Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie Panowie, sa jakies przeciwwskazania ? Mogą być jakieś skutki tego zabiegu w pracy silnika ? Ktoś robił i coś wie na ten temat ?

Opublikowano

Rozumiem że piszesz o DPF , nie można nic zamieszać ? trzeba wycinać ?

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem że piszesz o DPF , nie można nic zamieszać ? trzeba wycinać ?

a co mozna zamieszac ? :mysli:

Opublikowano

Chodzi ci o obcinanie mocy przez DPF , można zmienić górną granice temperatury spalin. Zadzwoń do Mastersa on mocno w tym rezał.

Opublikowano
  • Autor

Chodzi ci o obcinanie mocy przez DPF , można zmienić górną granice temperatury spalin. Zadzwoń do Mastersa on mocno w tym rezał.

no zmienili i sie tak kat rozgrzał ze zbirniczek od płynu chłodzącego szlak trafil :gwizdanie:

Opublikowano

Oj qwa to nieźle , a pamiętasz może jakie były wartości ? W tym tygodniu będe u Mastersa , zapytam czy to robił i o co biega.

Opublikowano

z tym ukladem wydechowym w super 3.0 TDI :naughty: bym uwazal ...

nie wypowiadam sie bo dokladnie nie siedze w temacie ale tam nie jest taka prosta sprawa ....

[p.s po sofcie V-techu splynal zbiorniczek ?] :polew:

ciekawe kiedy wtryski powiedza papa ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Oj qwa to nieźle , a pamiętasz może jakie były wartości ? W tym tygodniu będe u Mastersa , zapytam czy to robił i o co biega.

pytaj pytaj :naughty:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 10:11_________________________________________________

[p.s po sofcie V-techu splynal zbiorniczek ?] :polew:

ciekawe kiedy wtryski powiedza papa ...

szyderca jeden no.......... :evil:

Opublikowano

Zaptaj w VTECH może coś juz takiego robili :)

Opublikowano

cuber, na Twoim miejscu wrocilbym poki co do serii.

Zaptaj w VTECH może coś juz takiego robili :)

A to jest rada miesiaca. Przeciez on robil program w VTECHu.

Opublikowano

Wiemy już wszystko , trzeba wy***ać DPF wgrać soft od 3.0 bez DPF i będzie malna :)

Opublikowano
  • Autor

Wiemy już wszystko , trzeba wy***ać DPF wgrać soft od 3.0 bez DPF i będzie malna :)

dokładnie, tez juz zaciągnołem kilka informacji na ten temat :good:

ps. dzieki Oniak za konsultacje :gwizdanie:

Opublikowano

cuber, na Twoim miejscu wrocilbym poki co do serii.

Zaptaj w VTECH może coś juz takiego robili :)

A to jest rada miesiaca. Przeciez on robil program w VTECHu.

O tym to ja wiem :polew: Pytanie nie było o program :evil: tylko o katalizator ..... :polew:

Opublikowano

Masters mówił że robił już 270 z DPF i lata , ale coś mi sie wydaje że cuber idzie w 300 :kox:

Opublikowano

Widze vtech pokazal klase.Ciekawe jaka ustawili granice temp.spalin skoro sie zbiorniczek stopił :shocked:

Masters daje +50* i wszystko ma grac.Z drugiej strony wywalenie DPF i 300km bedzie lekkim pierdnieciem :)

Opublikowano

troche przyzylowany :) ale zobaczymy czy osiagnie ta granice 300KM to byloby cos ...

Opublikowano
  • Autor

hmmm nie celuje w 300 :gwizdanie: poza tym temat miał służyć do czegos innego .........

Opublikowano

hmmm nie celuje w 300 :gwizdanie: poza tym temat miał służyć do czegos innego .........

tzn ?:) jesli to nie tajemnica ;-)

Opublikowano
  • Autor

hmmm nie celuje w 300 :gwizdanie: poza tym temat miał służyć do czegos innego .........

tzn ?:) jesli to nie tajemnica ;-)

w sensie ze nie chce tyle kucyków.... zadowole sie wynikiem 280 i 570 Nm :gwizdanie:

Opublikowano

To jak będziesz wywalał,zrób foto relacje. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.