[ALL B6] logo

weksla

Witam .

Koledzy mam pytanko - czy waszym zdaniem emblemacik "Audi A4 Klub Polska" nie wyglądał by odjechanie na grilu lub tylnej klapie naszych resoraków? Tylko jak go zdobyć ?

Pozdrawiam wszystkich.

Witam .

Pozdrawiam wszystkich.

Chodzi Ci o emblemat podobny do quattro lub S-line na grill? Był taki pomysł... Ale jakoś nikt tego nie robi. Nie wiem czy zostało to zatwierdzone. Poza tym na klapę (tył) nie jest to potrzebne, jak kupisz naklejkę w zupełności Ci wystarczy :good: Bo nie ma sensu robić z samochodu choinki... Ramki z logo, naklejki z logo... i wg mnie wystarczy, po co więcej :wink4:

Pomysł był, ale jest dość trudny do wykonania.

Wszystko jest w odpowiednim dziale.

Zamykam.

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.