Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Środek piorący


TomaszM

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś doświadczenie w praniu wnętrz naszych oooo. chodzi mi o to czy warto płacić za pranie wnętrz firmom. czy warto jest to zrobić samemu? może jakies sprawdzone środki piorace ? czy da rade uzyskać ladny efekt bo moje wnetrze zarówno fotele jaki i jasna podsufitka są w oplakanym stanie. może ktoś z was ma sprawdzone techniki prania : na sucho moze mokro? :> bede wdzięczny za jakieś info

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie pranie we własnym zakresie.

Może wyjść nie tak jak byś chciał.

Oddaj do firmy specjalizującej się w tej dziedzinie.

A tak w zasadzie to żałujesz parę zatów na niunię :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od plamy.

Gdy jest to mała plama, możesz starać się powalczyć w/w Vanishem, daje radę, ale musisz pamiętać by jakoś nie przesadzać z wodą, a już wogóle fajnie było by gdybyś miał taki odkurzacz co odsysa wodę - myjesz, później odsysasz, znów myjesz, odsysasz i zostawiasz do wyschnięcia.

Jeśli chodzi o nowy oddech Twojej całej tapicerki, uważam iż firmy które się tym zajmują mają lepszy dostęp do środków chemicznych, które są "branżowe", czyli działają o wiele lepiej niż te dostępnie od ręki w sklepach, marketach. Są to specjalistyczne środki do tapicerek, podsufitek, dywaników, oni mają specjalne szczotki (np do podsufitki, że nie zostawi np czarnego zabarwienia i jest z takiej nylonowej nici)...

A moją wypowiedź argumentuję tym, iż widziałem efekt własnej walki z tapicerką, w porównaniu z poprawką u znajomego, co ma różne takie chemiakalia i dobry sprzęt... Vanish w tym ujęciu to tak jakby się popsikać perfumem po grze w kosza... bez mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja używam środka z LOTOSA i dobrze czyści , nie zostawia zacieków taka moja opinia czyści dobrze :th:

to znaczy z drzewa lotosu, jakieś soki czy kwiaty, czy może oleje firmy lotos bo nic z tego nie wiem, może coś bliżej na ten temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie żebym się czepiał ale dalej pasowało by ci przypiec :> skoro już zabierasz głos to podaj nazwe tego płynu, na które stacji go kupiłeś, jakieś konkrety, a nie że kupiłem płyn gdzieś tam, nazywa się coś tam i robie z nim cuda :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIęc tak jeżeli chcesz się do tego naprawde sam zabrać to z ręką na sercu moge Ci polecić 2 środki :

MERIDA FATEX cena 11,22

http://www.merida.com.pl/catalogue.phtml?cat_category_id=0&action=cat_product_show&cat_category_id=0&cat_product_id=3029

i UNIDROP : ten 1-szy jest słabszy.cena 34,96

http://www.merida.com.pl/catalogue.phtml?cat_category_id=0&action=cat_product_show&cat_category_id=0&cat_product_id=9441

Ja u siebie w aucie prałem i powiem Ci że efekt jest oszałamiający. miałem dośc poważne plamy na siedzeniach teraz nie ma śladu :notworthy:

możesz sobie jeszcze przelecieć plastiki na słupkach.

są to koncentraty więc na pare autek ci wystarczy :naughty:

jedna ważna rzecz musisz je potem dokładnie spłukać (jak masz odkurzacz) a jak nie to szata i czyta woda i jedziesz stary.

Jeżeli w twoim mieście jest ta firma podjedz do nich i poproś i próbki tych preparatów dostaniesz je zapewne od ręki .

pozdro jak coś jeszcze nie wiesz to wal śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam porzyczyć odkurzacz piorący + środek do czyszczenia tapicerki Karcher - 30 zł :decayed:

Jak nie ma takiej opcji to :

Pianka STP - 25 zł .. dobry produkt .

A nie wiem czy nie najlepiej jest mieć wszystko daleko i zaprowadzić do myjnię do czyszczenia ... u mnie taki konkurs kosztuje 80 zł ..i cały środek wyprany :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...