Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[GOLF4 AFN] Prośba o diagnozę z logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolega ma GOLFA4 AFN 1999rok i gdy był u mechanika który robił mu rozrząd, ten stwierdził ze ma zaworek N75 do wymiany. Podpinał VAGa i przygazował w miejscu, wykasował jakieś stare błędy, posłuchał turbiny i postawił diagnoze N75 do wymiany. Dodam ze ten gość pracował parę lat w ASO VW audi

5840d0fb818a3b85m.jpg

18293dcb78e20b2cm.jpg

b95f6268df546af0m.jpg

92c50edcaaae1854m.jpg

173ed15dfac213a5m.jpg

9a0a283108601f91m.jpg

Opublikowano

Jak chcesz sprawdzic czy n75 jest do wymiany jak nie logowales grupy 011?

Opublikowano
  • Autor

zapomniałem dodać

oto one

61246105815dc327m.jpg

6f05def526538ad7m.jpg

f81944e48aa475abm.jpg

0fe53a5229fbe20fm.jpg

Opublikowano

1. Kąt wtrysku źle ustawiony - mechanik się nie popisał przy zmianie rozrządu.

2. Mam wrażenie, że problem tkwi w kierownicach turbiny, a nie N75.

Opublikowano

psiknij WD40 na sztange pogniec troche fure i powinno byc lepiej ...

poza tym przyspiesz kat wtrysku

Opublikowano

psiknij WD40 na sztange pogniec troche fure i powinno byc lepiej ...

poza tym przyspiesz kat wtrysku

Sorki za OT:

nareszcie się odezwałeś. Już się zacząłem martwić co się z Tobą dzieje :polew::tongue4:

Opublikowano

psiknij WD40 na sztange pogniec troche fure i powinno byc lepiej ...

poza tym przyspiesz kat wtrysku

Sorki za OT:

nareszcie się odezwałeś. Już się zacząłem martwić co się z Tobą dzieje :polew::tongue4:

he he he ... juz nie moge patrzec na te logi ... :naughty:

wiec ograniczylem wypowiedzi w dziale diagnostyka do 2-3 tematów dziennie ... [kto pierwszy ten lepszy :polew:]

:tongue4::polew:

poza tym nie mam zbytnio czasu no i nie che mi sie .... :decayed::naughty:

koniec OT ...

Opublikowano
  • Autor

To jest GOLFIK kolegi , ma go od niedawna i raczej jeździł nim spokojnie.

W nim jest gorszy dostęp do turbiny i sztangi niżw AUDI

Opublikowano

To jest GOLFIK kolegi , ma go od niedawna i raczej jeździł nim spokojnie.

W nim jest gorszy dostęp do turbiny i sztangi niżw AUDI

Od czegoś Twój kolega zacząć musi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kąt wtrysku sam mu ustawie, ale wrazie czego czy z czyszczeniem turbo se poradze. U siebie w AFNie zrobiłem to bezproblemowo (szybko i sprawnie bez kłopotów) dostęp był bardzo dobry.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.