Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Sila hamowania rozlozona jest mniej wiecej 70/30 na przod,wiec skoro szybciej leci tyl to raczej jest zle rozłożona.
  2. Musisz wycisnac tloczek,gumke zakladasz razem z tloczkiem.
  3. Ja mialem wahacze TRW,amory Boge w roczniku '95
  4. Tamta sytuacja malo podobna.Bo u autora tego teamtu przeladowuje od poczatku do konca. Sprawdz zaworek N75
  5. Ja tez chcialem wyprobować Meyle,skonczyly sie na 7tys Poza tym ja nie wychodze z opcji "chwale bo mam,to co mam jest najlepsze na swiecie" tylko patrze obiektywnie. Chcecie Febi? Nie mój cyrk nie moje małpy
  6. Spokojnie go objedziesz.
  7. Napiecie normalne to nawet 14.4V.
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_adr_jak_nie_uzytkowac_silnika_smola_w_silniku_przyczyna_olej_mineralny-t30202.0.html;msg359241#msg359241
  9. Caly czas sie zastanawiem dlaczego ludzie mysla ze syntetyk to takie zlo i ze silnik przy przebiegu 300-400tys powinien jezdzic na pol czy mineralnym-kompletna bzdura. Widzialem nawet reklame Castrola tego typu"GTX High Mileage to rozwiązanie dla tych, którzy posiadają samochody z dużym przebiegiem (powyżej 100 000 km) i chcą przedłużyć trwałość ich silników" Zmiana oleju na mineralny czy polsyntentk na pewno nie pomoze silnikowi,a jedynie zaszkodzi.
  10. Do swojego passa chcialem zalozyc zwykla rure zamiast srodkowego,wiecie gdzie mozna taka dostac?
  11. Omg,mialem problem kiedys z passatem raz odpalal raz nie,okazaol sie ze klin na wale był ścięty,ale zeby wymienic pompe i przeplywke to nie wpadlem na to :>
  12. Kupuje bo takim ludziom jak ty szkoda kasy na lepsze podzespoly,a ze skelpy o tym wiedza to maja tylko Febi,Toprany i inny syff. Lepsze czesci musze zamawiac,a czasem nie mam na to czasu i z braku laku...biore Febi
  13. Dzwonienie to odgłos blow offa.Bardzo dobrze go slychac jak przygazujesz i puscisz gaz.
  14. Ja wzystko febi kupuje w sklepie.Ostatnie tuleje tylnej belki wytrzymaly nie caly rok,wiec jak chcesz to kupuj i zakladaj moje zdanie juz znasz.
  15. Na pierwszym montażu byly kiedys podobno Febi(przynajmniej w passacie),ale osobiscie nie widzialem. Wszystkie elementy zawieszenia Febi to badziew jakich malo,montuje tego,a raczej montowalem sporo i wiem co nie co.
  16. Ta na zdjeciu predzie jest do silnika AWT,w AEB nie jest napedzana lancuszkiem.
  17. Widze za probujesz ale jeszcze duzo wody uplynie w Wisle zamim pojmiesz o co biega w logach,silnikach wtryskach itp. Najpierw idz na korepetycje do Spankiego.
  18. Skoro jest przeladowanie to pomysl dlaczego jest na przeplywce 1080 zamiast 847 A wracajac do tematu-motorownia cierpi na przeladowanie,chyba kierowniki sie zapiekly nastepnym razem nie jeździj jak emeryt tylko masuj stopa.
  19. marewel odpowiedział(a) na lookhash temat w 1.8T
    Jeszcze doda ze to nie jego wina.
  20. Faktycznie jak to mówi Master's: mapa jest "polizana"
  21. Wymieniles to lozysko waleczkowe co znajduje sie w srodku walu korbowego?
  22. marewel odpowiedział(a) na lookhash temat w 1.8T
    Jakby mi mechanik zalozyl kagera to wiecej by mnie nie zobaczyl,uwierz mi ze nie ma gorszej firmy,nie wiem czy wytrzyma 1/10 oryginalnej.
  23. Bo pewnie mastery i 4maxy to to samo chinskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.