Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk - czy to turbo blaszka ?
Nie no kręcę bekę,wiadomo ze to westegate,sam wcześniej myślałem ze to dv ale przebadałem turbawke spec przyządem. Dodam ze powinno to być w FAQ.
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk - czy to turbo blaszka ?
To dlaczego swojego nie? Skad wiesz ze twoj ma sens?
-
$12,5 miliona do podziału
Szybko podajacie dane i dostaniecie duzo kasy :polew:
-
Skradzione " RS4 sedan" w Londynie
Młodzi angole tak maja,osobiście widziałem jak biegali po autach zaparkowanych na ulicy.Ciekawe tylko bo pewnie nikt nic nie widzial i nie słyszał.
-
[B5 AHU] Nowy lewy przegub, ale tak samo trzeszczy co stary
Po wymiane może jeszcze parę razy zachrobotać,normalna sprawa.
-
B5 kombi '98r 1.8T z cyklu moj byly+jedyna sluszna jednostka napedowa w PB
Niedawno sprzedany
-
[B5 AFN] Sztywne koło zamachowe czy dwumasowe?
Ile zaplaciles?
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Nowa turbawka nie jest chlodzona ciecza,jak z turbo dziura?
-
[1.6 ADP 1996r] Wymiana uszczelniaczy- samemu da rade?
Nie mam w okolicy takiego zakładu który ma taka szlifierkę.
-
[B5 AVG] Prosze o analize logów ( Auto starszej zrobiło się mułowat)
Cos nie tak z przeplywka.
-
[B5 AFN] Sztywne koło zamachowe czy dwumasowe?
A 1z fabrycznie bez dwumasa wyskakuje,moze o czyms nie wiem? Możesz montować jednomas,przynajmniej spróbować.
-
[1.6 ADP 1996r] Wymiana uszczelniaczy- samemu da rade?
Można to zrobić bez wyciągania głowicy,ale to tak samo jakbyś wymienił sam pasek rozrządu nie wymieniając rolek. Zawsze proponuje oczyścić i dotrzeć zawory i splanować głowicę,wtedy to ma ręce i nogi.Najlepiej jeszcze wymienić prowadnice bo groszowa sprawa. Wymiana pierścieni to nie to samo co wymiana gumek.
-
Nowa Metallica "Death magnetic"-kto przed a kto juz po..
To najlepsza płyta
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja kończę 2 tydzień,mam nadzieje ze mi nie odbije enty raz i znowu nie zacznę za miesiąc
-
[INNE] Szalony kierowca TiRa
Takim powinno sie z miejsca prawko zabierac. :thumbdown:
-
[B6 BBK] S4 344KM
Ladna,lubię eski ale jednak na 1 rzut oka mało sie rożni od nie eski.Dlatego bardziej podoba mi sie esa w budize b5. Gratulacje. PS Kupiłeś w polszy czy w germanii?
-
Nowa Metallica "Death magnetic"-kto przed a kto juz po..
Ja twierdze ze najlepsza byla "...And Justice for All" lubię tamte bebny,a znowu niektórzy mowia ze sa bardzo "wysunięte". Mimo ze Newsted nie napisał żadnego utworu dla metali to jednak bez niego błądzą.Słuchając tej plyty mozna jej wiele zarzucić ale nie to ze jest gorsza od poprzedniej :>
-
[1.6 ADP 1996r] Wymiana uszczelniaczy- samemu da rade?
Nie dasz rady,trzeba zdjąć głowicę porozpinać zawory itp.
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Moze dlatego ze masz delikatnie opóźniony zapłon.Poza tym przeplywka padnięta,egr chyba zaślepiony.
-
[B6 AWX] Pompki AR na inne?
Wlasnie autor pytal jaki ma byc ten luz.
-
Nowa Metallica "Death magnetic"-kto przed a kto juz po..
Jak widać ja już po.Powiem tylko tyle ze "St. Anger" wyłączyłem w połowie,"Death magnetic" przesłuchałem narazie jakieś 3-4 razy.Osobiście twierdze ze chłopaki już się wypalili,gdzie na "St. Anger" jeszcze mogli czymś zaskoczyć,tu niestety jest coraz gorzej. Polecam film "Some Kind of Monster".
-
[B7 BKN] Jak szybko silnik (płyn chłodzący) powinien osiagnać 90 stopni ?
Pamiętajcie ze niektóre tdi miały dodatkowy obwód grzewczy z 4 świecami żarowymi zanurzonymi w płynie chłodniczym.
-
[B5 AFN] Pękające tłoki w AFN-ach. Spotkał się ktoś z czymś takim??
Lejące wtryski,i poprzedni wlasciciel to najwieksze wady AFN i pochodnych tdi.
-
[B5 AHU] Pełne logi - prośba o analize
Przeplywka kuleje przy wyższych obrotach.
-
[ALL] Ciśnienie i podciśnienie - teoria
I tak właśnie jest.