Treść opublikowana przez marewel
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja wyskocze troche jak Filip,to co ten czlowiek wyczynial ze swoim golfikiem to szok. Mysle ze bez obaw pijechalbym swoim 1.8T do niego,ale niestety go sprzedałem. http://www.evolutionmotorsport.moonfruit.com/
-
[ALL] Ciśnienie i podciśnienie - teoria
Zacznijmy od tego ze to nie pompki powodują klekot,tylko zapalające się paliwo.
-
[B6 BDG] Proszę o analizę logów
Jeden wtryskiwacz wykończony drugi na wykończeniu.
-
[GOLF4 AFN] Prośba o diagnozę z logów
Jak chcesz sprawdzic czy n75 jest do wymiany jak nie logowales grupy 011?
-
Fajna promocja w Cyfrze+ - nie dajcie się naciągnąć
Jakbym miał umowę to by mi przysłali
-
[B7 BKN] Jak szybko silnik (płyn chłodzący) powinien osiagnać 90 stopni ?
W 1.8T przy -10* cieple dmuchało mi po jakimś 1.5km,teraz w 1.9tdi po 5km przy +10* mam jakies 50* na blacie
-
Nowy Seat Exeo
Przód od jakieś ruskiej wołgi
-
[B5 ADP] Kilka pytan co do wymiany paskow itp.
Pasek,rolka i pompa wody to moje zdanie.Uszczelniaczy nie ma sensu chyba ze podciekaja.
-
Fajna promocja w Cyfrze+ - nie dajcie się naciągnąć
Ta cala cyfra to jedno wielkie naciągniecie,miałem to ponad 2 lata wczoraj padło.Umowy na pewno nie podpisze.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
http://www.allegro.pl/item446188913_wahacze_audi_a4_a6_vw_b5_kpl_lemforder_org_od_ss.html Ten komplet wygląda identycznie jak kupione w IC.
-
[INNE] A3 sportback 1.9TDI 105KM a szukalem AJM w b5...
2szt oglądałem tam,i u siebie w mieście kilka.A4 B5 ogladalem ze 12.
-
[INNE] A3 sportback 1.9TDI 105KM a szukalem AJM w b5...
Nie kupiłem B6 bo nic sensownego nie moglem znaleźć,u szwabów oglądałem 2 sztuki i tez Paździochy.
-
[INNE] A3 sportback 1.9TDI 105KM a szukalem AJM w b5...
To zależy,bo jeżeli jesteś fanem wielowahacza z przodu to jednak czuć różnicę z tym ze niezależne z tylu trochę nadrabia braki.Laik niestety nie zauważy jednak znacznej różnicy w prowadzeniu
-
[INNE] A3 sportback 1.9TDI 105KM a szukalem AJM w b5...
Podstawowa wersja: -kima 2 strefowa -esp -4x elektryczne szyby Przyznam ze wcześniej bylem fanem benzynki,moze dlatego ze nie robię jakis wielkich tras(przez ostatni rok swoim paskiem przejechalem 13tys). Jednak jak przeleciałem trasę 1500km swoim marnym 105km,to wiem ze benzyniaka już nie kupie chyba ze będzie mnie stać na utrzymanie jakiegoś V8. Mimo ze motorek ma tylko 105km to wyprzedzanie na 4 biegu przebiega znacznie sprawniej niz w moim byłym 1.8T a przy tym nie pali prawie nic.
-
[B6 AVF] Kąt synchronizacji
Znajomy ostatnio wymieniał u koleżki nic nie luzował,kat był miedzi 0.0 a 0.5 wiec nie widze sensu luzowania tych śrub podczas napinania paska.
-
[INNE] London Taxi -LTI TX4 , nowy hhackowoz
Fajne prymitywne pojazdy,silnik to pewnie jakiś antyk z dołożonym CR.
-
[B6 AVF] Kąt synchronizacji
Ale po co miał odkręcać mocowanie walka?
-
[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI
To jak będziesz wywalał,zrób foto relacje.
-
[B7 BLB] Jakie pompowtryski mogę założyć ?
Mozesz zalozyc jakie chcesz tylko wtedy licz sie ze zmiana oprogramowania.
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
spanky nie szukaj dziury w dooopie.
-
[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI
Widze vtech pokazal klase.Ciekawe jaka ustawili granice temp.spalin skoro sie zbiorniczek stopił Masters daje +50* i wszystko ma grac.Z drugiej strony wywalenie DPF i 300km bedzie lekkim pierdnieciem
-
[B5 AEB] Wartość ciśnienia oleju
Radze zostawic silnik na syntetyku,przypadkiem nie dzwoni zaworek w turbinie?
-
[ALL B5] Wymiana silnika w 1.8T - na jaki mogę wymienić ?
Zrob moze jakies zdjecia.
-
[ALL B7] 2.0TDI wyniki serii i virus
Na pewno poprawili glowice i z tego co wiem naped pompy oleju lub walków wyrównoważających bym na lancuszku a zastąpili kolami zębatymi.
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
Ja sie zmiesci w 20 to bedzie dobrze.