Treść opublikowana przez marewel
-
[B7 BRE] Klocki - tył, dziwna sprawa
Sila hamowania rozlozona jest mniej wiecej 70/30 na przod,wiec skoro szybciej leci tyl to raczej jest zle rozłożona.
-
[B5 1Z] Jak wymienić osłonę tłoczka przedniego?
Musisz wycisnac tloczek,gumke zakladasz razem z tloczkiem.
-
[B5 AHU] Jakiej firmy są fabryczne amortyzatory w '97 66kW Avant?
Ja mialem wahacze TRW,amory Boge w roczniku '95
-
[ALL B5] Turbosprężarka za późno ładuje prawidłowe ciśnienie
Katalizator jest czy wyciety?
-
[B5 AFN] (Passat Brata) logi / notlauf
Tamta sytuacja malo podobna.Bo u autora tego teamtu przeladowuje od poczatku do konca. Sprawdz zaworek N75
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Ja tez chcialem wyprobować Meyle,skonczyly sie na 7tys Poza tym ja nie wychodze z opcji "chwale bo mam,to co mam jest najlepsze na swiecie" tylko patrze obiektywnie. Chcecie Febi? Nie mój cyrk nie moje małpy
-
Czy mam szanse z BMW 318is
Spokojnie go objedziesz.
-
[B5 AJM] Napięcie w granicach 13V czy to wina regulatora napięcia?
Napiecie normalne to nawet 14.4V.
-
Wymiana oleju szkodzi ?
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_adr_jak_nie_uzytkowac_silnika_smola_w_silniku_przyczyna_olej_mineralny-t30202.0.html;msg359241#msg359241
-
[ALL] Korekcje - grupa 013
Caly czas sie zastanawiem dlaczego ludzie mysla ze syntetyk to takie zlo i ze silnik przy przebiegu 300-400tys powinien jezdzic na pol czy mineralnym-kompletna bzdura. Widzialem nawet reklame Castrola tego typu"GTX High Mileage to rozwiązanie dla tych, którzy posiadają samochody z dużym przebiegiem (powyżej 100 000 km) i chcą przedłużyć trwałość ich silników" Zmiana oleju na mineralny czy polsyntentk na pewno nie pomoze silnikowi,a jedynie zaszkodzi.
-
[B5 AEB] Co w miejsce środkowego ->przelot docelowo!
Do swojego passa chcialem zalozyc zwykla rure zamiast srodkowego,wiecie gdzie mozna taka dostac?
-
[ALL GOLF IV 1,9 TDI] Słabo pali nie ma siły i Błąd 17656 ??
Omg,mialem problem kiedys z passatem raz odpalal raz nie,okazaol sie ze klin na wale był ścięty,ale zeby wymienic pompe i przeplywke to nie wpadlem na to :>
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Kupuje bo takim ludziom jak ty szkoda kasy na lepsze podzespoly,a ze skelpy o tym wiedza to maja tylko Febi,Toprany i inny syff. Lepsze czesci musze zamawiac,a czasem nie mam na to czasu i z braku laku...biore Febi
-
[B5 APU] Dziwne odgłosy przy zmniejszaniu się obrotów
Dzwonienie to odgłos blow offa.Bardzo dobrze go slychac jak przygazujesz i puscisz gaz.
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Ja wzystko febi kupuje w sklepie.Ostatnie tuleje tylnej belki wytrzymaly nie caly rok,wiec jak chcesz to kupuj i zakladaj moje zdanie juz znasz.
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Na pierwszym montażu byly kiedys podobno Febi(przynajmniej w passacie),ale osobiscie nie widzialem. Wszystkie elementy zawieszenia Febi to badziew jakich malo,montuje tego,a raczej montowalem sporo i wiem co nie co.
-
[B5 AEB] Pompa oleju do AEB
Ta na zdjeciu predzie jest do silnika AWT,w AEB nie jest napedzana lancuszkiem.
-
[INNE] [AHF] - pierwszy notlauf - oceńcie proszę
Ja sam sie nie znam
-
[INNE] [AHF] - pierwszy notlauf - oceńcie proszę
Widze za probujesz ale jeszcze duzo wody uplynie w Wisle zamim pojmiesz o co biega w logach,silnikach wtryskach itp. Najpierw idz na korepetycje do Spankiego.
-
[INNE] [AHF] - pierwszy notlauf - oceńcie proszę
Skoro jest przeladowanie to pomysl dlaczego jest na przeplywce 1080 zamiast 847 A wracajac do tematu-motorownia cierpi na przeladowanie,chyba kierowniki sie zapiekly nastepnym razem nie jeździj jak emeryt tylko masuj stopa.
-
[B5 AEB] Kompletny rozrząd
Jeszcze doda ze to nie jego wina.
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów 145KM/350Nm
Faktycznie jak to mówi Master's: mapa jest "polizana"
-
[B6 BDG] Dziś wymieniłem dwumas i sprzęgło ....ale ???
Wymieniles to lozysko waleczkowe co znajduje sie w srodku walu korbowego?
-
[B5 AEB] Kompletny rozrząd
Jakby mi mechanik zalozyl kagera to wiecej by mnie nie zobaczyl,uwierz mi ze nie ma gorszej firmy,nie wiem czy wytrzyma 1/10 oryginalnej.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Bo pewnie mastery i 4maxy to to samo chinskie