Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DOGI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak mi się uda zamienic w pracy to i ja sie przyturlam ?
  2. Po co quattro, ja dziś spakowałem drugi komplet opon, odpaliłem zimowego gruza i sie wyszalałem dowoli ?
  3. Tak jak mówiliśmy jeżeli było dbane serwisowane to będzie Pan zadowolony? Mój ojciec rozstał się ze swoim Cvc dwa miesiące temu po 9 latach tylko dlatego że kupił kolejną nową hondę
  4. Oj to Ci się prezent na barbórka trefił
  5. U mnie jednak niestety nie wypali bo sśwagier przyniosł Kohol? I juz sie balsamujemy ?
  6. Jak już je 4 to jaki liter by sie przydoł ?
  7. Ja myślę że na mokrym też byś dał radę bo ostatnio po deszczu na zimówkach przy 130 i bucie w deche miotało jak szatan zakonnicą ?
  8. No to wynik elegancki ? Ja byłem w dynosofcie też ostatnio kontrolnie na pomiarze maszyny czy wszystko ok po tym jak dostawalem takie baty z miejsca na cwiare i wszystko ok wynik sie praktycznie pokrywa. W piatek jak co można by zjeść kebsona ?
  9. chillout gregory po prostu wewnętrzny patriotyzm mi się załączył i tak jak napisałem na tle zachodu nie czuje się gorszym..... to na rozluźnienie wrzuce najnowszy wykres cupry ?
  10. Nic dodać nic ująć ....
  11. Poza tym samochód to tylko kupa blachy a nie wyznacznik statusu.......
  12. Nie żebym się wtrącał ale nikt nikogo nie zamierza gonić żadnego zachodu tu jest Polska i nigdy nie kupie strupa po starych niemcach. Nie uważam się za gorszego niż przeciętny niemiec. Nie zarabiam gorzej niż niemiec więc nikogo nie zamierzam gonić ani też udawać niemca.......
  13. Ja właśnie stoje w kolejce do wulkanizatora ?
  14. Jak sie nazbiera ludu to tez wpadne ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.