Treść opublikowana przez ogonck
-
Spociki w Kielcach
A karmi jest tylko dla kobiet a podrugie to cos (bo piwem tego sie nazwać nie da) nie da się pić bo jest wstrętne
-
Spociki w Kielcach
No no grill to całkiem dobry pomysł tylko że bez %%% no bo trzeba jakoś wrócić naszymi cackami do domów
-
[B5 AFN] Granatowa Czwóreczka po małych zmianach-nowe foto str1:)
Ładna seryjka z bogatym wyposażeniem I kolejny Kielecki Audi manaik Czekamy na mody Granatowej strzały
-
Spociki w Kielcach
oooo to ty jeszcze zyjesz gdzie ty sie tyle ukrywales
-
Spociki w Kielcach
Mozna by sie spotkac
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Rover P5B Coupe - 1968
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
kto pierwszy ten lepszy
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ferrari 166 Inter
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
AC Cobra?
-
Spociki w Kielcach
Świątecznego nastroju, miłosnego podboju. Seksu w łóżeczku, pieniędzy w woreczku, Finlandii na stole, Audi w stodole! Wesołych świąt..i SzczęŚliweGo Noweego Rokuu..
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
w koncu jakis cywilizowany samochód
-
Spociki w Kielcach
to mowicie wigilijny grill Audi-maników powiem Wam że brzmi to całkiem nieźle
-
Spociki w Kielcach
poprostu trzeba sie z ludzmi ugadac i jak bede osobnicy to napewno cos wypali
-
Spociki w Kielcach
Zobaczymy ilu nas przybędzie
-
Spociki w Kielcach
ja i kyluck prawdopodobnie bedziemy i moze jeszcze grzesiek Passatem B5 podjedzie i jak sie uda to moj kolega A3 tez bedzie także powinno byc dobrze a WTC moze byc a jak bedzie bardzo zimno to na Tesco pojedziemy Mały lansik po mieście
-
Spociki w Kielcach
grzanek ma zawsze przy sobie vag'a
-
Spociki w Kielcach
moze byc
-
Spociki w Kielcach
mi bardziej by sobota opdowiadala
-
Spociki w Kielcach
no pisac ludziska !!! bo niegdy sie nie zbierzemy zeby cos wykombunowac
-
Spociki w Kielcach
pisze sie na to :>
-
Spociki w Kielcach
Ja i moi znajomi juz sie o tym przekonali Ale to nie tylko spec elektryczny ale to jest złota rączka jezeli chodzi o A4 i nie tylko Także jak wam cos jedyne rozwiazanie to grzanek on naprawde potrafi wszystko i chwała mu za to
-
[B5 AEB] Podświetlenie prędkościomierza
musisz ściagnac taki plastik ktory jest przed zegarami na kierownicy tam masz dwie srubki odkrecasz je i wyciagasz caly zegar
-
Spociki w Kielcach
a kiedy jakis spocik sie szykuje
-
Spociki w Kielcach
ja tez w maire swoich mozliwosci postaram sie przybyc
-
Spociki w Kielcach
powiem ci ze watpie bo jestem swiadkiem i tak troche nie wypada