Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Porównując z innymi logami AJM masz seryjna mape doladowania,a podniesione dawki nie dymi Ci to auto? Zreszta co za firma robi moda na zacinajacych sie kierownicach
  2. Z tego co widze auto jest na seryjnym doladowaniu.
  3. marewel odpowiedział(a) na lookhash temat w 1.8T
    To wykrecasz z obudowa i zakladasz nowa pompe i zakrecasz z obudowa. :th:
  4. Logi zrobione zle po gazujesz i puszczasz gaz,zrob jeszcze raz daj mi pliki .csv ja podam na fourm.
  5. Masz mnie Ob to chwilowe przekroczenie cisnienia. Mysle ze doktor od softu jest Ci zbedny.Zrob jeszcze raz logi zobaczymy jak z tym OB,czasem moze sie okazac ze byl to jednorazowy wybryk turbawki. Moze konczy Ci sie turbina?
  6. Nie wciśniesz,bo nie wejdą w jarzma,z to cylinderek chyba podejdzie.
  7. Mitsubishi Galant fajna bryczka.
  8. Wytlumacz dlaczego?Trubina faktycznie rozpedza sie troszke pozno,moze kat przypchany? Przeplywka kuleje.
  9. Zapomnial tylko dopisac ze norma to +2 -2
  10. Turbo do czyszczenia.Przeplywka wyglada na zdrowa.
  11. Moim zdaniem korekcje sa w normie,zrob logi dynamiczne.
  12. A po czym oceniasz ze ten program jest zle napisany? Po tym tuner podniósł ciśnienie o 0,3 bara?
  13. Spanki teraz chcesz być mądrzejszy od rogala? :polew: :polew: Skoro taki soft napisal to ma jakieś doświadczenie w tym i wie ze wytrzyma.
  14. Zloguj 11 ze 3 razy i podaj wyniki.
  15. Moze o to ze otwiera sie zawor upustowy,a w VTG ruszaja sie kierownice. wytlumacz jeszcze co masz to korekcji bo jak wynika z tabeli to norma to -2 +2 a u niego jest 056 047 -040 wiec trzyma norme.
  16. Skasowałem bo jak zobaczyłem jak ty sie znasz na temacie to sie załamałem,a nie mam zamiaru sie kłócić z VIPAMI Poczekałem na rozwój wydarzeń i wyszło na moje.
  17. marewel odpowiedział(a) na lookhash temat w 1.8T
    Magiki wymianiaja rozrzad bez demontazu przodu,wiec co taka wymiana samej pompy.
  18. marewel odpowiedział(a) na lookhash temat w 1.8T
    Ja wymienilem wszystko z pompa wody cena czesci 880zl.
  19. Ookrec rure ktora wlatuje powietrze to turbiny i zobacz czy wirnik sie kreci.
  20. Powiem więcej turbinka pompuje bardzo dobrze,odchylki sa w normie. Czy mozesz tak jezdzic,nie wiem zapytaj jakiegos tunera twoja suszarka pampuje jakies 1.5 bara moim zdaniem powinna wytrzymac.
  21. Napisz jeszcze gdzie bo ja widze raz: ,2.85, 2121, 2488.8, 2761.2, 69.7,
  22. Byles w serwisie,co Ci powiedzieli? Przewody 1-4,3-2 a to z tego powodu ze iskra skacze jednoczesnie na 1-4,3-2 gdy obydwa tloki sa w gorze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.