Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Jedna z podstawowych zasad je to ze paska nie napina sie 2 razy,zwlaszcza jak sie slizgal po rolce.
  2. Klekotanie poranne jest norma i jest to opisane w instrukcji,ale niektórym nie wytłumaczysz. Popychacze wymienia sie wtedy kiedy zaczynają sie odzywać na ciepłym silniku.
  3. Nic tu nie widać oprócz zaślepionego egr.
  4. Nie lepiej zainwestowac w mody na 200km?
  5. Wiec jeszcze raz: -000BS -03 BS i dynamicznie -08 dynamicznie -011 dynamicznie 3 i 4 bieg -013 statycznie W tym roczniku nie idzie 011BS
  6. Jak raz do niego pojedziesz to innych tunerow bedziesz omijal z daleka
  7. Wiec moim zdaniem lepiej poczekac i pojechac do rogala.
  8. W tym roczniku nie ma takiego pojęcia jak 011BS. Dlatego zapraszalem kolege do siebie.
  9. Cale szczęście bo i u mnie tez jest spory ten FIMC.
  10. Plyn to febi 86381 ja mam po 15zl za 1,5l koncentratu lub prestone 4l okolo 30zl. Olej najlepiej motul 6100 10w40.
  11. W AEB nie da sie sprawdzic doladowania vagiem
  12. Tak na dobry poczatek ban za krypoto reklame
  13. Kwestia taka ze tam owego czujnika nie ma.
  14. źle rozumujesz...gruszkę/aktuator reguluje się mechanicznie cięgnem idącym do klapki westegata...w gruszce jest sprężyna o pewnej twardości. w gruszce 7 psi jest cieńsza a gruszce 14psi jest grubsza...sprężyna cieńsza (7psi) "da się ścisnąć" łatwiej i szybciej przy niższym ciśnieniu. Chodzi mi o to ze skad ECU wie ze ma dac sygnal do N75 zeby ten otworzyl WG,skoro nie wiem jakie jest cisnienie w danej chwili.
  15. Chodzi mi o to ze skad wie ze ma sie otworzyc,skoro nie wie jakie jest cisnienie
  16. Na jakiej wiec zasadzie n75 steruje gruszka i utrzymuje 0,6bar?
  17. Właśnie tak,dlatego mimo za późnego kata w BS,w MS masz prawidłowy.
  18. Te silnik czyli benzynowe taka temp. trzymają i jest to norma.Byl juz kolega z forum co wymienial wszystko po kolei i dalej miał 100*
  19. Na jakiej podstawie to stwierdzili?
  20. Przyjedz do chelma
  21. Chodzi o ogolnie walki od swiatka czyt.sportowe walki,a nie sama regeneracje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.