Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AFN] Co oznacza termin "leje wtrysk" ?
Trzeba zmienic koncowke + sprezynke czyli zestaw naprawczy.
-
[B5 AFN] Czujnik ABS - nowy zamiennik czy używany oryginał ?
Z tymi zamiennikami to czasam sa jaja,zalozylem do golfa3 i vag pokzaywal ze go nie ma/uszkodzony.
-
[ALL] Czy blok silnika ze 110KM jest ten sam ?
AHF to jest blok miedzy innymi z Golfa 4 i pewnie da sie go zalozyc,ale to juz prawie jak swap i duzo roboty. A odpowiedz na twoje pytanie brzmi:nie jest ten sam.
-
sluzba zdrowia w Anglii
Bylem kiedys w UK,i tam moim zdaniem nie ma profesjonalnych lekarzy ani opieki medycznej.Znajomej przy porodzie malo dziecko nie umarlo bo nie umieli cesarki zrobic.Tam lekarze wypisuja recepty na leki typu pracetamol,ktore można dowolnie samemu kupować w Tesco. Mimo ze zarabiają lepiej od nas i jeszcze para tam innych lepszych rzeczy maja to i tak cale wyspy sa 100 lat za murzynami,i nie mam zamiaru tam wracać.
-
[ALL B7] Bylo sobie B7...
Trzeba bylo przetlumaczyc na polski
-
[ALL] Czy blok silnika ze 110KM jest ten sam ?
Przeciez ludzie montuja bloki nawet od PD,to co za problem zalozyc od golfa.
-
[ALL] Czy blok silnika ze 110KM jest ten sam ?
W sumie nie napisal ze blok jest od audi,a np Golf 4 mial wlasnie pompe na psaku,z audi 2001 rok blok powinien byc ten sam.
-
[ALL] Czy blok silnika ze 110KM jest ten sam ?
Nowsze mialy pompe wody na pasku co za tym idzie inny blok silnika
-
[B5 ALZ] Sprężyny od Avanta 1,9 TDI 97' do Sedana 1,6 Benzyna 96' podejdą??
Podejda.
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
Kod silnika masz na naklejce gdzies w bagazniku przynajmniej w b5 bylo.
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
- [ALL] [windows XP] Co oznacza komuikat ??
Wrzuc fotke gdzies indziej bo ten zajajdany fotosik dziala jak chce.- [A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
BFC tez maja walki wycierajace sie.- [A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
Nie wszystkie 2.5TDI na B mialy poprawione walki.- [B5 ADR] Zużycie oleju waszych ADR`ów
Te przebiegi to zadziwiają,13 lat auto i 165tys :polew:- [B5 ADR] Zużycie oleju waszych ADR`ów
Norma jest jak dolejesz na 10tys 1-1,5l,ze nic nie bierze to bajka bo kazdy silnik pobiera olej,tylko ze jest cos takiego jak norma w ktorej powinien sie zmiescic.- [B5 ALF] Nasze A4 2.4 V6
Fajny samolot.- [B5 AJM] aluski z TTetki
TT ma 5x100- [B5 APR] Temperatura 120 C, pęcznieją przewody - ocencie proszę usterkę
Najpierw posprawdzaj glowice moze któraś jest pęknięta,i wystarczy tylko wymiana,ewentualnie jezeli cos nie dobrego stalo sie z blokiem silnika,a glowice sa dobre to bedzie to kosztowalo mniej niz 6tys.- [ALL] Roczny rachunek za jazde na swiatlach cala dobe
Skoro mądrzejsze kraje takie jak Austria wydzodza z pomyslow swiatel to powinnismy ich naśladować.Swiatla sa po to zeby jezdzic i widziec w nocy,a zeby zmienjszyc liczbe wypadkow nalezy wybudowac autostrady i dorgi ekspresowe a nie na sile kazac wszystkim jezdzic na swiatlach.- Fiesta 1,25 1995r - pasek czy lancuch rozrzadu???
Brak znaków,na kolach brak klinów,żeby zdjąć pokrywę zaworów trzeba zdjąć kola zębate walków rozrządu,chodzi jak diesel,szybko pobiera olej.Ogolnie najlepsza jednostka dostępna we fieście oprócz 1,4 16V.Kostrukcja yamachy i forda o niebo lepsze i nowocześniejsza niz zabytkowe 1.3 z walkiem rozrządu w bloku.- [ALL B5] Rożnica między 2.4 a 2.6
2.6 to zabytek, 2.4 to dosyc nowoczesna konstrukcja. Zapomniałem dodać ze 2.6 jest mulasty,swoim 1.8T spokojnie go objadę.- [B5 AEB] Rozebranie tylniego zacisku do zera ?
Trzyma sie na segerze.- Fiesta 1,25 1995r - pasek czy lancuch rozrzadu???
Pasek 100%,to auto ogolnie ma genialny rozrząd.- [B5 ADR] Za krótkie przełożenia skrzyni biegów
Załóż sobie skrzynie z diessla i będziesz miał przy 120 2500obr. - [ALL] [windows XP] Co oznacza komuikat ??