Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Prośba o analizę logów 145KM/350Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam prosze o analize logo, auto po modyfikacj softu zrobione na 145 KM i 350 Nm,

jednak podczas hamowania auta stwierdzono ze przeplywka dziwnie sie zachowuje,

prosze wiec kolegow o zerkniecie na logi i wypowiedzenie sie na ten temat :)

Dynamiczny 000

d000fm0.th.jpg

Dynamiczny 003

d003ba5.th.jpg

Dynamiczny 008

d008ua0.th.jpg

Dynamiczny 010

d010qm5.th.jpg

Dynamiczny 011

d011sg1.th.jpg

czekam na wszystkie sugestie

dziekuje za pomoc pozdrawiam

Opublikowano

masz delikatne przycinajace sie kierownice w turbinie [czasami mozna to wywrozyc po wykresie z hamowni :wink4:]

[ja bym sie tym nie przejmowal] ...

reszta wyglada zdrowo ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

turbina byla czyszczona oraz wymieniona grucha przy turbinie pisalem juz kiedys o tym na forum,

wykres z hamowni wrzuce dopiero w poniedzialek,

na wykresie widac lekie "zachwianie" monentu w przedziale 2000-2200 obr.

z tego co pamietam gosc ktory robil mi soft i hamowal auto mowil ze turbina w pewnym monencje przeladowoje

i od tego moze byc te zachwianie na wykresie.

a co wlasnie sadzisz o przeplywce czy mierzy dobrze bo patrzac na pozycje 3 z 003 dziwne rzeczy wychodza ;)

Opublikowano

a co wlasnie sadzisz o przeplywce czy mierzy dobrze bo patrzac na pozycje 3 z 003 dziwne rzeczy wychodza ;)

rzeczy w 003 sa scisle powiazane z rzeczami 011 [a wszystko widac na 010] :naughty: lmm jest zdrowy ... :decayed:

Opublikowano

prosze o komentarze i sugestie co moze byc przyczyna tego zawachania :(

juz Ci napisalem .... nic innego sie tutaj nie wymysli ....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Porównując z innymi logami AJM masz seryjna mape doladowania,a podniesione dawki nie dymi Ci to auto?

Zreszta co za firma robi moda na zacinajacych sie kierownicach :kwasny:

Opublikowano

Porównując z innymi logami AJM masz seryjna mape doladowania,a podniesione dawki nie dymi Ci to auto?

Zreszta co za firma robi moda na zacinajacych sie kierownicach

znow blad ... :confused4:

przeanalizuj jeszcze raz .. mapa doladowania jest jak najbardziej zmieniona ... :wink4:

a niedomagania turbiny mozna w pewnym zakresie skorygowac softem ... :decayed:

Opublikowano

Faktycznie jak to mówi Master's: mapa jest "polizana" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witam mija juz dwa miesice oraz 10k km od monentu zrobienia softu i dobrze ze ktos jeszcze podejmuje dyskusje ;)

wrazenia sa pozytywne nie zauwarzylem aby sprzeglo bralo gorzej czy dzialo sie cos z silnikiem,

spalanie na poziomie 7,1 l, co do dymienia - zero! brak jakich kolwiek chmur czy chmurek dymu :D

co do turbiny i jej "zawachan" miedzy 2200-2400 nie jest to odczuwalne tak bardzo, ja czy osoby ktore zajmuja sie na codzien tdi wyczuwaja chwilowe zawachanie ale wszyscy inni ktorzy prowdzili auto nie zauwazyli tego ;)

p.s. kierownice byly czysczone wymieniony N75 oraz wazyki jak i grucha przy turbo przed robieniem programu,

oraz co wazne po programie jak do tej pory nie wyskoczyl blad przeladowania (17956)

co zdarzlo sie po czyszczeniu kierownic

moze po 10 tys. km zrobic jezcze raz logi i zobaczy sie co i jak sie zachowuje ;)

Opublikowano

moze po 10 tys. km zrobic jezcze raz logi i zobaczy sie co i jak sie zachowuje ;)

generalnieja juz nie moge patrzec na logi [chyba zaczne szydełkowac] :naughty: ale jak masz czas to nie zaszkodzi .... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.