-
[B6 AVF] Wymiana poduszki skrzyni biegów
a tak sorry że zapytam... dlaczego masz zamiar wymieniać poduchy skrzyni??
-
[B6 AWX] Wielka prośba o analizę logów
Powiedzcie co jej jest i co ją boli...od pewnego czasu słysze gwizdanie turbiny, takie metaliczne syczenie i swist jakby ktos pod maska siedział i gwizdał... Group A: '003 Engine speed MAF (specified) MAF (actual) EGR duty cycle TIME 790-870 230-310 210-350 40-75% STAMP /min mg/R mg/R % ,0.02, 1491, 301.6, 256.5, 56.6, ,0.47, 1533, 962.8, 592.8, 4.8, ,0.94, 1575, 986.0, 758.1, 4.8, ,1.41, 1680, 986.0, 957.6, 4.8, ,1.88, 1827, 986.0, 1248.3, 4.8, ,2.34, 1974, 986.0, 1430.7, 4.8, ,2.81, 2142, 986.0, 1407.9, 4.8, ,3.29, 2331, 986.0, 1197.0, 4.8, ,3.75, 2520, 986.0, 1254.0, 4.8, ,4.21, 2688, 986.0, 1356.6, 4.8, ,4.68, 2856, 986.0, 1373.7, 4.8, ,5.15, 3003, 986.0, 1333.8, 4.8, ,5.62, 3150, 986.0, 1322.4, 4.8, ,6.09, 3297, 986.0, 1322.4, 4.8, ,6.55, 3444, 986.0, 1316.7, 4.8, ,7.01, 3570, 986.0, 1311.0, 4.8, ,7.50, 3696, 986.0, 1288.2, 4.8, ,7.95, 3822, 986.0, 1265.4, 4.8, ,8.44, 3948, 986.0, 1242.6, 4.8, ,8.92, 4053, 986.0, 1236.9, 4.8, ,9.38, 4179, 986.0, 1214.1, 4.8, ,9.85, 4284, 986.0, 1174.2, 4.8, Group A: '008 Engine speed IQ driver's req IQ via rpm(Torq) IQ via MAF TIME 2850-3150 65-70 47-51 47-60 STAMP /min mg/R mg/R mg/R ,0.04, 1512, 5.5, 48.3, 17.0, ,0.46, 1554, 70.0, 49.7, 24.2, ,0.93, 1596, 70.0, 50.5, 32.4, ,1.39, 1680, 70.0, 53.0, 49.4, ,1.87, 1785, 70.0, 56.0, 68.1, ,2.34, 1932, 70.0, 57.1, 70.0, ,2.81, 2121, 70.0, 59.3, 70.0, ,3.28, 2289, 70.0, 62.9, 70.0, ,3.77, 2457, 70.0, 62.9, 70.0, ,4.27, 2625, 70.0, 62.9, 70.0, ,4.75, 2814, 70.0, 63.4, 70.0, ,5.21, 2982, 70.0, 65.3, 70.0, ,5.68, 3129, 70.0, 65.1, 70.0, ,6.15, 3276, 70.0, 64.2, 70.0, ,6.62, 3402, 70.0, 63.7, 70.0, ,7.09, 3570, 70.0, 63.1, 70.0, ,7.56, 3675, 70.0, 62.3, 70.0, ,8.04, 3801, 70.0, 61.5, 70.0, ,8.52, 3927, 70.0, 60.9, 70.0, ,9.01, 4053, 70.0, 59.8, 70.0, ,9.49, 4158, 70.0, 58.5, 70.0, ,9.97, 4284, 69.5, 56.8, 70.0, ,10.44, 4389, 68.9, 54.6, 70.0, Group A: '010 MAF Atmos. pressure Intake air press. Throttle TIME 900-1250 sensor -f96- 2100-2600 100% STAMP mg/str mbar % ,0.43, 587.1, 989.4, 1158.3, 56.1, ,0.90, 837.9, 989.4, 1415.7, 100.0, ,1.37, 1088.7, 989.4, 1825.2, 100.0, ,1.84, 1293.9, 989.4, 2304.9, 100.0, ,2.30, 1447.8, 989.4, 2679.3, 100.0, ,2.77, 1333.8, 989.4, 2655.9, 100.0, ,3.24, 1202.7, 989.4, 2363.4, 100.0, ,3.73, 1259.7, 989.4, 2398.5, 100.0,, ,4.18, 1328.1, 989.4, 2480.4, 100.0, ,4.66, 1333.8, 989.4, 2492.1, 100.0, ,5.13, 1305.3, 989.4, 2480.4, 100.0,, ,5.61, 1299.6, 