Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Trzeba zmienic koncowke + sprezynke czyli zestaw naprawczy.
  2. Z tymi zamiennikami to czasam sa jaja,zalozylem do golfa3 i vag pokzaywal ze go nie ma/uszkodzony.
  3. AHF to jest blok miedzy innymi z Golfa 4 i pewnie da sie go zalozyc,ale to juz prawie jak swap i duzo roboty. A odpowiedz na twoje pytanie brzmi:nie jest ten sam.
  4. Bylem kiedys w UK,i tam moim zdaniem nie ma profesjonalnych lekarzy ani opieki medycznej.Znajomej przy porodzie malo dziecko nie umarlo bo nie umieli cesarki zrobic.Tam lekarze wypisuja recepty na leki typu pracetamol,ktore można dowolnie samemu kupować w Tesco. Mimo ze zarabiają lepiej od nas i jeszcze para tam innych lepszych rzeczy maja to i tak cale wyspy sa 100 lat za murzynami,i nie mam zamiaru tam wracać.
  5. Trzeba bylo przetlumaczyc na polski
  6. Przeciez ludzie montuja bloki nawet od PD,to co za problem zalozyc od golfa.
  7. W sumie nie napisal ze blok jest od audi,a np Golf 4 mial wlasnie pompe na psaku,z audi 2001 rok blok powinien byc ten sam.
  8. Nowsze mialy pompe wody na pasku co za tym idzie inny blok silnika
  9. Kod silnika masz na naklejce gdzies w bagazniku przynajmniej w b5 bylo.
  10. Wrzuc fotke gdzies indziej bo ten zajajdany fotosik dziala jak chce.
  11. Nie wszystkie 2.5TDI na B mialy poprawione walki.
  12. Te przebiegi to zadziwiają,13 lat auto i 165tys :polew:
  13. Norma jest jak dolejesz na 10tys 1-1,5l,ze nic nie bierze to bajka bo kazdy silnik pobiera olej,tylko ze jest cos takiego jak norma w ktorej powinien sie zmiescic.
  14. Fajny samolot.
  15. Najpierw posprawdzaj glowice moze któraś jest pęknięta,i wystarczy tylko wymiana,ewentualnie jezeli cos nie dobrego stalo sie z blokiem silnika,a glowice sa dobre to bedzie to kosztowalo mniej niz 6tys.
  16. Skoro mądrzejsze kraje takie jak Austria wydzodza z pomyslow swiatel to powinnismy ich naśladować.Swiatla sa po to zeby jezdzic i widziec w nocy,a zeby zmienjszyc liczbe wypadkow nalezy wybudowac autostrady i dorgi ekspresowe a nie na sile kazac wszystkim jezdzic na swiatlach.
  17. Brak znaków,na kolach brak klinów,żeby zdjąć pokrywę zaworów trzeba zdjąć kola zębate walków rozrządu,chodzi jak diesel,szybko pobiera olej.Ogolnie najlepsza jednostka dostępna we fieście oprócz 1,4 16V.Kostrukcja yamachy i forda o niebo lepsze i nowocześniejsza niz zabytkowe 1.3 z walkiem rozrządu w bloku.
  18. 2.6 to zabytek, 2.4 to dosyc nowoczesna konstrukcja. Zapomniałem dodać ze 2.6 jest mulasty,swoim 1.8T spokojnie go objadę.
  19. Trzyma sie na segerze.
  20. Pasek 100%,to auto ogolnie ma genialny rozrząd.
  21. Załóż sobie skrzynie z diessla i będziesz miał przy 120 2500obr.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.