Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALZ] A4 1,6, CAR AUDIO :) fela, nowe lampki :P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!

Po raz pierwszy prezentuje na forum. Bardzo proszę o opinie

właścicielem autka jestem od maja 2007r kupiłem od ojca więc autko sprawdzone :naughty:

modyfikacje jakie dokonałem to :

*wymiana lamp przód/tył/kierunki boczne

*zamontowany został sprzęt car audio { radio ALPINE CDA-9812RB + głośniki przód JBL GTO 527 13" + tweetery JBL GTO 17t skrzynia basowa INFINITY KAPPA PERFEKT 1600W + wzmacniacz JBL400W +kondzio 1,5 F

dobra nuta to jest TO

*felgi z 15 na 16" firmy DEZENT + oponki KUMHO 205/55/16

reszta seria :tongue4:

377046acff1af642.jpg

cb307026bf9ea0a1.jpg

2fe31ede8fdb09ac.jpg

cd43d99c44c317d8.jpg

3066efd8ff6e5378.jpg

d4f8858fd9b1f454.jpg

6428320b809407cf.jpg

6e2268129fabea68.jpg

8a0e30a93aa6fa63.jpg

plany jakie jeszcze dochodzą na ten sezon to na peffno musowo gleba, xenon może jakaś większa felasia :gwizdanie: welur kopmlet: :D a na przyszły to pefffnie wymiana na nowszy model :naughty:

Opublikowano

wszystko ładnie pięknie :th:, ale te chlapacze OUT :thumbdown:

Opublikowano

nom podziwiam naprawde bajka, ale te chlapacze mozesz zdjac jak mowi mcm00

A gdzie zdjecia ze środeczka :P

Opublikowano

ta płetwa z tyłu tez jakoś mi do a4 nie pasi :mysli:

Opublikowano

Bardzo ładna, trochę młodsza od mojej. Takie tylne światła wyglądają naprawdę fajnie :th: zdejmij chlapacze na lato i będzie git :th:

Opublikowano

czesc, niunia wyglada szalowo.

Smiatla masakra, tez takie mialem i odeslalem spowrotem do niemiec :( jakosc fatalna.

Felgi fajne, szkoda ze silnik masz taki slaby, bo az chce sie taka furka przycisnac :D

Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano
  • Autor

czesc, niunia wyglada szalowo.

Smiatla masakra, tez takie mialem i odeslalem spowrotem do niemiec :( jakosc fatalna.

Felgi fajne, szkoda ze silnik masz taki slaby, bo az chce sie taka furka przycisnac :D

Pozdrawiam Jocker01

Powiem Ci, że ja jestem bardzo zadowolony ze światełek, nie mam z nimi problemów. Jeżeli komuś się podobają to z ręką na sercu moge polecić :th:

Opublikowano

Ogólnie bardzo fajnie wyglada tylko ten spoiler też nie bardzo mi pasuje, przydało by sie kilka fote tez ze środka :) pzdr

Opublikowano

Audiczka super.Małe zmianki i :th:

Opublikowano

Spoiler i lampy nie bardzo mi sie podobają ale to kwestia gustu :th:

Opublikowano

czesc, niunia wyglada szalowo.

Smiatla masakra, tez takie mialem i odeslalem spowrotem do niemiec :( jakosc fatalna.

Felgi fajne, szkoda ze silnik masz taki slaby, bo az chce sie taka furka przycisnac :D

Pozdrawiam Jocker01

Powiem Ci, że ja jestem bardzo zadowolony ze światełek, nie mam z nimi problemów. Jeżeli komuś się podobają to z ręką na sercu moge polecić :th:

to jestes wyjatkiem

sonary to chyba najgorsze co mozna miec w a4 .... ;) ile je masz ?

.....

ogolnie normalna ladna a4 ;)

audio ujdzie .... jak dla mnie szkoda ze takie komercyjne firmy :)

Opublikowano

fajna audi :) fajne z tyłu lampy ile dałeś za nie ?

Opublikowano
  • Autor

czesc, niunia wyglada szalowo.

Smiatla masakra, tez takie mialem i odeslalem spowrotem do niemiec :( jakosc fatalna.

Felgi fajne, szkoda ze silnik masz taki slaby, bo az chce sie taka furka przycisnac :D

Pozdrawiam Jocker01

Powiem Ci, że ja jestem bardzo zadowolony ze światełek, nie mam z nimi problemów. Jeżeli komuś się podobają to z ręką na sercu moge polecić :th:

to jestes wyjatkiem

sonary to chyba najgorsze co mozna miec w a4 .... ;) ile je masz ?

.....

ogolnie normalna ladna a4 ;)

audio ujdzie .... jak dla mnie szkoda ze takie komercyjne firmy :)

więc tak lampy mam od ponad roczq , a co do sprzętu to wiem że lepiej jest założyć innych firmr np. skrzynia Infinity a wzmachol JBL i tak samo jest z głośnikami :tongue4: [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:07 _________________________________________________

fajna audi :) fajne z tyłu lampy ile dałeś za nie ?

za lampy to już okładnie nie pamiętam ale widziałem że są na allegro. Ja osobiście kupowałem w krk. pozdro[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:08 _________________________________________________

Spoiler i lampy nie bardzo mi sie podobają ale to kwestia gustu :th:

był już jak auto zostało zakupione przez mojego ojca , mi się nie chce bawić w ściąganie jej, a wogóle podoba mi się tak jak jest :>

Opublikowano
wszystko ładnie pięknie thumbup1, ale te chlapacze OUT thumbdown

i spojler :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.