Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Napinacz hydrauliczny w AEB i rozrząd


sakow

Rekomendowane odpowiedzi

To mój drugi wątek, nawet nie zdawałem sobie sprawy rejestrując sie na forum że jest na tym świecie tyle życzliwych ludzi którzy chętnie służą pomocą czy wskazówkami. Jestem w trakcie walki z kołem pasowym i okazało sie że jak mam rozrząd na wierzchu, 2 uszczelniacze puściły dzisiaj je wymieniłem ale ale nie wiem z jaką siłą trzeba dokręcić dwa koła. Nie znalazłem w książce. Mam jeszcze jeden problem spisałem numer napinacza hydraulicznego i zakupiłem rzekomo taki sam. Niestety nie pasuje Pomimo takich samych numerów wygląda inaczej. Mój stary działa w drugą strone, nie ma juz takich jak mój więc znowu zostaje serwis ?. Czy jest jakieś inne rozwiązanie jak np wymiana dodatkowo rolki ?? Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ten co kupiles to jakas nowsza wersja i mimo innego wygladu podejdzie do twojego silnika.Podobny przypadek jest z paskami rozrzadu starsze mialy kilka zebow wiecej,nowsze mniej a pasuja.Sruby smarujesz specjalna pasta/klejem zeby sie nie odkrecily i dokrecasz dosyc mocno,nie wiem jakim momentem na to robie na wyczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden problem rozwiązany. Zakupiłem kompletny rozrząd i wszystko pasuje. |Napinacz był w starym rozwiązaniu z którego Audi wycofało sie bardzo szybko. Z tego co sie dowiedziałem wymieniali to klientom na gwarancji. Teraz mam całość nową więc starczy na troche. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...