Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lester0071

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Musze kupić żonie autko proszę o pomoc w wyboże :> Co wybrac mala pojemnośc w benzynie czy ewentualnie dieselek ?? Wszystkim dziękuje za oddanie glosu
  2. Jak wyciągnąc tą wkładke od zamka ?? Dodam ze kupilem na allegro i nie mam do tej wkladki kluczyka
  3. Dorobic to jedno prosta sprawa a powiedzcie jak wyciągnąc wkladke jak sie nie ma do niej orginalnego kluczyka mam tylko stary ktory mi zostal a teraz kupilem cala klamke z wkładka i jest jeden problem jak ją wyciągnąc ?
  4. lester0071 odpowiedział(a) na grv temat w Audi A4 B5
    wymieniam całą klamke i powiedzcie jak wyciagnąc stary zamek do ktorego nie ma klucza !!??
  5. Z kolcami to lekka przesada takie tylko zaklada sie na sniegu !!
  6. lester0071 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kiedy następny spocik ??
  7. Ja dzisiaj 03.11.2008 założyłem !!
  8. Ja wyjeżdzam z dumu rano i wracam wieczorem lub w nocy i w 2-przypadkach jest zawsze ponizej 5 stopni.
  9. lester0071 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no a na naszym spocie jest ktoś, kto coś takiego robi ??
  10. Ja bym prosil to samo tylko do klamki w audi po lifcie
  11. lester0071 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Kto na spocie może mi pomuc podłączyc VAGA i naprawic to co zlodzieje mojej audiczki poprzestawiali ?? jak by ktoś się znalazl to prosze na priv.
  12. lester0071 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    podjechal bym na ten spocik ale nie mam ubezpieczonego auta ale najwazniejsze ze w piatek je odzyskałem i mam je w garazu !!!! [br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 19:31_________________________________________________I jak na spocie ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.