Jump to content
IGNORED

Zwrot Akcyzy

Mad_MAX
 Share

Recommended Posts

Siemandero leniuchy :decayed:

Potrzebuje jakies dobre info na temat zwrotu zaplaconej akcyzy.

Tzn. jakie papiery trzeba zlozyc , co wypelnic , gdzie sie zglosic.

Czy sie wogole oplaca ?? Czy mozna starac sie o zwrot akcyzy jak juz sie auto sprzedalo ??

Bardzo prosze o powazne odpowiedzi i udzielanie sie osob , ktore mialy z tym do czynienia :)

Dziekuje :P

Max , wszystko zalezy ile zapłaciłes tej akcyzy.... w moich przypadkach ( dwa ) sie to nie opłacało , zwrot akcyzy nie był adekwatny to zabawy z papierkami .

Nie chodzi o moje autka bo akcyza byla nader smieszna , az panie w UC sie smialy hehehe :P

Ale znajomy sprowadzil swego czasu dwa autka i zaplacil ponad 10 tysi akcyzy , wiec chyba mu sie oplaci ?

poszukaj na stronach AutoŚwiat bo swego czasu rozpętali taką kampanie i nawet druczki tam były

Hello.

Właśnie się natknąłem na sporo informacji nt. zwrotu akcyzy. Jest nawet wzór, tylko chyba mało komu się to przyda :>

www.motofakty.pl

odświeżę z lekka :)

ma ktoś jakieś aktualne info jak to teraz wygląda?

odzyskał ktoś kase?

odświeżę z lekka :)

ma ktoś jakieś aktualne info jak to teraz wygląda?

odzyskał ktoś kase?

a co sprowadzales auto miedzy 1 maja 2004 r. a 30 listopada 2006 r.?? bo tylko w tym okresie akcyza byla neizgodna z prawem unijnym i nalezy sie zwrot roznicy . ale i tak wszsycy wypisywali lewe umowy wiec zwrotow prawie nie ma.

a co sprowadzales auto miedzy 1 maja 2004 r. a 30 listopada 2006 r.?? bo tylko w tym okresie akcyza byla neizgodna z prawem unijnym i nalezy sie zwrot roznicy .

eee,to .ujowo :wallbash:

chcę jechać w tygodniu po 3.0 i myślałem że ...,a tu lypa :confused4:

niestety jak chcesz jechać po 3,0 to zostaje Ci tylko rzeczoznawca i wycena przez niego zrobiona to jedyny sposób obniżenia akcyzy ja zamiast 5100 zaplacilem 2150 wiec oplacalo sie dać 500zl rzeczoznawcy