Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Końcówka drążka kierowniczego, jakość wykonania, która firma ?


dziku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

musze wymienić prawą końcówkę drążka kierowniczego ponieważ ma luz.

I teraz nie wiem jaką firmę wybrać - mam do wyboru:

Febi: 75 zł

Delphi: 85 zł

Lemforder: 110 zł

Wynalazki z allegro: od 20 zł.

Pyt1. Rozumiem, że nie warto brać tego dziadostwa za 20 zł, ale ktory wybrac z tych 'markowych'? Czy warto kupić najdroższego Lemfordera?

Wymiana w Norauto w Markach k/ Warszawy w cenie 35zl za szt. Za geometrie chcą skasowac 160zl, poniewaz stwierdzili ze po wymianie beda musieli ustawic zarowno przód jak i tył :blink: z tego wzgledu ze jesli tyl jest zle ustawiony to oni przodu nie beda w stanie ustawic (dodam, ze samochodu jeszcze na oczy nie widzieli i nie wiedza czy samochod ma dobra czy złą zbieżność).

Pyt2.Czy rzeczywiscie jest koniecznosc ustawiania pelnej zbieznosci i geometrii po wymianie jednej końcówki?

Po lewej stronie koncówka wygląda na dobrą i nie ma żadnego luzu - ale w Norauto proponuja wymieniać od razu 2. Tak na wszelki wypadek zeby nie trzeba bylo znowu zbiezonosci ustawiac.

Pyt3. Próbują mnie naciągnąć czy warto wymienić od razu 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deliphi,febi to raczej szajs wez lemfordera,najlepiej 2 i ustaw zbieznosc za max 100zl.Z tylu sie nic nie ustawia wiec albo nie maja pojecia co robia albo chca naciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniaj odrazu 2 do przy nowej lewej moze szybciej sie prawa wysrac i znowu zaplacisz,ustawiasz tylko zbieznosc mnie to kosztowalo 40zl,u kolesia ktory robil to laserowo zakladajac na kola sprzet....mnie tez kolesie chcieli naciagnac na geometrie wiec im podziekowalem i pojechalem gdzie indziej....bierz lemki mam juz 15tys na nich i jest cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka zbieżność z tyłu co oni ci dupią weź oryginały i ustaw zbieżność przód max 90 zł laserowo możesz ustawić zbieżność sam skoro miałeś dobrą cały czas jak będziesz wykręcał końcówkę licz obroty nową wkręć tyle samo i gotowe powinno działać jak nie będzie ściągać ani rzeźbić pony to jestś do przodu za wymianę i ustawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...