Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Co w miejsce środkowego ->przelot docelowo!


nelu

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!

przeszukujac forum natrafilem na wiele tematow, niestety zaden nie traktuje o problemie z jakim sie borykam.

w swoim bolidzie zainstalowalem koncowy dedykowany od ultera, ostatnio bedac na warsztacie zaowazylem, ze srodkowy juz ledwo zipie i lada dzien bedzie dziurawy jak sito, zaispirowalo mnie to do dalszych modyfikacji. na ebayu znalazlem cos takiego: http://cgi.ebay.de/MITTELSCHALLDAMPFER-ATTRAPPE-AUDI-A4-B5-1-8-1-8T-NEU_W0QQitemZ370052378155QQihZ024QQcategoryZ44205QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

nie wiem czy warto cos takiego zakladac, moze lepiej zwykla rurka? czy znacie jakies inne przelotowe pseudo dedykowane rozwiazania? dodam ze wkrotce kat tez ustapi miejsca rurce.. czytalem o cisnieniach spalin ich rozprezaniu itd. mam wiec pytanie czy sa sprawdzone metody modyfikacji wydechu bez ryzyka zbednych rezonansow, metalicznych przydzwiekow oglonie wiejskiego soundu?

z gory dzieki za jakiekolwiek wskazowki :th:

ps. opcja typu "jedz do tlumikarza on cos zaradzi.." nie wchodzi w rachube.. za daleko od domu... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niemasz quattro to niemusisz takiego tłumika zakładac tylko zwykly okrągły przelotowy. U mnie zmiescił sie tłumik o srednicy 12cm i długosci 50cm i spokojnie daje rade i nie wystaje ponizej podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojego passa chcialem zalozyc zwykla rure zamiast srodkowego,wiecie gdzie mozna taka dostac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niemasz quattro to niemusisz takiego tłumika zakładac tylko zwykly okrągły przelotowy. U mnie zmiescił sie tłumik o srednicy 12cm i długosci 50cm i spokojnie daje rade i nie wystaje ponizej podłogi.

rozumiem, ze rura przebiega "po prostej" z pominieciem miejsca gdzie jest fabryczny srodkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze rura przebiega "po prostej" z pominieciem miejsca gdzie jest fabryczny srodkowy?

w tym miejsu w którym rura skreca do ori tłumika w prawo to u mnie idzie odrazu w lewo w strone przejscia nad belka.

Do swojego passa chcialem zalozyc zwykla rure zamiast srodkowego,wiecie gdzie mozna taka dostac?

u tłumikarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...