-
[B5 ALZ] Sprężyny od Avanta 1,9 TDI 97' do Sedana 1,6 Benzyna 96' podejdą??
Witam!! Mam problem chce się dowidzieć czy sprężyny obniżające od Avanta 1,9 TDI rok prod.97" podejdą do Sedana 1,6 benzyna Rok prod.96' ??? Udalo mi się wychaczyć od kumpla za marne pieniążki i teraz nie wiem czy podejdą . ale okazja była taka że aż żal bylo ich nie brać Proszę o pomoc bo wole wiedzieć przed rozebraniem wszystkiego aby się nie rozczarować pozdro 1.6
-
[B5 ALZ] A4 1,6, CAR AUDIO :) fela, nowe lampki :P
Powiem Ci, że ja jestem bardzo zadowolony ze światełek, nie mam z nimi problemów. Jeżeli komuś się podobają to z ręką na sercu moge polecić :th: to jestes wyjatkiem sonary to chyba najgorsze co mozna miec w a4 .... ile je masz ? ..... ogolnie normalna ladna a4 audio ujdzie .... jak dla mnie szkoda ze takie komercyjne firmy więc tak lampy mam od ponad roczq , a co do sprzętu to wiem że lepiej jest założyć innych firmr np. skrzynia Infinity a wzmachol JBL i tak samo jest z głośnikami [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:07 _________________________________________________ za lampy to już okładnie nie pamiętam ale widziałem że są na allegro. Ja osobiście kupowałem w krk. pozdro[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:08 _________________________________________________ był już jak auto zostało zakupione przez mojego ojca , mi się nie chce bawić w ściąganie jej, a wogóle podoba mi się tak jak jest :>
-
[B5 AEB] Środek piorący
WIęc tak jeżeli chcesz się do tego naprawde sam zabrać to z ręką na sercu moge Ci polecić 2 środki : MERIDA FATEX cena 11,22 http://www.merida.com.pl/catalogue.phtml?cat_category_id=0&action=cat_product_show&cat_category_id=0&cat_product_id=3029 i UNIDROP : ten 1-szy jest słabszy.cena 34,96 http://www.merida.com.pl/catalogue.phtml?cat_category_id=0&action=cat_product_show&cat_category_id=0&cat_product_id=9441 Ja u siebie w aucie prałem i powiem Ci że efekt jest oszałamiający. miałem dośc poważne plamy na siedzeniach teraz nie ma śladu możesz sobie jeszcze przelecieć plastiki na słupkach. są to koncentraty więc na pare autek ci wystarczy jedna ważna rzecz musisz je potem dokładnie spłukać (jak masz odkurzacz) a jak nie to szata i czyta woda i jedziesz stary. Jeżeli w twoim mieście jest ta firma podjedz do nich i poproś i próbki tych preparatów dostaniesz je zapewne od ręki . pozdro jak coś jeszcze nie wiesz to wal śmiało
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Jeżeli o skrzypiące plastiki to proponuje wybrać się do salonou Renaluta i zakupić gume do obsadzania tapicerki , dokładnie nie wiem jak sie to nazywa ale kolega zakupytał to do twingo. jest to coś ala plastelina i polecam ja już mam 1/2 wszystkich plastików obsadzone i nic nie skrzypi. pozdro
-
[B5 ADR] Piszczy/skrzypi przednie siedzenie pasażera
Stary może przestań wreszcie robić to w aucie na przednim siedzisq wyciąg siedzisko i posłuchaj co tam iskrzy. Ja u siebie też tak miałem ale troszeczke poślizgu i wszystko :th:
-
[B5 ALZ] A4 1,6, CAR AUDIO :) fela, nowe lampki :P
Powiem Ci, że ja jestem bardzo zadowolony ze światełek, nie mam z nimi problemów. Jeżeli komuś się podobają to z ręką na sercu moge polecić :th:
-
[B5 ALZ] A4 1,6, CAR AUDIO :) fela, nowe lampki :P
Witam!!! Po raz pierwszy prezentuje na forum. Bardzo proszę o opinie właścicielem autka jestem od maja 2007r kupiłem od ojca więc autko sprawdzone modyfikacje jakie dokonałem to : *wymiana lamp przód/tył/kierunki boczne *zamontowany został sprzęt car audio { radio ALPINE CDA-9812RB + głośniki przód JBL GTO 527 13" + tweetery JBL GTO 17t skrzynia basowa INFINITY KAPPA PERFEKT 1600W + wzmacniacz JBL400W +kondzio 1,5 F dobra nuta to jest TO *felgi z 15 na 16" firmy DEZENT + oponki KUMHO 205/55/16 reszta seria plany jakie jeszcze dochodzą na ten sezon to na peffno musowo gleba, xenon może jakaś większa felasia :gwizdanie: welur kopmlet: a na przyszły to pefffnie wymiana na nowszy model
-
[B5 ADR] abs wlacza sie prawie przy kazdym hamowaniu
sprzwdz dokładnie czujnik ja miałem taki sam przypadek wyczyściłem i gitara :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie miłośników pięknej marki jaką jest audi. Ja posiadam to autko od maja br. zostało już przeprowadzonych kilka modernizacji w wyglądzie autka ale to opisze w późniejszym terminie pozdro 1,6
mrowa_ns
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta