Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fajna promocja w Cyfrze+ - nie dajcie się naciągnąć


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

A więc po kolei - w cyfrze plus Wielka Promocja. Abonenci dostają kupon z 10% zniżką przy zakupie w Euro RTV AGD telewizora Sharp Full HD. Akurat jestem na kupnie takiego telewizora więc jako abonent Cyfry+ bardzo się ucieszyłem.

A teraz fakty - sprawdziłem w Euro RTV są dostępne dwa takie telewizory zobaczcie http://www.euro.com.pl/telewizory-lcd-i-plazmowe,a10,b7,g1,h6,i1.bhtml

Jeden po 3699zł, a drugi po 3999zł. Zobaczcie na skąpiec.pl http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/234314 i na allegro - te modele są przeważnie w cenie od 2550zł do 2799zł.

A więc wykorzystujemy kupon rabatowy który w prezencie daje na Cyfra+ , kupując z 10% rabatem TV Sharp w Euro RTV AGD jesteśmy jakieś 1000zł w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cala cyfra to jedno wielkie naciągniecie,miałem to ponad 2 lata wczoraj padło.Umowy na pewno nie podpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często tak jest że te molochy rtv i agd mają dużo większe ceny niż ich mali konkurenci w sprzedaży internetowej i dzięki za dostęp do internetu w coraz większym stopniu, a cyfra i inne wiadoma srawa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chciałem kupić lcd juz bylem prawie zdecydowany na samsunga full hd w euro rtv agd, ale podjechałem jeszcze do Avansu. Jakie bylo moje zaskoczenie jak zobaczyłem ten sam telewizor o 1000 PLN tańszy chyba nie muszę wam pisać :) Euro- 4999 pln Avans- 3999 pln :shocked: Polecam zawsze się rozejrzeć trochę przed takimi zakupami po różnych sklepach i necie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cala cyfra to jedno wielkie naciągniecie,miałem to ponad 2 lata wczoraj padło.Umowy na pewno nie podpisze.

Hehe, bo do wczoraj trzeba było karte wymienić - rozsyłali pocztą, może to jest przyczyną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest już z tunerem DVB-T, ale kto mi powie w którym standardzie? MPEG-2 czy MPEG-4, jeżeli MPEG-2 to w Polsce nie będzie odbierał[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 23:12_________________________________________________Dodam, że według zapowiedzi, sygnał analogowy zostanie wyłaczony w 2012r, i zastąpiony zostanie sygnałem cyfrowym o standardzie MPEG-4, dlatego wstrzymał bym się z wymianą telewizora w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn, że wiekszość telewizorów LCD dostepnych w tym momencie na rynku po 2012 roku przestanie odbierać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn, że wiekszość telewizorów LCD dostepnych w tym momencie na rynku po 2012 roku przestanie odbierać ??

wymyślą jakieś przystawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn, że wiekszość telewizorów LCD dostepnych w tym momencie na rynku po 2012 roku przestanie odbierać ??

wymyślą jakieś przystawki...

Są, lub bedą dostępne specjalne karty do dekodowania MPEG-4, jednak to dodatkowe koszty.

Jezeli ktos jest teraz w zasięgu DVB-T, to z takim TV nie będzie miał obrazu - tylko dźwięk.

Sa też na rynku LCD z dekoderem MPEG-4, ale ich cena jest nieco wyższa, gdyz producenci i importerzy sprzetu chcą się pozbyć tych z MPEG-2. MPEG-4 jest obecnie uzywany większości krajów europejskich, ale już niedługo tam tez będize MPEG-4.

Jest tez możliwość zakupu oddzielnego tynera MPEG-4 do takiego odbiornika. Cena to ok 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chciałem kupić lcd juz bylem prawie zdecydowany na samsunga full hd w euro rtv agd, ale podjechałem jeszcze do Avansu. Jakie bylo moje zaskoczenie jak zobaczyłem ten sam telewizor o 1000 PLN tańszy chyba nie muszę wam pisać :) Euro- 4999 pln Avans- 3999 pln :shocked: Polecam zawsze się rozejrzeć trochę przed takimi zakupami po różnych sklepach i necie. :hi:

nie zdziwiłbym się jak na ceneo lub skąpcu znalazłbyś za 2999 zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chciałem kupić lcd juz bylem prawie zdecydowany na samsunga full hd w euro rtv agd, ale podjechałem jeszcze do Avansu. Jakie bylo moje zaskoczenie jak zobaczyłem ten sam telewizor o 1000 PLN tańszy chyba nie muszę wam pisać :) Euro- 4999 pln Avans- 3999 pln :shocked: Polecam zawsze się rozejrzeć trochę przed takimi zakupami po różnych sklepach i necie. :hi:

nie zdziwiłbym się jak na ceneo lub skąpcu znalazłbyś za 2999 zł :decayed:

jestem tego pewien że znalazłby taniej ....np. www.lobo.pl lub www.agito.pl sprawdzone sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest już z tunerem DVB-T, ale kto mi powie w którym standardzie? MPEG-2 czy MPEG-4, jeżeli MPEG-2 to w Polsce nie będzie odbierał[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 23:12_________________________________________________Dodam, że według zapowiedzi, sygnał analogowy zostanie wyłaczony w 2012r, i zastąpiony zostanie sygnałem cyfrowym o standardzie MPEG-4, dlatego wstrzymał bym się z wymianą telewizora w tym momencie.

Jak patrzę na dane techniczne oferowanych TV to nigdzie nie pisze czy MPEG-22 czy MPEG-4.

To nie ma teraz na polskim rynku TV LCD ze standardem MPEG - 4 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na dane techniczne oferowanych TV to nigdzie nie pisze czy MPEG-22 czy MPEG-4.

To nie ma teraz na polskim rynku TV LCD ze standardem MPEG - 4 ???

Jasne ze są. Oto naprościej znaleziony przykład: http://sklep.koyto.pl/telewizory-lcd/SONY/KDL-32W4000K.html

Natomiast jezeli w opisie produktu nie ma inf. o mpeg4 to prawdopodobnie nie obsługuje tego standardu.

W razie wątpliwości należy zapytac sprzedawcę, jezeli wprowadzi cie w bład to zawsze będizesz mógł domagać się zwrotu gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chyba chodzi o to,że jeśli TV ma standart MPEG-2 to od 2012 roku nie będzie odbierał telewizji cyfrowej ale tylko naziemnej - mam rację ???

A np. Cyfra+ , N-ka pójda po 2012 roku jeśli nie będzie MPEG-4 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na dane techniczne oferowanych TV to nigdzie nie pisze czy MPEG-22 czy MPEG-4.

To nie ma teraz na polskim rynku TV LCD ze standardem MPEG - 4 ???

Jasne ze są. Oto naprościej znaleziony przykład: http://sklep.koyto.pl/telewizory-lcd/SONY/KDL-32W4000K.html

Natomiast jezeli w opisie produktu nie ma inf. o mpeg4 to prawdopodobnie nie obsługuje tego standardu.

W razie wątpliwości należy zapytac sprzedawcę, jezeli wprowadzi cie w bład to zawsze będizesz mógł domagać się zwrotu gotówki.

:polew: :laghing2: :polew: A jak niby udowodnisz że tak powiedział , wyprze się w oczy i lipa.

A poza tym szukaj sprzedawcy w 2012roku :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...