Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A3 sportback 1.9TDI 105KM a szukalem AJM w b5...


marewel

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowa wersja:

-kima 2 strefowa

-esp

-4x elektryczne szyby

Przyznam ze wcześniej bylem fanem benzynki,moze dlatego ze nie robię jakis wielkich tras(przez ostatni rok swoim paskiem przejechalem 13tys).

Jednak jak przeleciałem trasę 1500km swoim marnym 105km,to wiem ze benzyniaka już nie kupie chyba ze będzie mnie stać na utrzymanie jakiegoś V8.

Mimo ze motorek ma tylko 105km to wyprzedzanie na 4 biegu przebiega znacznie sprawniej niz w moim byłym 1.8T a przy tym nie pali prawie nic.

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

9.jpg

10.jpg

12.jpg

13.jpg

99.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu umyłeś :wink4: fajnie to wygląda, jakieś kółko większe i będzie super :good: a silnik jakie ma oznaczenie? :mysli: masz DPFa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiles zdjecia 2 razy.. :)

Ladne autko.. :good: Jak sie tym jezdzi..?

To zależy,bo jeżeli jesteś fanem wielowahacza z przodu to jednak czuć różnicę z tym ze niezależne z tylu trochę nadrabia braki.Laik niestety nie zauważy jednak znacznej różnicy w prowadzeniu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem B6 bo nic sensownego nie moglem znaleźć,u szwabów oglądałem 2 sztuki i tez Paździochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 szt. to żaden przykład, ja przed kupnem mojej obejrzałem ponad 30 szt. A3 i A4... Ale A3 8P to zdecydowanie najtańsza możliwość posiadania single frame'a - auto bardzo ładne i domyślam się, że zadbane technicznie.

BTW nie ma sensu porównywanie przyspieszenia podczas wyprzedzania na 4. biegu w PB i ON, jak masz mało miejsca to w PB dajesz 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka :decayed: przed kupnem swojej niuni tez szukalem sportback ale nic ciekawego nie bylo a jak sie cos trafilo to ceny kosmiczne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ale te 4 drzwi nie pasuja do a3 ale fakt jest to o wiele bardziej praktyczne niz 3 furtki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale OCB?

Auto sprzedane malo rozwojowa jednostka byla.

a skąd mieliśmy to wiedzieć? :gwizdanie: trzeba napisać, że sprzedane to Miron zrobi porządek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...