-
[B6 AVF] Proszę o numer częsci Kompresora klimatyzacji
Ok. dziekuje za pomoc wszystkim. Zamykam temat.
-
[B6 AVF] Klima nie działa - vag pokazuje zwarcie do plusa
Witam Czy to oznacza, ze kompresor jest walniety?. Cisnienie pokazuje 6.0 bar. Mechanik mowil, ze to kompresor ale ja sie zastanawiam czy to nie cos innego. Moze sprzegielko. wspominal tez cos o jakims zaworze i mowil, ze kopresor raczej jest do wymiany bo inaczej cisnienie byloby wyzsze tj ok 20 bar. Co o tym sadzicie?? Dzieki za pomoc i pozdrawiam
-
[B6 AVF] Proszę o numer częsci Kompresora klimatyzacji
Spisuje go z ksiazki servisowej WAUZZZ 8E x 4A223810 czy ma to znaczenie, ze model jest angielski??
-
[B6 AVF] Proszę o numer częsci Kompresora klimatyzacji
WAUZZZ 8Ex4A223810 Dziekuje za pomoc Pzdr Marek[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 21:20_________________________________________________bo mam aukcje na kompresor o numerze 8E0260805BP myslalem, ze moze mi spasuje??? dzieki
-
[B6 AVF] Proszę o numer częsci Kompresora klimatyzacji
Jak wyzej w temacie. Bardzo prosze o podanie numeru czesci kompresora klimatyzacji[/b]. Audi A4 B6 1.9 TDI 131 02.2004r. Silnik AVF Dzieki z gory za pomoc Pozdrawiam Marek
-
[B6 AWX] Stuki i chrobotanie po wymianie pompy wspomagania
Witam, mam to samo. wymienialem pompe wspomagania oczywiscie z plynem i rolke alternatora (ze sprzegielkiem jednokierunkowym) bo mi dodatkowo jeszcze cos piszczalo przy skrecie. no i teraz jest zdecydowanie lepiej ale czuje na kierownicy przy skrecie takie dziwne chrobotanie. Nie daje mi to spokoju. boje sie jeszcze, ze napinacz sie odzywa ale czy to powodowaloby to owe chrobotanie na kierownicy. Wczesniej tego nie mialem. Wiecie co to moze byc??
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
kurcze ale to az strach jezdzic, niepewnie sie czuje jak tak wpada do konca. moze go odpowietrze??
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
wpada mi z oporem ale do podlogi
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
No wlasnie, dzisiaj wymienilem klocki z przodu. Po wcisnieciu tloczka plyn lekko mi sie wylal ze zbiorniczka i mysle, ze chyba sie troszke zapowietrzyl uklad bo pedal mi wpada teraz z oporem do podlogi. Poziom plynu jest ok. Co myslicie?
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
Witajcie, jezeli ktos ma doswiadczenie w tym temacie to bardzo prosze o wskazowki jak szczesliwie przez to przebrnac. Chodzi mi o przod i tyl. Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc Marek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Posiadam Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI 131KM w wersji sport, piekne autko ) Pozdrawiam wszystkich serdecznie
bustard
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta