Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dachowanie Volvo przy 100 km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=Wi400Ub59F0



Ekipa Telewizyjna jadąca drogą 801 w kierunku Warszawy na wysokości miejscowości dziecinów, zostala zajechana przez zielonego Seata Ibiza który, wyjechał z drogi podporzadkowanej 805. Wymusił zmianę pasa ruchu, w wyniku czego auto Volvo v40 wjechalo na przeciwlegly pas ruchu, skad energicznym skretem w prawo uniknelo zderzenia czolowego i wpadlo w poslizg na piaszczystym poboczu, po czym dachowało wpadając w rów.
Swoja droga to mieli ogromna ilosc szczescia.

2007746nq9.jpg
001_mashina.jpg
002_mashina.jpg
d65d1b6ad0.jpg
2df9f0c5ba.jpg
Opublikowano

No ma swoje gwiadzki bezpieczeństwa :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawe czemu skrecil na prostej drodze .... wyglada na to jakby cos chcial ominac

widac szybko reagowal dosyc i tak ... ale cos jednak poszlo nie tak ;)

i tak mieli farta....

dobrze ze to nie a4 skasowali tylko v40 ;p

Opublikowano

ale pasy mieli zapięte i dobrze :th:

Opublikowano
  • Autor

Dodalem juz opis, zaraz bedzie wiecej fotek.

Opublikowano

Pewnie go pobocze pociągnęło. Ale i tak dostał z kamery w twarz wszystkie luźne przedmioty nie powinny sie walać po aucie

Opublikowano

flatycznie sporo szczescia.

zastanawiam sie jak wygladaloby Audi np B5 po takim dachowaniu... mam nadzieje ze nie gorzej;)

Opublikowano

Ktoś mu wyjechał z podporządkowanej...gdyby nie motał tak kierą może by nie dachował... :gwizdanie:

Opublikowano

Tak to jest jak sie za wolno jezdzi , jechalby 140 to by przejechal przed tym gosciem co mu wyjechal z boku :polew:

Opublikowano

zastanawiam sie jak wygladaloby Audi np B5 po takim dachowaniu... mam nadzieje ze nie gorzej;)

no chyba jednak gorzej, w/g NCAP :

Volvo V40 1997

Liczba gwiazdek : 4

Uśredniony wynik zderzeniowy: 52%

Audi A4 B5 1997

Liczba gwiazdek : 2

Uśredniony wynik zderzeniowy: 24%

dobrze ze to nie a4 skasowali tylko v40 ;p

a w czym to V40 jest niby gorsze od A4 B5 ? ta sama klasa auta i ten sam segment - premium, i do tego jak widac - bezpieczniejsze

Opublikowano

Pasazer z boku,chyba nie bardzo z nim.

Opublikowano

dobrze ze to nie a4 skasowali tylko v40 ;p

Wszystkim życzę, żeby nie mieli podobnych zdarzeń... obojętnie czym jeżdżą

Opublikowano

Pasazer z boku,chyba nie bardzo z nim.

To chyba ten co jest na noszach na fotkach... i na filmie słychać że z nim coś nie tak. Kurde ciary mnie przeszły jak to oglądałem :decayed: Panowie ale czy koleś wcisnął pedał hamulca do oporu? ABS chyba by mu pomógł jakoś to wyprowadzić? :mysli: Nie wiem kurcze, chyba się zapiszę na jakiś dodatkowy kurs, gdzie będzie można poćwiczyć takie sytuacje nawet na śliskiej nawierzchni. Nigdy nie wiadomo kiedy nas coś takiego może spotkać :decayed: Ile takie kursy bezpiecznej jazdy kosztują?

Opublikowano

Sprytna bestia, nie strzeliła z poduchy.

Opublikowano

Niby w Crash tescie słabiej wypado ale audi dach ma nie taki słaby, zobaczcie sobie chociaż te ramy okienne one są sztywne i mocne i nie powiedział bym ze Audi w takim dachowaniu gorzej by wypadło

Opublikowano

widac ze reagowal ale chyba nawet nie dotknal hamulca... troche czasu trwalo zanim wyladowali na poboczu wiec czasu na wytracenie predkosci bylo w opor...

wiem ze latwo sie mowi a w razie takich sytuacji tracie sie glowe, ale nie "warto" omijac stojacego auta, ryzykujac zderzenie czolowe z samochodem z naprzeciwka. juz lepiej przylozyc z stojace niz jadace z naprzeciwka auto...

Opublikowano

Panowie jakby jechal a4 to mialby szanse:

http://www.liveleak.com/view?i=d84_1208262661

a myslalem ze jak wyszedl z tego auta to poszedl zmienic spodnie :polew:

Opublikowano
]

a w czym to V40 jest niby gorsze od A4 B5 ? ta sama klasa auta i ten sam segment - premium, i do tego jak widac - bezpieczniejsze

mylisz sie 40-ka to klasa kompaktowa czyli tak jak A3 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.