-
[B5 ADP] Pytanie o visco
Cos tu nie kumam??????????? Jak mozna wlaczyc klime, przy spalonym bezpieczniku od klimy ???????????????
-
[B5 ADP] Pytanie o visco
visco do wymiany. ja placiłem ok 200zl plus 10 min roboty a jak temperaturka na postoju???
-
[B5 ABC] Wyciek oleju, dym spod samochodu - przyczyna?
to V6 wiec razy 2
-
[B5 ADP] Pytanie o visco
mystake. i to własnie miałem na mysli. zadalem tylko pytanie a nie stwierdzenie [br]Dopisany: 24 Maj 2008, 00:08 _________________________________________________jak goracy motor to nie sposob go zatrzymac
-
[B5 APR] Wycieki plynu i bardzo duże ciśnienie w układzie chłodzenia
nio ja osobiscie tego nie robilem. robil to magik i chyba sie zna na tym bo juz nie jeden motor robił
-
[B5 APR] Wycieki plynu i bardzo duże ciśnienie w układzie chłodzenia
Witam po wymianie głowic i termostatu mam wycieki plynu chlodniczego. tem.stoi na 90. ale co 50km musze dolewac po ok 2l płynu, a nie jest to takie proste bo musze czekac 10min bo nie idzie odkrecic korka w zbiorniczku wyrownawczym, takie cisnienie. przewiduje ze na ktoryms cybancie puszcza Skad takie cisnienie???
-
[B5 ADP] Pytanie o visco
1.wiatrak ma sie krecic caly czas 2.na goracym silniku mozesz zlapac za lopatki ?
-
[B5 ABC] Wyciek oleju, dym spod samochodu - przyczyna?
Wymiana uszczelek ok 1200-2000 w Wawie jak cos to moge dac namiary za 1200 (okolice wawy)
-
[B5 ADR] Kiedy komputer powinien pokazać kontrolkę poziomu oleju ?
W mojej niuni B5 jest czujnik min poziomu oleju, siedzi w misce olejowej
-
Kiepski dźwięk po usunięciu katalizatorów w Audi A4 B6 3.0
Ja tez sie podepne. Samochod bez kat. nie przejdzie przegladu. U mnie za takie cos zabieraja dowody rejestracyjne na stacji diagnostycznej. Rozwiazaniem moze byc wysypanie ceramiki i zostawienie samej puszki.(nie wiem jak spaliny) Co do dzwieku to wydech pracuje glosniej a nie oto chodzi w V6.
-
[B5 APR] Temperatura 120 C, pęcznieją przewody - ocencie proszę usterkę
Dzwoniłem do rzecznika, rzeczoznawcy, prawnika. Niestety jestem ugotowany. Sprawa nie do wygrania. (nie chce sie rozpisywac dlaczego, ale tak juz jest i musze sie z tym pogodzic i naprawic na wlasny koszt furmanke) Co do motoru to wymiana dwoch głowic: 1.nie trzyma kompresji. 2.walek jest przytarty. A blok? coz. wyglada na nieruszony ale po takim dzwonie to nigdy nic nie wiadomo.
-
[B5 APR] Temperatura 120 C, pęcznieją przewody - ocencie proszę usterkę
Chyba że !!!!!!! Jeszcze nie minoł miesiac od kupna samochodu. Moze sie nie poddawac i posłac sprawe do sadu ??? Moze ktos zna podobna sytuacje ze zwrotem samochodu, co robic? Czy to jest sprawa do wygrania ??? Pilneeee
-
[B5 APR] Temperatura 120 C, pęcznieją przewody - ocencie proszę usterkę
Juz odpowiadam Autko kupiłem w warszawskim komisie. Niestety nie moglem go dokladnie sprawdzic, bo nie mial tablic. Dopiero po kupnie i rejestracji wyszło szydło z worka. NIGDY NIE KUPUJCIE AUTKA OD HANDLARZY -moje Audi zostało kupione na szrocie za ok 3 tys. podpicowane i sprzedane za 30tys :wallbash: Teraz czeka mnie wymiana silnika (6 tys + robota) Sprzedam Audi A4,nie palone, jak nowe, pierwszy własciciel w Polsce !!!!! K.. ide sie powiesic
-
[B5 APR] Temperatura 120 C, pęcznieją przewody - ocencie proszę usterkę
Przedmiotem tej aukcji jest głowica silnika Audi 2800 30V (prawa lub lewa - do wyboru). http://www.allegro.pl/item347011823_glowica_silnika_2_8_30v_audi_stan_idealny_112_tys.html
-
[B5 AEB] Dziwne piski w silniku
Kiedy te piski wystepuja ? : przy duzej wilgotnosci, przy zwiekszaniu obrotow ??
Sigut
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta