Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka!

jak sprawdzic na VAGu czy przepływomierz mi dobrze czyta/dziala?????

Opublikowano

logi kanał 003 i 008 możesz dorzucić też 010

Opublikowano

Radzę nie kupuj używanego :)

Opublikowano

logi kanał 003 i 008 możesz dorzucić też 010

w tescie dynamicznym oczywiscie

dorzuc do tego 000 i 011..

pozdr

Opublikowano
  • Autor

a11212763f8da850m.jpg9a0e02ea2073905cm.jpg3a25d1cb75136081m.jpg91f3a2109664b12cm.jpgb701b6140c690f4am.jpg

zrobilem dynamiczne 000,003,008,010,011

prosze o analize :)

INFORMUJE ZE NIUNIA JEST PO CHIPSIE :hi:

brak jakichkolwiek błedów w calym systemie :)

Opublikowano

Widać od razu, że jest po chipsie :wink4:

Co do przepływki to na moje oko jest w porządku.

Opublikowano
  • Autor

a11212763f8da850m.jpg9a0e02ea2073905cm.jpg3a25d1cb75136081m.jpg91f3a2109664b12cm.jpgb701b6140c690f4am.jpg

zrobilem dynamiczne 000,003,008,010,011

prosze o analize :)

INFORMUJE ZE NIUNIA JEST PO CHIPSIE :hi:

brak jakichkolwiek błedów w calym systemie :)

jesli cos jeszcze trzeba dorzucic/zlogowac to napiszcie :)

Opublikowano
  • Autor

jesli przepływka ok, to czemu autko tak nagle osłablo...

czyzby nasze dobre paliwo tak sie różnilo co tankowanie???

Opublikowano

jesli cos jeszcze trzeba dorzucic/zlogowac to napiszcie :)

tu jest napisane jak co masz zrobic : http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

z tego co widac nie jest zle ... [choc to 2700 mbar to juz sporo ]

Opublikowano

jesli cos jeszcze trzeba dorzucic/zlogowac to napiszcie :)

tu jest napisane jak co masz zrobic : http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

z tego co widac nie jest zle ... [choc to 2700 mbar to juz sporo ]

z czegoś trzeba te 165 & 375 wyczesać :wink4:

Opublikowano

LMM - OK

Ładnie koksu dowalone... :)

Z logow nie wynika zeby auto oslabło...

Opublikowano

jesli cos jeszcze trzeba dorzucic/zlogowac to napiszcie :)

tu jest napisane jak co masz zrobic : http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

z tego co widac nie jest zle ... [choc to 2700 mbar to juz sporo ]

z czegoś trzeba te 165 & 375 wyczesać :wink4:

mialem na mysli przeladowanie ... bo zadane z mapy jest w normie ... :wink4:

gdyby w mapie bylo 2700 to by wirnik spod machy wyskoczyl i kierowcy jajca ucial ... :naughty:

Opublikowano

Gdzie robili Ci tego chipa?

Opublikowano

spanky nie szukaj dziury w dooopie.

Opublikowano

jesli cos jeszcze trzeba dorzucic/zlogowac to napiszcie :)

tu jest napisane jak co masz zrobic : http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

z tego co widac nie jest zle ... [choc to 2700 mbar to juz sporo ]

z czegoś trzeba te 165 & 375 wyczesać :wink4:

mialem na mysli przeladowanie ... bo zadane z mapy jest w normie ... :wink4:

gdyby w mapie bylo 2700 to by wirnik spod machy wyskoczyl i kierowcy jajca ucial ... :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie robili Ci tego chipa?

CompSPORT by Patryk

Opublikowano

Gdzie robili Ci tego chipa?

CompSPORT by Patryk

:notworthy:

Jak dla mnie, to gdyby nie ten pik na 2.7bara, to byłoby :good: Ale w zwiazku z tym proponuje przeczyscic kierownice. Moze jeszcze nie teraz, ale na pewno mozna pomyśleć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.