989.4, 2480.4, 100.0, ,6.09, 1282.5, 989.4, 2492.1, 100.0, ,6.57, 1288.2, 989.4, 2515.5, 100.0, ,7.06, 1282.5, 989.4, 2503.8, 100.0, ,7.55, 1242.6, 989.4, 2503.8, 100.0, ,8.02, 1248.3, 989.4, 2492.1, 100.0, ,8.50, 1214.1, 989.4, 2480.4, 100.0, ,8.99, 1179.9, 989.4, 2445.3, 100.0, ,9.48, 1174.2, 989.4, 2410.2, 100.0, ,9.97, 1134.3, 989.4, 2363.4, 100.0, ,10.44, 1134.3, 989.4, 2328.3, 100.0, Group A: '011 Engine speed Spec. intake press. Actual intake press. D.cycle MAP TIME 2850-3150 2200-2400 2100-2600 35-80% STAMP /min mbar % ,0.45, 1533, 1142.4, 1064.7, 32.3, ,0.92, 1596, 2213.4, 1158.3, 21.5, ,1.41, 1680, 2305.2, 1497.6, 23.1, ,1.90, 1785, 2397.0, 1953.9, 38.3, ,2.37, 1953, 2468.4, 2445.3, 56.2, ,2.85, 2121, 2488.8, 2761.2, 69.7, ,3.32, 2289, 2509.2, 2480.4, 59.4, ,3.83, 2478, 2509.2, 2375.1, 57.8, ,4.31, 2646, 2509.2, 2445.3, 61.8, ,4.79, 2835, 2509.2, 2503.8, 64.1, ,5.29, 2982, 2509.2, 2492.1, 64.1, ,5.76, 3129, 2509.2, 2480.4, 63.8, ,6.25, 3318, 2509.2, 2492.1, 64.5, ,6.72, 3444, 2509.2, 2503.8, 64.1, ,7.19, 3591, 2509.2, 2515.5, 65.3, ,7.67, 3696, 2499.0, 2503.8, 65.3, ,8.15, 3822, 2478.6, 2503.8, 66.1, ,8.62, 3969, 2468.4, 2503.8, 67.3, ,9.09, 4074, 2437.8, 2468.7, 68.5, ,9.57, 4200, 2407.2, 2421.9, 68.5, ,10.03, 4326, 2356.2, 2386.8, 69.7, ,10.49, 4410, 2325.6, 2351.7, 70.5, ,10.96, 4515, 2284.8, 2304.9, 70.1, ,11.43, 4578, 2274.6, 2269.8, 69.7, ,11.93, 4683, 2274.6, 2246.4, 67.7,
-
[B6 AWX] Silnik się trzęsie mocniej jak się nagrzeje
u mie działo się to samo...na światłach jak w kolebce. po wymianie termostatu mozna powiedziec ze sprawa sie w 90% się załatwiła bo telepie tylko jak "mu cos obije" ale sa to znacznie lagodniejsze i lzejsze drgania a poza tym spokój...ponoc ten AWX tak ma. a kazdy mechanik mowi cos innego, jeden ze wtryski, jeden ze poduchy...wersji juz slyszalem tyle ile koni pod maską...na poczatku mnie to denerwowalo ale juz sie przywczaiłem, jak sie nagrzeje to włącz klime, drgania powinny zniknac.teraz pojawił sie problem gwizdzenia turbiny i zauwazylem okopcone spalinami złącze pomiedzy turbina a kolektorem...moze ktos pomoze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie, od pewnego czasu zostałem posiadaczem pieknej A4 B6 z silnikiem AWX. Autkiem jezdzi sie naprawde super!!! Moja niunia mysle ze jest dobrze wyposarzona bo ma: ori Xenony ori pakiet oświetlenie ori chrom pakiet navi (w FIS-ie) i inne takie tam bajery potrzebne i nie potrzebne w życiu gdyby pojawiły sie problemy i niejasności proszę pomagajcie pozdrawiam
mati717
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta