Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ssqo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wiesz ja się nie znam zbytnio, ale miałam podobny przypadek w reno. Jak się jechało koło 100 to już zaczynało świstać- w rezultacie rozwaliło skrzynie biegów, a przyczyną był brak oleju
  2. http://moto.allegro.pl/item457519538_sprzeglo_kolo_zamachowe_audi_a4_a6_passat.html Zobacz tutaj, może będzie pasować zawsze możesz zadzwonić i się dopytać- sprzedawca to miły człowiek i wydaje się być dobrze zorientowany w temacie
  3. komplet kosztował mnie 1200 zł na Allegro-oczywiście nowe ze sprzęgłem i na gwarancji :>
  4. zdecydowałam się jednak na to sztywne koło marki Valeo,czas pokaże jak to będzie działać i jak się sprawdzi...pożyjemy - zobaczymy. Mam nadzieję,że będzie ok, bo z dwumasem niestety mam nie najlepsze doswiadczenia
  5. Mam pytanko odnośnie sztywnego koła zamachowego, które staje się podobno coraz bardziej popularne jako zamiennik dwumasowego. Zastanawiam się nad jego kupnem i chciałabym poznać opinie na jego temat. Może ktoś wie coś bliżej o tym kole, tzn. jak się sprawdza w użytkowaniu itp. Sprzedawca twierdzi,że jest bardziej wytrzymałe niż dwumas, ale chciałabym poznać opinię osób postronnych. Może ktoś ma doświadczenie z tego typu kołem?
  6. Dzięki za porady! Już co nieco się wywiedziałam w tej kwestii i będę działać
  7. Witam wszystkich. Mam pytanie: Czy ktoś może odwoływał się od nieuwzględnionej reklamacji na część samochodową? Chodzi mi konkretnie o sprzęgło, na którym przejeździłam niecały miesiąc i poszedł w nim docisk. Reklamacja została rozpatrzona negatywnie, ponieważ stwierdzono,że przyczyną rozwalenia docisku jest koło zamachowe, które rzekomo ma nieprawidłowe drgania. Niestety nie uważam aby było tak w rzeczywistości i w ogóle dziwi mnie jak ktoś nie widząc samochodu wydaje takie tam opinie. Mechanik, który montował to sprzęgło twierdzi,że z kołem jest wszystko ok-a facet od 25 lat jest w tym zawodzie. Poza tym jak poszło to sprzęgło to od razu zamówiłam nowe z tym, że innej firmy i jakoś jeżdżę na nim do tej pory czyli już ponad miesiąc i zrobiłam z nim zdecydowanie więcej kilometrów... Chcę się odwołać od tej reklamacji i zastanawiam się jak to zrobić, żeby nie mogli sie sianem wykręcić? myślałam o dołączeniu opini rzeczoznawcy czy czegos w tym stylu, bo żal mi tych 900 zł wyrzuconych w błoto ;(
  8. Właśnie!!!!!!!! :)ale całe szczęście już wszystko ok i pomyśleć,że mi to spać nie dawało po nocach....
  9. W sumie chyba ze skrzynią jeszcze wszystko ok, mech doszedł do wniosku,że poszczególne elementy nie pasują do siebie(nieodpowiednie zamienniki czy coś) i wymienia teraz sprzęgło na inne,podobno lepsze. Ogólnie to stwierdził,że przez takie kombinowane i źle dopasowane części to wszystko padło, podsumował to tak,że złożyli z byle czego oby tylko auto do Polski dojechało(bo oczywiście się okazało,że sprzęgło i inne części nie były oryginalne). Ok zobaczymy czy ta dzisiejsza wymiana coś da
  10. Mam nadzieję...a tak poza tym to coś dziwnie warczy ale tak sucho przy ruszaniu-przynajmniej tak było jak jeszcze dało się nim ruszyć ;(tak jakby poduszek pod silnikiem nie było,ale są i dlatego trochę to dziwne...z czym może się to wiązać ewentualnie?
  11. dobra może byś napisał co sądzisz o moim problemie z autem,bo mnie biała gorączka dopadła i w ogóle nie mam ochoty być chłostaną ;(a że jestem glupią babą i to moje 1 autko to sie nie znam za bardzo na tym... zapoznaj sie z regulaminem To ostanie ostrzezenie, pozniej bedzie juz kropek
  12. Mam taki problem,że nikt już nie wie co to może być-ogólnie auto stoi od 2 tygodni w warsztacie...Otóż było tak ,że ni z tego ni z owego tak jakby wysprzęglik poszedł-typowe objawy;po wrzuceniu na jedynkę dalsze biegi nie wchodziły ,bo pedał sprzęgła nie odchodził,ale jakoś dało się jechać jak się człowiek trochę pomęczył :kwasny:Auto postawiłam do zaprzyjaźnionego mechanika,wymienił wysprzęglik,ale bez zmian i okazało sie ,że sprzęgło całe trzeba było wymienić,bo już prawie przecięło osłonę skrzyni biegów a potem doszła jeszcze pompa,która coś przepuszczała i dlatego nie odchodził pedał sprzęgła i to niby to miało być główną przyczyną awarii-mimo wszystko tak jakby nic to nie dało a jedynie sprawiło,że stanę się lżejsza o parę złotych....nadal nie wchodzą inne biegi jak 1iR...Poratujcie,błagam.........!!!!!!!
  13. (Bartoszyce)Alex, posiadam a4 1,9 TDI od 3 tygodni-w tym od 2 tygodni zepsute i

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.