-
Spociki w Kielcach
A karmi jest tylko dla kobiet a podrugie to cos (bo piwem tego sie nazwać nie da) nie da się pić bo jest wstrętne
-
Spociki w Kielcach
No no grill to całkiem dobry pomysł tylko że bez %%% no bo trzeba jakoś wrócić naszymi cackami do domów
-
[B5 AFN] Granatowa Czwóreczka po małych zmianach-nowe foto str1:)
Ładna seryjka z bogatym wyposażeniem I kolejny Kielecki Audi manaik Czekamy na mody Granatowej strzały
-
Spociki w Kielcach
oooo to ty jeszcze zyjesz gdzie ty sie tyle ukrywales
-
Spociki w Kielcach
Mozna by sie spotkac
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Rover P5B Coupe - 1968
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
kto pierwszy ten lepszy
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ferrari 166 Inter
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
AC Cobra?
-
Spociki w Kielcach
Świątecznego nastroju, miłosnego podboju. Seksu w łóżeczku, pieniędzy w woreczku, Finlandii na stole, Audi w stodole! Wesołych świąt..i SzczęŚliweGo Noweego Rokuu..
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
w koncu jakis cywilizowany samochód
-
Spociki w Kielcach
to mowicie wigilijny grill Audi-maników powiem Wam że brzmi to całkiem nieźle
-
Spociki w Kielcach
poprostu trzeba sie z ludzmi ugadac i jak bede osobnicy to napewno cos wypali
-
Spociki w Kielcach
Zobaczymy ilu nas przybędzie
-
Spociki w Kielcach
ja i kyluck prawdopodobnie bedziemy i moze jeszcze grzesiek Passatem B5 podjedzie i jak sie uda to moj kolega A3 tez bedzie także powinno byc dobrze a WTC moze byc a jak bedzie bardzo zimno to na Tesco pojedziemy Mały lansik po mieście
ogonck
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta