Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zalegający samochód na warsztacie - co z nim ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

mam taki mały problem, otóż w warsztacie mojego ojca stoi samochód klienta już od roku, samochód jest zrobiony i juz dawno był gotowy do odebrania, właściciel nie odbiera telefonu a jakiś czas temu nawet został wysłany jeden list z informacją, że jak nie odbierze samochodu to zostanie on zezłomowany, na to też zero odzewu, dlatego mam pytanie co w takiej sytuacji najlepiej jest zrobić ?

pozdrawiam

Opublikowano

Zalezy jakie auto :decayed:

Opublikowano

jakie auto :kox: ?

jesli cos fajnego to ja go chetnie odbiore za wlasciciela

a tak serio to najlepiej to isc do radcy prawnego

Opublikowano
  • Autor

stare volvo :wink4:

Opublikowano

może kopnął w kalendarz? zgłoś na policję ... oni się powinni tym zająć

Opublikowano

ludzie przez problemy finansowe zostawiają różne rzeczy

często za 1/3 ceny zupełnie nowe drogie fanty pachnące półką sklepową i z gwarancją- proszę mi wierzyć

ja wiem co w takich sytuacjach robić- sprzedawać :good:

wiem, że do warsztatu często przyjmuje się auta na słowo- błąd

powinno się napisać chociażby namiastkę umowy obligującą strony do złożenia podpisu

a w umowie sformułowanie, że np. nieodebranie auta w terminie 1-3 m-cy upoważnia warsztat do sprzedaży auta

w celu odzyskania poniesionych kosztów za naprawę, części, garażowanie auta

Opublikowano

U mojego starego w warsztacie stala mazda prawie 2 lata :kox:

Podobno po 3 mozna auto przejac ale nie wiem jak to dokladnie jest.

Opublikowano

u znajomego staoi auto ponad 10 lat. praktycznie nowe, 30tys przebiegu. toczy sie sprawa w sadzie tyle czasu i nic kompletnie nie mozna zrobic z fura, jest zapolombowana i zajmuje miejsce...

ale w tym przypadku na pewno sa przepisy okreslajace po jakim czasie auto jest do dyspozycji warsztatu..

Opublikowano

zglosic na policje

Opublikowano

Sprawdz czy koleś odbiera listy.Czyli polecony wyślij a potem udaj się do jakiejoś adwokata w wyślij z kancelaria adwokacka wyśle list to inaczej ludzie do tego podchodzą :)

Kolega tak zrobił i koleś sie przestraszył odsetek za parking strzeżony :) Bo oczywiście możesz mu taki wystawić.Koszt ok 150 -200 za pismo :)

Opublikowano

U znajomego 2 lata stała (wtedy nowa) C-kasa, koleś poszedł siedziec, jak wrócił skasował go za ten postój :decayed:

Opublikowano

Ja bym na Twoim miejscu chyba sie skontaktował z jakimś prawnikiem. Odpalisz dole, ale masz pewność, że będzie alles gites

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.