-
[B6 ALT] Brak stabilności toru jazdy
Dziękuję wszystkim za cenne rady - założyłem koła letnie i wszystko ok. Opony zimowe zareklamowałem - z jakim skutkiem to się zobaczy po werdykcie gwaranta. Pozdrawiam wszystkich.
-
[B6 ALT] Brak stabilności toru jazdy
No i właśnie zaczyna się wyjaśniać. Podjechałem do serwisu na kontrolę geometrii i się okazuje że nie ma możliwości ustawienia kątu. Panowie fachowcy pozapinali jakieś kosmiczne aparaty i stwierdzili że wsio jest ok. Tak jak kolega pawelc kazali zamienić koła. Oponki są asymetryczne i rys bieżnika na pierwszy rzut oka wydaje się identyczny ale po dokładniejszej analizie wynika że coś nie gra. Wygląda jakby jedna przednia opona zbierała wodę inaczej niż pozostałe trzy. Nie znam sie na tym więc nie zwracałem uwagi. Nasuwa sie więc pytanie czy opony asymetryczne mają kierunek toczenia go żadnych znaków nie widzę. Podjechałem do serwisu opon ale dziś niestety zamknięte -będzie otwarte dopiero w poniedziałek. Dam znac o moich poczynaniach. Pozdrawiam
-
[B6 ALT] Brak stabilności toru jazdy
Oponki niedawno wymieniałem na zimowe i zaraz po wymianie było ok. założyłem je co prawda na felgi używane, ale było dobrze . Drgań żadnych nie czuć. W miarę dobrze sie prowadzi tylko kierownicę trzeba lekko kontrowac w lewo, i to mnie bardzo denerwuje bo przypuszczam że i pompa wspomagania ma przez to więcej roboty
-
[B6 ALT] Brak stabilności toru jazdy
Witam serdecznie. Mam problem z układem kierowniczym. Od pewnego czasu zaobserwowałem dziwne zachowanie mojej A4. Autko zaczyna lekko ściągać na prawą stronę, trzeba minimalnie kontrować kierownicą o około 2 stopnie. Ciśnienie w kołach wyrównane. Autko ma przejechane 150000 km. Czy to już pierwsze objawy zużycia zawiasów? Dziękuję za podpowiedzi i rady Pozdrawiam
-
[B6 ALT] Wymiana akumulatora
Dziękuję za cenne porady. Oczywiście kod do radia mam. Obawiałem sie że mogą być problemy np. z zamkami, im obilajzerem , i całą resztą elektroniki. Dziękuję raz jeszcze . Pozdrawiam
-
[B6 ALT] Wymiana akumulatora
Witam serdecznie. Może ktoś tak miły podpowie jak zabrać się za wymianę akumulatora. obawiam sie że wymiana bez rezerwowego źródła prądu może źle sie skończyć. Pozdrawiam.
-
[ALL B6] logo
Dziękuję za odpowiedź i podpowiedź -nie chcę robić z autka choinki tylko myślałem że fajnie jest mieć na grilu logo tak prestiżowego klubu. Jeszcze raz dziękuję Pozdrawiam
-
[ALL B6] logo
Witam . Koledzy mam pytanko - czy waszym zdaniem emblemacik "Audi A4 Klub Polska" nie wyglądał by odjechanie na grilu lub tylnej klapie naszych resoraków? Tylko jak go zdobyć ? Pozdrawiam wszystkich.
-
[B6 ALT] Zużywa za dużo oleju proszę o radę
Witam -przepraszam że tak długo nie pisałem. Mój resorak olej brał -bierze i brał będzie . Wszyscy szpece mówią że ten silnik się dosmarowóje i dlatego jego żywotność oceniana jest na około 0,7 mln kilometrów. Wszystko co piszę to cytat gości z prawdziwych serwisów. Zużywa mi teraz około 0,2l na 1000 kilometrów i co ciekawe raz mniej raz więcej. Podobno właśnie do tego są te zabawki za odmą.
-
[B6 ALT] Zużywa za dużo oleju proszę o radę
Szanowni koledzy. Proszę Was serdecznie o radę. Wydaje mi się że z silniczkiem w moim resoraku jest coś nie tak. Zaczyna brać za dużo oleju. Autko ma przebieg 141 000 km.(pewne) Podejrzewałem że przyczyną jest odma która mogła przepuszczać olej z wietrzenia komory korbowej. Wymieniłem na nową i nie pomogło. Od w/w odmy odchodzą jeszcze jakieś dziwne zabawki może tam jest problem. Pomóżcie PROSZĘ
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich obecnych i nieobecnych. Coś o mnie: Od niedawna jestem posiadaczem "resoraka" A4 B6 2,0
weksla
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta