Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fajna promocja w Cyfrze+ - nie dajcie się naciągnąć


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chciałem kupić lcd juz bylem prawie zdecydowany na samsunga full hd w euro rtv agd, ale podjechałem jeszcze do Avansu. Jakie bylo moje zaskoczenie jak zobaczyłem ten sam telewizor o 1000 PLN tańszy chyba nie muszę wam pisać :) Euro- 4999 pln Avans- 3999 pln :shocked: Polecam zawsze się rozejrzeć trochę przed takimi zakupami po różnych sklepach i necie. :hi:

nie zdziwiłbym się jak na ceneo lub skąpcu znalazłbyś za 2999 zł :decayed:

jestem tego pewien że znalazłby taniej ....np. www.lobo.pl lub www.agito.pl sprawdzone sklepy.

Owszem byly tansze w internecie ale ok 100 zl wiec chyba nie taka duża różnica. Doszłaby jeszcze przesyłka a wolałem kupić i odebrać osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chyba chodzi o to,że jeśli TV ma standart MPEG-2 to od 2012 roku nie będzie odbierał telewizji cyfrowej ale tylko naziemnej - mam rację ???

A np. Cyfra+ , N-ka pójda po 2012 roku jeśli nie będzie MPEG-4 ??

Dotyczy to tylko naziemnej telewizji.

laghing2: :polew: A jak niby udowodnisz że tak powiedział , wyprze się w oczy i lipa.

A poza tym szukaj sprzedawcy w 2012roku

To zależy gdzie kupujesz. Jeżeli w necie, to zawsze można podeprzeć się e-mailem, itp. Poza tym, to z tego co pamiętam to w ciągu 7 dniu od daty zakupu można zwrócić towar.

A czy ja powiedziałem że do 2012r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy to tylko naziemnej telewizji.

To luzik - kto w 2012 roku będzie jeszcze odbierał naziemną jak już większość ma TV cyfrową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy to tylko naziemnej telewizji.

To luzik - kto w 2012 roku będzie jeszcze odbierał naziemną jak już większość ma TV cyfrową.

Jesteś tego pewien? Dużo osób korzysta z TV analogowej. Szczególnie na terenach wiejskich. Poza tym sam mam kablówkę na analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy gdzie kupujesz. Jeżeli w necie, to zawsze można podeprzeć się e-mailem, itp. Poza tym, to z tego co pamiętam to w ciągu 7 dniu od daty zakupu można zwrócić towar.

A czy ja powiedziałem że do 2012r?

Jeśli chodzi o sprzedaż internetową to masz racje :hi:, myślałem o zwykłym sklepie , a tam bywa różnie ale z reklamacjami i niezgodnością towaru z umową jest o wiele prościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...