- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no wlasnie gosc twierdzi ze byl w aso i powiedzili mu ze w tej skrzyni sie oleju nie wymienia co oczywiscie moim zdaniem jest bujda[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 15:03_________________________________________________ wiem o tym tylko to niestety i tak troche duzo- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko cholera znowu instalascja jakies 3500tys a bez gazu to pewno bedzie palic tyle co moja esa[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 14:59_________________________________________________olo powie ze kasta jest ok i nie powinno sie nic dziac:tongue4: a ja niestety mam przykre doswiadczenia- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo sa czerwone takie jak cegla i takie ostre to to jest wlasnie ten ostry troche martwi mnie ten przebieg silnikowi wiem ze to nie zaszkodzi ale ta cholerna skrzynia- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko poliftow jest duzo z bi xenonami a wie ktos moze jak to chodzi na gazie ??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak avant bartek213 na polifta bym się zamienił a jak chce jeszcze dobrze dopłacić ( choć się dziwię ) to będziesz miał w razie co na remont skrzyni a że jest czerwona... są czerwone i czerwone... no chce mi 8tys doplacic to jest taki ladny osty czerwony tylko ze pustak bo ma tylko bose i 4 szyby latane nawet xenonow nie ma skóry nie ma- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak polift [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 14:46_________________________________________________ spokojnie w srode jestem- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
odnosnie zimy do dobrze ze oprucz esy mam jeszcze jeepa w garazu bo bym nie wyjechal w zyciu mam pytanko facet chce sie zamienic ze mna na a6 2.8 oczywiscie z Q tylko niestety tip 210orginbalnego przebiegu rok 2001 jest jeszcze jeden problem to audi jest czerwone tylko ze znowu chce beardzo dobrze doplacic i sam teraz nie wiem wszystko bylo by ok gdyby to nie byl tip tronic mialem kiedys passka z taka skrzynia i niestety musialem ja remontowac a autko mialo mmniejszy przebieg sam nie wiem co robic- [C4 ABH] Spalanie oleju w 4,2
jezeli po0dasz odpalania puszcza baka to jest cos ewidetnie nie tak . zdarza sie czasami ze zapiekaja sie pierscienie olejowe na tłoku i wtedy kompresja bedzie ok a olej bedzie palił- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja równiez wszystkim dziekuje- [B5 AFB] Zapowietrzył się?
tak dobrze myślisz - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia